• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    RAINBOF: jn, mas recht... mam mx1000 mys a mx5000 klavesnici
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEODORT: mx1000 neni bt ale fastrf coz je predchudce toho co maj tedka.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    bt klavesnice jsou nebezpecny (odposlech) proto se ty vazny nedelaji.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    a plnohodnotnou si schovavam Logitech MX1000
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    ZUZU: BT klavesnice v plny velikosti abys pohledal...
    vim ze je to neco uplne jinyho ale tohle je momentalne moje

    ThinkPad Compact Bluetooth Keyboard | 0B47189 | Lenovo US
    http://shop.lenovo.com/us/en/itemdetails/0B47189/460/60AC6A0372B14F5BA7B12F1FF88E33C7

    ZUZU
    ZUZU --- ---
    (psal jsem do klubu o hw, ale taedy byste asi mohli mít lepší přehled)
    ahoj, už půl hodiny tady mučím googla a buď dneska nemám svůj googlící den, anebo opravdu neexistuje (třeba na čínských serverech) nějaká levná klasická "plnohodnotná" klávesnice (standardní velikosti, s nulockem, funkčníma klávesama, ideálně s dvojřádkovým entrem atd.), která by ale byla bezdrátová pomocí technolige bluetooth? našel jsem jen nějakou od microsoftu za asi 100 dolarů a to mi přijde na klávesnici trochu moc.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    DOKKTOR: jeste taky na pulku cekam.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    dneska mi prislo neco z rijna :)
    MATT
    MATT --- ---
    mě ještě nepřišel z 30.11. už jsem otevřel dispute a odpověď je následující

    I just inquired the official logistics background, your goods are in transit normal, because of the weather, delayed. We expected, and 7-13 days, you will receive the goods.
    Please be patient, in this period, you have any questions, feel free to contact me.
    7-13 days, it is oaky ??


    zároveň jsem včera našel ve schránce pozvánku na poštu, tak to snad bude ono..
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    ROBOTON: Zrovna dnes mi přišly dva balíčky, objednáváno už v listopadu.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    DOKKTOR: wtf, tam maj nejakej bordel trosku...veci z listopadu mi dosli jeste pred vanocema, ale ty z poloviny prosince zatim ne...no jeste pockam a pak je zacnu otravovat...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ROBOTON: z prosince jo, z 11.11. ne :D
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    dosli vam uz veci objednany z aliexpressu behem prosince? mam tam veci z poloviny prosince a zatim nic....
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    HUGGI: příště budu chytřejší :)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    GONZA223: Pokud jde znovu otevrit dispute tak musel izmenit podminky, ale myslim ze nepujde, jen tam mas to tlacitko..
    A i kdyby sel jen ses v pripade opetovnyho nedoruxeni pripravil o dalai mesic..k zavirani prece neni zadny duvod
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    HUGGI: ou tak to jsem asi udělal velkou chybu , jelikož jsem ten spor po tom co se mi prodejce omluvil a prodloužil o měsíc lhůtu dodání uzavřel , jelikož mne o to prodejce psal ... Každopádně mne ujistil že to do měsíce příjde.Ovšem jak říkáš že už spor znovu nejde otevřít , tak jsem koukal že jde ...
    HANZO
    HANZO --- ---
    KOC256: přesně, nikdy jsem s nicim na Ali neměl problém, narozdil třeba od DX
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    KOC256: Ja se v nekolika sporech dostal o tu uroven vys kdy to resil nekdo z aliexpressu, ale vzdy v muj prospech(vzdy zbozi co nedorazilo a nemelo tracking)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HUGGI:
    vse co pises je pravda... ale snad az na jeden incident (ktery jsem mozna dokonce podvedomne prevzal z nejakeho vypraveni) jsem nikdy nemel problem s domluvou.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    GONZA223: Vubec prodluzovani neres, od otevreni dispute ma asi 30dni na vyreseni napevno..nikdy nesouhlas s uzavrenim dispute za to zw proslouzi termin protoze ho uz znovu otevrit nemuzes.
    Stejne tak je dobry nesouhlasit s tim ze to posle znovu, protoze kdyz to neposle nebo to jen znovu neprijde tak nemuzes uz nic..
    HANZO
    HANZO --- ---
    GONZA223: myslím že jednou, ale můžeš s tím nesouhlasít
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam