• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    E2E4: s čínskejma bodovkama kde sou 3 - 4 výkoný diody mám špatný zkušenosti, žádná nevydržela dýl než rok. Kupovaný postupně takže to nebylo blbou várkou a odešly všechny. Podle mýho je to přehřátím protože byly furt rozpálený.
    Místo nich používám už přes 2 roky skleněný bodovky s 5050 čipama a neodešela ani jedna. díky celoskelněnýmu provedení sou jen vlažný a rovnoměrněji pokryjou plochu světlem.
    Zrovna mám na cestě další 4 http://www.ebay.com/itm/181917364491
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: z 11/11 na Ali jsem mel vsechno shipped asi do 3, maximalne 4 dnu.

    E2E4: kupoval jsem pred casem na DX, nahradu za 11W zarivkove "zarovky". 5W bylo tak na hranici (ale je to lustr s 5 zarovkama, takze to staci). 10W LEDky uz jsou celkem slusny svetlo. Ale hlavne pozor na barvu svetla. Ja mam rad warm white a i ta je nekdy az prilis "bila".
    Tyhle maly, co jsi linkoval, jsou celkem bez problemu - protoze to jsou bodovky, co sviti jen dopredu. U nahrady za klasickou zarovku je casto problem v tom, ze se u ni ocekava svetlo do vsech stran, ale ty LEDky ho maji bud jen dopredu, nebo naopak zase nejvic LEDek do stran a v tom cele, co sviti dopredu, je jen par LEDek, takze je to dost nerovnomerne rozlozeni svetla. Pripadne jsou hrozne kratky, takze jsou uplne utopeny ve stinitku lustru / lampy.

    Jestli chces E27, zkus se podivat sem. Ceny docela dobry a prehledny vyber podle parametru
    E27 LED Light Bulbs – Free Shipping | GearBest.com
    http://www.gearbest.com/led-light-bulbs-c_11266/lb2_e27/
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: a spousta z nich je jen náhodný shluk znaků, nebo nějaká zásilka, která byla na začátku roku doručena do Malajsie (aspoň v mém případě).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jsem treba prave zjistil ze hodne trackingu je ted i u zasilek v cene +- 1€.
    HANZO
    HANZO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: tracking funguje jen na území číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    a co se tyce akce 11/11 na ali, tak jeste porad mi chodi TEPRE zpravy ze balicky byl shiped...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: podle me to čorujou ty kundy na poště... páč vedi že tudle čínu nikdo nedohledává, a prostě čínan vrátí prachy... a obálky nejdou přes ty celní depa asi a každopádně pulmozci z pošty přemejšlej - balík=neco cennýho
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256:
    WOJTYLA:
    TOM:
    tak to jsem rád, že v tom nejsem sám. Protože po poslední eskapádě na poště jsem se bál, že se to děje až tady u mě.
    Mám to stejné. Většina obálek přišla v rozmezí 16-30 dnů, balíčky vůbec.
    Tak asi celnice? Nebo fakt někde leží tuna nakradených balíčků...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Zkouseli jste nekdo kupovat cinsky LED zarovky?

    nevim co vzit jako normalni zarovku do lustru..

    do podhledu objednal toto, myslim ze to bude v pohode:

    High Power 3W 9W 12W 15W Dimmable 12V MR16 GU5.3 LED spotlight bulb lamp 110V 220V E27 GU10 LED COB Spot down light lamp bulb-in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...mable-12V-MR16-GU5-3-LED-spotlight-bulb-lamp-110V-220V/32469904488.html

    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    ja si par tydnu zpet liboval ze mi dosly dva balicky za cca 20 dni. a ocekaval jsem ze do tydne cio dvou dostanu ostatni a prd...

    některé jsou ve stavu, že opustily čínu, některé že už dorazily k nám ale zase i u nás leží už pád týdnů... všechnop to jsou jednouurové položky, takže snad to nevisí na celnici či kde... a i v trackingu je kontakt na mě, takže kdyby něco chtěli tak mohou zavolat...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    QUIP: presne presne... celej rok v pohode a za poslední dva tejdny už 4tá vec na refundu páč nepřišla...
    TOM
    TOM --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: až někde tady, protože čínskej tracking u všeho ukázal, že to naložili do letadla
    QUIP
    QUIP --- ---
    Je to ted s tema balickama fakt nejaky divny. Jeste v rijnu mi spousta veci prisla za 10 - 20 dnu a ted na nektere veci cekam uz 7 tydnu a porad nic. Dokonce i od stejneho prodejce, od ktereho mi to v zari prislo za 10 dnu.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TOM: by mě zajímalo, co se děje. Jestli už před měsícem naběhly Vánoce, nebo jestli měli nějaký svátek, nebo jestli to fakt krade až někdo v Česku, protože ty trackovatelné zásilky opustily Čínu, a pak se po nich slehla zem.
    Nebo je nějaká změna na celnici a mají tam frontu na týdny?
    Nic v krabici nepřišlo. Obálky 4/5 ano.
    Nicméně dispute a refund proběhnul v pohodě.
    Objednal jsem znova, tak uvidím. Škoda, že už asi nestíhám Vánoce.
    TOM
    TOM --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: jsem na tom podobně
    těžko říct, kde se to ztrácí, tipnul bych si ale ČP nebo celníky - jakmile neuvidí RK321321321CN, tak si můžou bejt jistý, že to nikdo nedohledá :/
    MATT
    MATT --- ---
    Why Worldwide Free Shipping Make Sense For China Seller?
    https://cargofromchina.com/free-shipping/

    How do Chinese eBay sellers ship so cheaply across the world? - Quora
    https://www.quora.com/How-do-Chinese-eBay-sellers-ship-so-cheaply-across-the-world
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: z pohledu zakaznika, kteremu akorat maji chodit balicky na domaci adresu, mi vsechno pres soukrome dorucovaci sluzby prislo vzdycky na cas az domu. U CP mi zhruba tretina domu nedorazi, protoze se tady ani neobtezuji zastavit a zazvonit. Az nasledujici den pochuzkar hodi do schranky "adresat nezastizen" a jdu si pro to na postu (takze minimalne den zdrzeni).

    A co se tyka posilani, balik do 5kg s hodnotou do 50 000 stoji u PPL stejne jako u CP.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    no tak oni maji vyssi ceny, takze me to nenuti nepouzivat CP... a s tou kvalitou nemas pravdu. Mam vyzkouseno na nekolika tisicich zasilkach denne co pres tyto dopravce expedujeme (kombinace PPL, CP, GEIS). Naopak CP vychyzi co se techto velkoobchodnich sluzeb tyce porad nejlepe jak cenou tak sluzbami...
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: Z Nemecka jsem nedavno objednaval procesory (pres eBay) a postovne bylo 4 Eura.
    A proc by PPL, GPL a dalsi meli davat vyrazne nizsi ceny, kdyz je k tomu konkurence nenuti? Naopak si myslim, ze tyhle firmy si muzou klidne dovolit vyssi ceny, nez CP, protoze svoje sluzby (vetsinou) odvadeji mnohem lepe, nez CP.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    nevim kolik si rekne za vystaveni podpisu...
    a neznam ani nejake srovnani sluzby posilani balicku s nemeckem, rakouskem, polskem, slovenskem... pak bychom se mozna mohli bavit trochu na urovni...

    ale treba u nas PPL, GEIS, ... to neumi/nedelaji levneji...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam