• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    REDSNAKE: nevim co jsi trefil za divny shop, ale $9 me to nestalo u zadnyho EU skladu ... naposledy jsem platil z Polska $6 a dovezlo to PPL az ke dverim
    REDSNAKE: imho to nemuzes brat jako postovny po CR, ale pokud by opravdu uz nastala situace, ze to nebude dotovany vubec, tak defacto platis i dopravu Asie-CR
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    OMNISLASH: Nevim, ale 250,- za postovne po cr je teda imho zu viel i kdyby to platili z vlastni pokladnicky.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    REDSNAKE: nemuze to byt tim, ze z evropskych skladu uz jim postovne nedotuje cinska vlada? a tim padem polozky do nizkych jednotek usd uz prestavaji byt zajimave
    NTR23
    NTR23 --- ---
    JAPAN: Zkoušel jsem, nevim proč, ale i když jsem dal CZ nebo PL tak mi to napsalo, že z tohoto škodu nelze zaslat do ČR, jen z Číny.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Jenom s tím shippingem se posra*i, ne?

    JAPAN
    JAPAN --- ---
    Tak Ali už teď umí filtrovat z jakého skladu se odesílá, čili u nějakých běžnějších věcí to nebude problém (neplatit ty poplatky, clo a dph).
    MATT
    MATT --- ---
    BOAR, OMNISLASH: Tak mi jedno letadlo po mesici pristalo ;))

    2020-04-30 15:47:27 [GMT+8] Shipment accepted by airline
    2020-05-06 16:54:02 Departed country of origin
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jak rika hexarek, dph a clo bych ozelel. nakonec u toho lcr metru, kdyby byl o 1/4 drazsi, stale je to za hubicku. potiz je platit za kazdou blbost balik poste a jeste si prochazet tim byrokratickym peklem. rok 2020 a misto toho, aby se hledalo reseni, jak to udelat rychle a jednoduse, tak se to proste zakonem naridi vsem zkryplit

    a jen pro zajimavost - ten lcr metr sice sel z ciny a mel to i uvedeno na strance, ale na stitku uz byla, tusim, belgie jako adresa odesilatele
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    PISTA1: tak ono asi lidem nejde ani tak o to DPH, jako spíš o ten poplatek za služby celní deklarace, nebo jak se to jmenuje.. a to bude záviset na tom, odkud ty zásilky budou chodit, ne? (takže kupovat jen to, co se odesílá odněkud z EU.. aspoň tak jsem to pochopil)
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    PISTA1: "DPH dovedou"
    Takurčitě ;)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Bude to úplně stejný jako do teď. Jen o DPH dražší, velký shopy ali, banggood apod se v nějakým EU státě zaregistrujou a DPH odvedou ;)
    Fakt bych neměl strach, že si nechaj vzít kšefty.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    FATBOZZ: asi jen objednávání ze skladů v eu? (třeba na Ali implementují nějaké třídění výsledků vyhledávání, až to bude aktuální)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Od 2021 ma prijit clo a dph na vsechno mimo eu a padne limit 22e, jake budou alternativy levného objednávání věcí co stoji v cz ranec? Treba plastové krytky atp na foťáky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V pondělí mi došly některé věci objednané 12.4.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    mi pred chvili prekvapive dorazila po mesici a par dnech zasilka s tim LCR metrem. zrovna jsem jim projel vsechny soucastky, co tu mam na vyhybky a s vysledky jsme spokojen :) objednaval jsem to tedy hlavne kvuli civkam, takze ty byly nejdulezitejsi. mam ji tady 6: 1.2mH, 0.8mH, 0.2mH. kazdou po dvou kusech. namerene odchylky byly do 1%, takze za me dobre a za ty prachy bezkonkurencni :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Včera mi dorazila zásilka přesně na den po 3 měsících. Z toho 2 měsíce putovala po Číně
    HANZO
    HANZO --- ---
    Dneska mi přišly balíkem boty, které jsem si určitě neobjednal. Podle kvality z číny, ale vypadají hezky (černožlutý). odesílatel nějaký číňan Huan Xiaio, ale odesláno z Belgie.
    Tak nevím, jestli se spletl nebo co to sakra je :)
    BOAR
    BOAR --- ---
    MATT:

    Loading completed insorting center 2020-03-19 10:10:56
    Arrive export exchange 2020-03-19 12:22:08
    Arrive export exchange 2020-03-19 22:17:26
    Loading completed insorting center 2020-05-05 11:08:59
    Arrive export exchange 2020-05-05 11:11:01
    Shipped by air 2020-05-05 11:16:27
    a stale cekam :-)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MATT: letadlo uz nepristalo? :) mi se ted po mesici a dvou dnech u zasilky pod trackovanim posty objevilo, ze ji dorucuji k mistni poste. takze snad pristi tyden.. :)
    MATT
    MATT --- ---
    mam to jeste cekat? ;))

    Loading completed insorting center
    2020-03-12 19:57:53

    Arrive export exchange
    2020-03-12 20:02:51

    Shipped by air
    2020-03-12 20:17:36
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam