• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    REDSNAKE: nakonec jsem na to spechal, takze jsem koupil neco z gme kolem 750 korun a az na to straslive pipani jsem spokojen :) nicmene, abych byl tez trochu prukopnik, objednal zrovna:

    https://www.aliexpress.com/item/32945798614.html

    tak pak dam vedet, az to za mesic dva dorazi :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    OMNISLASH: mám ho už několik let, furt první baterky (baterka? Už ani nevím co tam vevnitř je). Nikdy jsem ho nekalibroval nebo tak, protože to na to moje trtkání nepotřebuju ale za ty prachy je fakt boží. Ať slouží a budu rád když se podělíš o info, kdyby jsi svůj nějak testoval.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jsem si rekl, ze si konecne po letech udelam radost a vratim se ke konicku z detstvi - zkusim si vyrobit nejaky uplne simple zesilovac. nemam v planu jej realne pouzivat, spis si hrat a poradne ozivit pajeci skill. koukal jsem, ze cina nabizi skladacky za par dolaru i na tohle tema. jen se obavam, aby ta kvalita nebyla tak mizerna, ze ve finale nepoznam, ze to nebezi kvuli tomu, ze jsem uplne levy, nebo to proste stalo za pendrek :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    REDSNAKE: diky
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    pred casem se tu resil nejaky na svoji cenu velmi povedeny multrimetr z ciny za par kacek. nevzpomene si nekdo, co to bylo? pripadne na jeho cesky predrazeny ekvivalent?
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    WYDER: Mne Alac vsechno pres PPL, teda to co slo z EU warehouses.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ok, diky
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    XMEDA: zrovna dnes jeden :) (jo, chodi to furt stejne blbe jako vzdycky, dlouho to trva a poradi je nahodne - jako vzdycky)
    WYDER
    WYDER --- ---
    XMEDA: Já mám objednáno dost věcí a chodí. Třeba chirurgický roušky mi přišly 8 dní od objednání přímo na adresu. Přivezl to borec z PPL, ač tam bylo free delivery (z ALi).

    Taky mi tam ale visí jiná zásilka ze začátku března, neuděláš nic.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    XMEDA: jo chodí
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Vazeni, chodi ted baliky z DX/Aliehellxpressu apod?? Posta nedavno blokovala zasilky z Ciny...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    POSEIDON:
    Za 10 dnu byly doma...
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: Jo, vsechno vsude jinde funguje. Ona ta virtualni karta je udelana jenom na online platby, takze tam ani vypnout nejdou.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: kdo ví, asi na ten fraud maji nějakou heuristiku a za předplacenou debetní kartu dostáváš nějaký body dolů

    taky zkontroluj zda máš v revolut appce povoleny platby přes internet / jestli ti funguje jinde.
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: To sice chapu, ale mam potvrzeno od nekolika lidi, ze s ni na AliExpressu bez problemu plati. A jak jsem psal, jednou jsem s ni taky zaplatil. Takze technicky mozne to je. Spis se jim ted asi nepozdava neco dalsiho.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: revolut karta je "předplacená debetní karta" a nejde s tím platit všude, hádám že protože fraud.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Necely mesic zpatky jsem tu resil, ze mi na AliExpressu nejde zaplatit Revolut kartou QUIP
    Pak to slo zaplatit virtualni Revolutkou (jeden nakup asi za $8) a kdyz jsem tyden na to zkousel dalsi nakup, tak to nevzalo uz ani tu virtualni.
    Dneska jsem zkusil v Revolutu vitvorit virtualni disposable card a ani tou platba neprojde.

    Payment Failed
    We couldn't process this payment for security reasons. Error code: CSC_7200026
    Suggestion
    Step 1. Click the "Submit appeal" button. Step 2. Look for the appeal result in email - we will send it to you within 3 working days. Step 3. If your appeal is approved, you can pay for your order again in Account > Orders > Unpaid. Note: You won't be charged for this unpaid order so no need to cancel it.


    V tom appeal formulari chteji poslat selfie, fotku obcanky, fotku karty atd. coz opravdu nechci posilat zadnemu obchodnikovi, tim spis cinskemu obchodnikovi.

    Prochazel jste nekdo timhle overovanim?
    Ma smysl se s nima zkouset dohadovat na supportu, aby to platby povolili i bez tech vofuku? Nebo si mam radsi zalozit novy ucet?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    REDSNAKE: ted jsem vlezl na banggood a normalne mi to free shipping ukazuje, ale dost mozna zalezi na hodnote objednavky - pokud jsem mel v kosiku neco za $40 tak bylo free, kdyz jsem tam hodil neco za $2, tak je najednou shipping $8 :D

    btw spousta Cinskych shopu zrusila free shipping kvuli Nařízení komise (EU) 2015/2447 ..je to videt obzvlast na eBay, kde je spousta veci oznacena jako "Shipping: $0.01"
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    THEODORT: jako jasny, ja pred rokem kupoval jednu za 1Kc od nas...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    POSEIDON:v komentarich pisou ze to chodi, aby ne, jedna rouska za 30 kdyz par mesicu zpatky stala jedna ***
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam