• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QUIP
    QUIP --- ---
    HANZO: gratulace :) Jestli to nebude fake, tak se stanes majitelem kamerky s velmi slusnym obrazem.
    Za posledni rok tohle odvetvi hrozne poskocilo. Najdou se firmy, co tam pouzivaji kvalitni komponenty (Ambarela chipset, Sony senzor atd.) a uz neni vyjimkou najit i 4k akcni kamery za $100. (a tim nemyslim ty parodie, co 4k toci na 10 fps)
    HANZO
    HANZO --- ---
    Jsem právě ve vánočním mystery shoppingu vyhrál na DX kameru Xiaomi za 36 usd... tak jsem zvědavej, co to bude, až to přijde.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    KOC256: nekolikrat, vzdycky mi psal at chvili pockam. slo o drobnost, tak mi to bylo vcelku jedno, jinak je hned hrotim o refund.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RADDINO:
    tios jesrte nemel otevrenou dispute?
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: vcera mi dorazil z Ali balicek z 22.9. uz jsem neveril, ze dorazi :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Nekde se jǐm to asi vykoupalo a pak to zase uschnulo. :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: třeba to přivezli běženci ze středního východu na voru ;) mně došel balík s telefonem objednaný 3.11. z ali včera. škoda, že ho chytli celníci, byl by tu o týden dřív.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Včera jsem po 49 dnech našel v poště balíček z aliexpress.
    By mě zajímalo, co se s ním dělo. Jakoby to někde leželo na dešti a slunci, protože nechápu jak ho vůbec dokázali doručit. Ty samolepky byly vyšisované takovým způsobem, že jsem svoje jméno a adresu nepřečetl ani já.
    Jako by to vezli na lodi na palubě na hromadě :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Ja to musim zaklepat, ale objednavam pouze pres DX anebo mnou zmineny Banggood, a z 70 balicku mi dorazilo vse, jen jednou v multipacku byl o jeden kus min..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    dneska mi dosly tri balicky odeslane z ciny 10. 10. :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: Jako nahradu 60W zarovky bych volil neco silnejsiho. 5W se da pouzit tak misto 40W maximalne.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PISTA1: Diky. Nesviti tech 5W malo? Puvodne tam byly 60W zarovky s tupou hlavou..
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    E2E4: s čínskejma bodovkama kde sou 3 - 4 výkoný diody mám špatný zkušenosti, žádná nevydržela dýl než rok. Kupovaný postupně takže to nebylo blbou várkou a odešly všechny. Podle mýho je to přehřátím protože byly furt rozpálený.
    Místo nich používám už přes 2 roky skleněný bodovky s 5050 čipama a neodešela ani jedna. díky celoskelněnýmu provedení sou jen vlažný a rovnoměrněji pokryjou plochu světlem.
    Zrovna mám na cestě další 4 http://www.ebay.com/itm/181917364491
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: z 11/11 na Ali jsem mel vsechno shipped asi do 3, maximalne 4 dnu.

    E2E4: kupoval jsem pred casem na DX, nahradu za 11W zarivkove "zarovky". 5W bylo tak na hranici (ale je to lustr s 5 zarovkama, takze to staci). 10W LEDky uz jsou celkem slusny svetlo. Ale hlavne pozor na barvu svetla. Ja mam rad warm white a i ta je nekdy az prilis "bila".
    Tyhle maly, co jsi linkoval, jsou celkem bez problemu - protoze to jsou bodovky, co sviti jen dopredu. U nahrady za klasickou zarovku je casto problem v tom, ze se u ni ocekava svetlo do vsech stran, ale ty LEDky ho maji bud jen dopredu, nebo naopak zase nejvic LEDek do stran a v tom cele, co sviti dopredu, je jen par LEDek, takze je to dost nerovnomerne rozlozeni svetla. Pripadne jsou hrozne kratky, takze jsou uplne utopeny ve stinitku lustru / lampy.

    Jestli chces E27, zkus se podivat sem. Ceny docela dobry a prehledny vyber podle parametru
    E27 LED Light Bulbs – Free Shipping | GearBest.com
    http://www.gearbest.com/led-light-bulbs-c_11266/lb2_e27/
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: a spousta z nich je jen náhodný shluk znaků, nebo nějaká zásilka, která byla na začátku roku doručena do Malajsie (aspoň v mém případě).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jsem treba prave zjistil ze hodne trackingu je ted i u zasilek v cene +- 1€.
    HANZO
    HANZO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: tracking funguje jen na území číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    a co se tyce akce 11/11 na ali, tak jeste porad mi chodi TEPRE zpravy ze balicky byl shiped...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: podle me to čorujou ty kundy na poště... páč vedi že tudle čínu nikdo nedohledává, a prostě čínan vrátí prachy... a obálky nejdou přes ty celní depa asi a každopádně pulmozci z pošty přemejšlej - balík=neco cennýho
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256:
    WOJTYLA:
    TOM:
    tak to jsem rád, že v tom nejsem sám. Protože po poslední eskapádě na poště jsem se bál, že se to děje až tady u mě.
    Mám to stejné. Většina obálek přišla v rozmezí 16-30 dnů, balíčky vůbec.
    Tak asi celnice? Nebo fakt někde leží tuna nakradených balíčků...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Zkouseli jste nekdo kupovat cinsky LED zarovky?

    nevim co vzit jako normalni zarovku do lustru..

    do podhledu objednal toto, myslim ze to bude v pohode:

    High Power 3W 9W 12W 15W Dimmable 12V MR16 GU5.3 LED spotlight bulb lamp 110V 220V E27 GU10 LED COB Spot down light lamp bulb-in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...mable-12V-MR16-GU5-3-LED-spotlight-bulb-lamp-110V-220V/32469904488.html

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam