• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    WYDER
    WYDER --- ---
    HANZO: Tak cisnka vlada jim to postovne dotuje za kazdy balicek, tak se jim asi vyplati diky te dotaci poslat vic balicku, nez to balit do jednoho...

    Ja jsem hlavne zvedav, co se bude dit, az nam ceska vlada schvali to dph na ty baliky z Ciny... :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HANZO: ne, problem to neni, jen to pak mas na vic objednavek a balicku
    HANZO
    HANZO --- ---
    Chápete někdo, proč některé obchody nabízejí 1ks zboží free shipping a od dvou kusů už za peníze? A není problém si ten jeden kus koupit třeba 4x za sebou?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WYDER: Mi funguje sledovani i u vetsiny CP zasilek. Jen je to precislovane.
    WYDER
    WYDER --- ---
    Tak poprvé mi objednávka z Číny přišla do Zásilkovny, zajímavé. Sice to mám pár km z vesnice :), ale aspoň funguje sledování, narozdíl od ČP:

    Dobrý den,

    čínské internetové tržiště (např. AliExpress, GearBest nebo Joybuy) nás informovalo o Vaší objednávce číslo ***************, která bude zpracována společností Zásilkovna. Nyní čekáme na dodání zásilky od evropského distributora zásilek z Číny MyMeest.pl a následně ji dle jeho instrukcí doručíme na výdejní místo *************************.

    Proč mi doručuje zboží Zásilkovna?

    Čínská internetová tržiště mají pro doručování v Evropě smluvního partnera MyMeest.pl, který má na starosti distribuci zásilek z Číny po celé Evropě. Zásilkovna je logistickým partnerem společnosti MyMeest.pl pro Českou republiku. Společnost MyMeest.pl nám předává jak zásilky, tak potřebné informace pro jejich doručení.

    Proč mi zásilka dorazí právě tam?

    Způsob doručení zásilek určuje společnost MyMeest.pl, která získává od e-shopů v Číně veškerá data k objednávce – včetně zadané adresy. Na základě zadané adresy pak MyMeest.pl vybírá nejbližší výdejní místo ve Vašem okolí pomocí geolokace – jedná se o čistě jejich obchodní a provozní rozhodnutí. Zásilkovna pak jako subdodavatel služeb v ČR obdrží až finální adresu výdejního místa, na které zásilku, dle instrukcí MyMeest.pl, doručí.

    Více informací se dozvíte na blogu Zásilkovny v našem článku věnovanému spolupráci s čínskými internetovými tržišti.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    REDSNAKE: nakonec jsem na to spechal, takze jsem koupil neco z gme kolem 750 korun a az na to straslive pipani jsem spokojen :) nicmene, abych byl tez trochu prukopnik, objednal zrovna:

    https://www.aliexpress.com/item/32945798614.html

    tak pak dam vedet, az to za mesic dva dorazi :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    První zásek...

    BOAR
    BOAR --- ---
    OMNISLASH:

    tady je clovek, co jerozebira, a hodnoti i podle bezpecnosti a presnosti. vyber si tam
    Index of multimeters
    https://lygte-info.dk/info/indexDMMReviews%20UK.html
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    OMNISLASH: mám ho už několik let, furt první baterky (baterka? Už ani nevím co tam vevnitř je). Nikdy jsem ho nekalibroval nebo tak, protože to na to moje trtkání nepotřebuju ale za ty prachy je fakt boží. Ať slouží a budu rád když se podělíš o info, kdyby jsi svůj nějak testoval.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jsem si rekl, ze si konecne po letech udelam radost a vratim se ke konicku z detstvi - zkusim si vyrobit nejaky uplne simple zesilovac. nemam v planu jej realne pouzivat, spis si hrat a poradne ozivit pajeci skill. koukal jsem, ze cina nabizi skladacky za par dolaru i na tohle tema. jen se obavam, aby ta kvalita nebyla tak mizerna, ze ve finale nepoznam, ze to nebezi kvuli tomu, ze jsem uplne levy, nebo to proste stalo za pendrek :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    REDSNAKE: diky
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    pred casem se tu resil nejaky na svoji cenu velmi povedeny multrimetr z ciny za par kacek. nevzpomene si nekdo, co to bylo? pripadne na jeho cesky predrazeny ekvivalent?
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    WYDER: Mne Alac vsechno pres PPL, teda to co slo z EU warehouses.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ok, diky
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    XMEDA: zrovna dnes jeden :) (jo, chodi to furt stejne blbe jako vzdycky, dlouho to trva a poradi je nahodne - jako vzdycky)
    WYDER
    WYDER --- ---
    XMEDA: Já mám objednáno dost věcí a chodí. Třeba chirurgický roušky mi přišly 8 dní od objednání přímo na adresu. Přivezl to borec z PPL, ač tam bylo free delivery (z ALi).

    Taky mi tam ale visí jiná zásilka ze začátku března, neuděláš nic.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    XMEDA: jo chodí
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Vazeni, chodi ted baliky z DX/Aliehellxpressu apod?? Posta nedavno blokovala zasilky z Ciny...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    POSEIDON:
    Za 10 dnu byly doma...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam