• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TOOMIX: mam tuhle, jako nouzovou/cestovni a celkem ok
    C-TECH WLTK-01, s touchpadem, bezdrátová, černá | CZC.cz
    https://www.czc.cz/c-tech-wltk-01-s-touchpadem-bezdratova-cerna/223754/produkt
    (500 CZK ~= 22 USD, takze cenove zhruba stejne jako ty Rii)

    FI_YOU: podsviceni neni zrovna neco co chces pri provozu na baterku a vytazeni recievru nad televizi je otazka 40cm USB prodluzky
    btw ta C-Tech ma HW tlacitka - ie neni to jenom dotykova plocha, ale fyzicky button pod tou dotykovou plochou
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    TOOMIX: mně by nevyhovovala ani jedna. nejsou podsvícené a nemají klasická tlačítka na touchpadu. Pokud máš televizní USB porty vzadu, signál může být nekvalitní a bude nutné vyvést nano receiver před panel.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Sháním k televizi klávesnici s touchpadem, máte tip na nějakou konkrétní? Je mi asi jedno, jestli bude na AAA baterie nebo bude mít vestavěnou baterii (jen dobíjet bych to chtěl přes microUSB). Našel jsem tyhle, ale nemůžu se rozhodnout. Díky

    https://www.aliexpress.com/...&scm-url=1007.20675.119053.0&pvid=c2caf80e-af8f-4198-a14f-8a1d05776c6d



    https://www.aliexpress.com/...&scm-url=1007.20675.119053.0&pvid=528a617a-5610-4fe5-be59-8025e1b240d9



    https://www.aliexpress.com/...&scm-url=1007.20675.119053.0&pvid=6d9a546a-9fbf-43e2-85e5-49f054a23690

    CODE
    CODE --- ---
    8BB76E1: GJ + HF
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    KOC256: CODE: tak jsem se tam dnes konečně dostal. díky. ^_^
    BOAR
    BOAR --- ---
    me ted dorazil balik ob jenanej cca 20.10. a den po nem balik objednanej 18.12. :-)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Já tedy nevím, ale co mám zkušenost tak dispute lze otevřít v termínu kdy by uběhla první protection, osobně zkoušeno.
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    QUIP: Jo to dává smysl, když to teda prodejce stále dokola neprodlužuje a blokuje tím otevření dispute. A balík to je z 11.11., tak tomu dám ještě čas.
    QUIP
    QUIP --- ---
    PABLLO: To se deje bezne. Je to purchase protection period a prodejce ji prodluzuje prave proto, abys neotevrel dispute z duvodu, ze ti to zatim neprislo / neuzavrel jsi objednavku.
    Ono to i celkem dava smysl. Ja porad jeste cekam na balicky z 11.11., pritom uz mi na zacatku tydne prisly balicky objednane 25.12. Nekdy se holt nedari. Sam jsem dvoum prodejcum psal, aby prodlouzili pruchase protection, ze nechci zatim otevirat dispute a dva dny na to skutecne balicek prisel.
    Jindy to samozrejme muze nastvat. Asi pred rokem mi jeden prodejce porad prodluzoval a prodluzoval a balicek porad nikde a ja uz mel davno naladu otevrit dispute.
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    Včera jsem měl na odpočítavadle poslední den do uzavření objednávky, dnes jsem chtěl jít otevřít dispute a koukám, že tam naskočilo +21 dnů. S prodejcem jsem nekomunikoval a svolení o navýšení (nevím jestli to teda vůbec lze) mu nedal. Netušíte čím to je?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    CODE: ok.. zkusím to ještě zítra v práci nebo někde, a kdyžtak bych se ozval do mailu.. díky. ^_^
    CODE
    CODE --- ---
    8BB76E1: ceskou sim poskytnu klidne .. dam cislo a preposlu ti SMS :) v pohode
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    CODE: tak účet už mám, ale blokovaný.. a zas bych to měl rád na tom samém mailu jako ostatní věci.. bohužel mi to nabízí verifikaci přes telefon, která mi z nějakého důvodu nejde.. takže zkusím buď české číslo, nebo jiné pc - podle toho, co se mi podaří dřív - najít českou sim, nebo se někde dostat k jinému počítači
    CODE
    CODE --- ---
    8BB76E1: nestacilo by, udelat ti na dalku registraci tady z CR, potvrdit pres tvuj email .. a je to?
    platba je kartou .,. takze pohoda (skoda ze nemaji povoleny PP)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    KOC256: ok.. díky.. ^_^

    (i když tedy doufám, že se mi podaří se tam dostat, mají tam dost zajímavých věcí, které nejsou na ebayi)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    8BB76E1: Tak pokud nikoho nesezenes tak pristi ctvrtek se vracim ze zahranici. Zak dej vedet.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    KOC256: zatím ne.. ano, v jp, ale pořád mám účet v česku, takže platba převodem na účet není problém
    KOC256
    KOC256 --- ---
    8BB76E1: Pokud jsi nikoho nenasel, tak klidne muzu. Ty jsi v Japonsku pokud jsem to dobre zachytil ze?
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    MATT: Dá se použít víckrát? :-D
    MATT
    MATT --- ---
    tvl, dneska nám ve stravenkách přišla poukázka na slevu 10% aliexpressu ;)))
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    byl by tu kdyžtak někdo ochotný mi něco přeposlat z Ali? nějak se nemůžu dostat přes tu jejich verifikaci...
    QUIP
    QUIP --- ---
    RAINBOF: tuhle sezonu ma CP problem na vsech castech. Mel jsem tam balicek od 27.11. v Praze, bez pohybu az do 16.12., to tam naskocila nova informace s datumem 30.11. a dorucili ho 17.12.
    Ted tam visi dalsi balicky, co do Prahy dorazily mezi svatkama. Plus nekolik balicku, ktery se asi ztratily (CP k nim neposkytuje tracking), takze u nekolika mi prodejci prodlouzili purchase protection a nekde uz jsem otevrel dispute. Tuhle "vanocni" sezonu povazuju zatim za nejhorsi.
    Nejlepsi je, kdyz balicek nerozvazi balikova posta, ale jde to pres nasi mistni postu, protoze tady mame skvelou postacku, ktera mi zasilky, co se nevejdou do schranky, vzdycky s usmevem prinese az ke dverim bytu. Na tu bych si nikdy stezovat nemohl. Ale ta balikovka, co se tu vetsinou ani nezastavi, hodi to na mistni postu a az dalsi den mi prijde listecek "nezastizen" nebo "zamceny dum" (to mi udelali minuly tyden, pritom jsem byl doma a dole jsou zvonky, takze se ani neobtezoval vystoupit z auta a zkusit to), ta me stve. A stiznosti a reklamace nezabiraji.

    BTW na te nedorucence z minuleho tydne je info o tom, ze jsou k dispozici GPS data z pokusu o doruceni, ale az "po prihlaseni". Co clovek musi mit za nejaky login na webu CP, aby se k tomu dostal? Moc rad bych videl, jak mi to v tech udajnych 11h dopoledne nekdo dorucoval, kdyz jsem tu sedel minimalne do 13h a nikdo nezvonil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam