• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MATT: ja to platil kartou a vypis z uctu je dost nanic, kdyz na ali se plati vic zasilek najednou... obejde se to bez nej?
    MATT
    MATT --- ---
    RADDINO: ja tam byl kdysi a ukazoval jsem vypis z paypalu a objednavku z eshopu

    HARVIE: imho cokoliv co neprijde z unie, tak jde pres postu 120.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Řešil někdo doložení hodnoty zboží a jak se přesně řeší ta hranice 22€? Dle webu jsem si našel https://www.celnisprava.cz/cz/aplikace/Stranky/kurzy.aspx, že 22€ je aktuálně 589,49Kč. Mě bylo z banky za nákup strhnuto 586,23Kč. Zboží ale stálo 23,99 dolarů. Znamená to, že ukážu výpis z banky, oni řeknou sorry, tady to máš? Nebo tyhle drobný je zajímat nebudou? Abych to tam na ně nevytáhnul a on mě v tom ještě nevykoupal a neosolil mi to :D
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    HARVIE: podle mě ne, já tam mám tohle a nyní čekám na papír do schránky, ať to můžu jít na celníky řešit.
    30.5.2017 Komunikace s adresátem o uložení zásilky v dočasném skladu - nutné doložení hodnoty zboží.
    30.5.2017 Uložení zásilky na vyměňovací poště.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HARVIE: ne nutne. jednou mi to tam zadrzeli 2-3 dni a pak to slo dal.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Objednal jsem si mobil na adresu firmy kde pracuju a track and trace ukazuje tohle:

    31.5.2017 Uložení zásilky na vyměňovací poště. 22000 Praha 120
    31.5.2017 Příprava zásilky k celnímu řízení. 22000 Praha 120
    31.5.2017 Podací číslo zásilky ze země původu: RB241587541SG.
    30.5.2017 Převzetí zásilky vyměňovací poštou. 22000 Praha 120
    26.5.2017 Odeslání zásilky do České republiky.

    to znamena ze se nedockam dokud nezaplatim clo?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HARVIE: já si takhle objednal kolo asi za 250,-. Naštěstí je vrátili :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    5kW generator za 200kč včetně poštovnýho?? Zní to jako že o těch 200 přijdu :-D

    DuroMax XP5500E 5,500 Watt 7.5 HP Portable Electric Start Gas Generator
    http://www.ebay.com/...tric-Start-Gas-Generator-/172694061555?hash=item28355e41f3:g:YXQAAOSw5cRZJoBp
    MATT
    MATT --- ---
    já měl několik kabelů z ebaye, takový hezký, látkou opletený, ale hrozně rychle se zlámaly (a to jsem je ani nikde netahal)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DX/eBay/Aliexpress mě vyscičili v USB kabelech natolik, že jiný, než Ugreen nebo Aukey nechci. Míval jsem Vention kabely, ale není problém USB konektor ulomit. Navíc skrz ty kabely za 1$/ks jde těžko prorvat víc, než 0,5A
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    co se tyce dlouhych kabelu, tak jsem poridil prodluzku z IKEA za 30 a k tomu normalnio origo kratky kabel. Pripadne kabekl z LIDLu je OK. z DX mi nikdy nic nevydrzelo... i ty MFI a drazsi proste nic...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ... takže se přidám s dotazem. Sháním dva 2m nabíjecí kabely na iPad Air (8pin), jednu 230V nabíječku na totéž, a pak dva 2m kabely na iPhone 4s (30pin) a jednu 230V nabíječku.
    Ať to jede rychle, funguje, a cena samozřejmě rozhoduje.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Ještě Ugreen dělá dobrý věci, hlavně kabely. Nabíječky mají taky

    Ugreen Official Store - Small Orders Online Store, Hot Selling and more on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://ugreen.aliexpress.com/store/301635?spm=2114.11010108.1000002.30.OEOxy7
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    pripadne bych jeste mohl doporuict znacku Blitzwolf.. maj v podstate totozny sortiment co Aukey, ceny podobny nebo nizsi v trochu horsim designu, provedeni srovnatelny s Xiaomi...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tady je foto té mé Aukey



    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: ano, a prave proto se ptam zde a nejdu to kupovat naslepo. sice ta moje popelnice ma nejlepsi roky za sebou ale preci jen je to moje popelnice
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    LEXXA: potřeboval jsem pruchozi usb autonabijecku. Abych mohl nabijet telefon a soucasne mit pod proudem autolednicku. Aliexpress asi za 3usd.
    Malem jsem vyhorel. Celych tech 12V vedlo pres pruzinku jako v propisce. Uplne se protavila plastem.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TOOMIX: ja mam prave dash charge takze s QC si moc nepomuzu. nicmene bude to aukey :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LEXXA: na standardním USB dá 2,4A max na port, 9,6A celkem. Jak to je u Quickcharge verze nevim ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam