• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    MUXX
    MUXX --- ---
    MVEK: Neotravuje to. Jsou tam extra slevy a akce. Zrovna aliexpress mi prijde jako hodne vymakana aplikace.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Já zas přemýšlím, na co ty app Ali atd. jsou pro toho provozovatele, proto k nim nemám důvěru. Asi běží na pozadí a občas otravují reklamou? Nebo některé chtějí víc práv, takže kdoví co vše šmírují?
    MUXX
    MUXX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Hlavni vyhoda je cestina takze to zvladne objednat kazdej nouma. Dalsi oblibeny na facebooku je https://postovnezdarma.cz
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    neco jak gearbest, chodi to celkem spolehlive, nicmene jednou za 14dni, jednou po dvou mesicich.. a jak u vsech techhle kramu je dobry kouknout i na cenu jinde..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: taky mi to furt vyskakuje na FB, ale zatím to ignoruju
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Furt mě VŠUDE prudí reklamy na Wish. Co to je? Appka, která funguje stejně jako appky Ali a DX? Laciný šunt z Číny? Nebo je to jen dropshipping Ali?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    To vypadá nadějně

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MVEK: Jojo, v evropskych skladech GB plati to same co na halvni strance - nikdy nekupovat nic co neni ve Flash Sale. Veci ve flash sale maji na sklade a jsou nastavene na normalni cenu, co nema flash sale maji bud v omezenem mnozstvi nebo u dodavatele a tam tu cenu umele navysuji. Je to celkem bezny system jen zakaznikovi se to mnohem lepe proda kdyz misto 100% ceny a 150% ceny vidi bezna cena a super sleva ze :D Pockal bych, bud zase budou a nebo bude nejaky novy model.
    MVEK
    MVEK --- ---
    WOLFGAR: To by znělo hezky, ale jestli hledám dobře, tak teď mají jen ty modely kolem 160... https://www.gearbest.com/haier-vacuum-cleaner-robot-_gear/
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    WOLFGAR: koukam ze my balicky z gearbest maj stejnou cestu, v pondeli mi dorazila 14 denni expres preprava DPDUK, jen necely 2 mesice to trvalo..
    HANZO
    HANZO --- ---
    WOLFGAR: hm, tak to zkusím
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    KOC256: oe je office of exchange, tak to znamena, ze to preposlali nekam dal
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HANZO: Jasne, ma vytiraci nastavec ktery funguje tak, ze se pricvakne na podvozek a je na nem nadrzka na vodu kterou naplnis a pomerne dumyslny system ktery ti pomalu ten hadr mopu dopousti vodou dokud neni nadrzka prazdna. Neni to tak dokonale jako zkusena ukrajinska uklizecka s dvaceti lety praxe, ale je to docela znat. Nevim jak dobre by fungoval s tim vysavanim na koberci, nema rotacni kartac, ale prave s tou kombinaci obycejneho vysavani a vytirani je idealni do bytu s tvrdou podlahou.
    https://www.gearbest.com/home-appliances/pp_282422.html
    Jen koukam, ze ted zadny Haier nemaji aktualne skladem a na ali vychazi oproti tomu GB kde byly ve Flash Sale za pulku dost draze.


    KOC256: Výstup zásilky ze sběrněho depa (SPU) na rozvozove depo odkud ti ji budou dorucovat. Jinak me vcera prisel balik ztraceny v listopadu za kterej uz taky mam zpatky penize, vypada to, ze zacali vymetat pavuciny.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: emaily mi chodí pořád, nic jsem poslední 2 roky neměnilQUIP:
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Co znamená:
    "Departure from inward OE."?

    Od 11/11 čekám na balíček. Poslední stav byl z 26/11 ze to odletelo a po tom co jsem otevrel dispute mi pise obchodnik odkaz na tracking a tam pribylo viz vyse...
    HANZO
    HANZO --- ---
    WOLFGAR: vytira? Jako opravdu vytira na mokro?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Nestala se nekdy v prubehu cca pul roku, max roku, zmena na AliExpress v tom, jake informacni e-maily se zasilaji? Driv mi totiz chodilo info o tom, ze se blizi vyprseni lhuty pro doruceni objednavky a abych si to zkontroloval. Ted mi tyhle zpravy vubec nechodi. Jen v mobilni aplikaci se tohle hodi jako notifikace, ale pak me to zase nenavede na spravne misto (celkove tu jejich mobilni apku spis nenavidim, protoze mi prijde neprehledna / nedotazena)
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    WOLFGAR: jo ja odtamtud objednavam jen sluchatka na ktery jsou special promo slevy na head-fi, to se vyplati, ale trva to dost dlouho.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LOPIN: Jo tohle je taky GB, jsou tam porad nejak zasekani z vanoc. Vubec kdyz vezmu, ze loni jsem mel z GB vetsinu ted uz tam neberu skoro nic, cenove vychazi lepe ali a Fasttech a to zpracovani a komunikace cim dal tim pomalejsi a ted navic u kazdeho druheho baliku problem s dopravou. Z GB uz asi jen veci z Evropskych skladu a i tam mi vysavac posilali 14dni.
    Ale kdyby jste nekdo schanel levneho robota tak stal me 90$ od znacky Haier je to starsi model z doprodeje ty novejsi jsou okolo 120-140 ale stejne cenove nesrovnatelne s tim co je na trhu u nas. Funguje bezproblemove, vysava, vytira, nenarazi, nikde se nezasekava, nema nejake pokrocule funkce mapovani pokoje atd. Jezdi proste nahodne ale za hodku na jedno nabiti bezproblemu prosmejdi dva pokoje krizem krazem cele. Jen sam netrefi do doku, snazi se a mozna by to na vic pokusu dal, ale ja na to nemam trpelivost tak ho tam po par minutach pachteni strcim sam. Za 1/3 ceny co stroji ty nejlevnejsi (stejne pitome) u nad luxus.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    WOLFGAR: nme ted z gear best napsali taky ze jednu zasilku co jsme mel bez tracking poslali nakonec china post, akorat to teda napsali po mesici a pul co jsem myslel ze uz je to na ceste:)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LOPIN: Ja vim, ale nemel byt, byla to postNL letecky. Nejdriv to kus letelo, pak jelo tim vlakem a ted z polska uz to zase leti. Ale nakonec napsali, ze nemaji kapacitu a poslali to nahradni dopravou, jen teda po trech tydnech kdy uz vlak byl v Polsku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam