• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: jakoze magnety prolozeny treba pvc nebo gumou. budu muset neco takovyho udelat tak koumam zda to uz neexistuje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    a co to má jako být?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    existuje něco jako megnetický sendič ? potřeboval bych něco takovýho..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    nejsou tolik krehke, ale treba pri dobyvani magne¨tu z 2,5" disku se mi taky ochotne zlomil (neohl).

    Ja to pouzivam na geocaching :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MVEK: já to mám na modely, různý zavírání kabin a podobně..
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MVEK: Obecne zavirani cehokoli, silne magnety funguji lepe a spolehliveji nez cvoky, suche zipy, zastrcky atd.. Mam je na kozenych brasnach na motorku, mam je u spousty ruznych dvirek a ted treba aktualne stavim takovou plechovou bednu ve ktere bude pomocny motor s razenim na nosic kola a odklapeci dvirka pro pristup k vicku nadrze mam taky na magnety. Proste kdykoli resim zavirani cehokoli nejdriv si polozim otazku jde to vyresit magnetem a pokud ne pak teprve resim dal.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Na co ty magnety tak využijete (v domácnosti a kutilství)? Mně stačí těch cca deset, co jsem už posbíral z pevných disků (kde tedy nejsou křehké, ale možná jsou v kovovém pouzdru, protože taky nejsou černé).
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    VESPER_INDIGO: Celní správy se s, pardon, nejsme tu v Číně, že..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Neodymové magnety, neodym magnety - TKB Kipons plus
    http://eshop.tkb.cz/48-neodymove-magnety

    jak vidno pokud to má něco vydržet, tak se k tomu dělají různé pouzdra...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WOLFGAR:
    původně jsem to hledat nechtěl ale...

    Kupoval jsem i v ČR
    Magnety, prodej a výroba magnetů - TKB Kipons plus
    http://eshop.tkb.cz/

    Ceny dobré (na ali lepší). Čekání na dodání mi nevadilo.
    Ale je to vlastnost těch magnetů. Prostě jsou křehké.

    Asi se k nim chováš pěkně...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    REDSNAKE: Ja je pred par lety kupoval v cechach kdyz jsem dosel k zaveru, ze v tom mnizstvi jake jsem potreboval to nema cenu brat z ciny. Bral jsem je z nejake stranky kde meli velky vyber a snad i magnety v navzvu, asi by stacilo projet google jestli jeste funguji, kus me vysel asi na 6korun a drzi vsechny do dneska bez problemu a lamani.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDSNAKE:
    No dělají to všechny. Vlastně i ty normální černé magnety jsou celkem křehká záležitost.

    Já je třeba používám přes něco (plast/magnet/lepící páska). Napřímo je používat, tak o ně rychle přijdeš.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    když se tu řeší ty neodymy, to, že se při neopatrném secvaknutí začnou rozpadat a lámat, to je vlastnost obecně nebo jen těch levnějších právě z číny? Má to ukrutnou sílu, tak se tomu až zas tak nedivím, ale je to poměrně nežádoucí a právě díky jejich síle se tomu secvaknutí někdy těžko zabrání.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PETER_PAN:
    neodymove magnety objednavam pravidelne i vetsich formatu a nemam problem...
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PETER_PAN: kutil florenc
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Zdraim ve spolek. Tady [ PETER_PAN @ Dealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny ] jsem resil ze mi onehda nedorazily neodimove magnety. Je to rok 2016. Jak to funguje ted? Je mozne si tohle nechat poslat? Jestli ne, ma nekdo nejaky jiny zdroj na neodimove magnety rozlicnych velikosti a tvaru a pouzitelnou cenu?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    VESPER_INDIGO: i to je možné.. nevím jak tohle řeší.. nám se teď nedávno vrátil SAL určený do Španělska, protože KLM z kapacitních důvodů odmítlo přepravu..
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    TOOMIX: wicked!
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    8BB76E1: někde v těch mezipřistáních a tak?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jednou jsem měl v trackigu i číslo letu, kterým to poletí. Dle flightradaru to bylo letadlo společnosti Lufthansa, tuším, že přímá linka Hong Kong - Frankfurt
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam