• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    DOKKTOR: Da se to nejak poznat podle cisla trackingu?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    EXCITE: stalo se mi jednou. ebay ukazoval, že doručeno, ale na poště o tom nic nevěděli. složitě přes tracking sem se doklikal a dotelefonoval k tomu, že to u nás přebralo dpd a leží to na výdejním místě v trafice v nedalekém městě.
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    EXCITE: Otevři dispute. Měl by ses doklikat k možnosti "package still in transit" nebo podobně.
    Napiš, že zboží nedorazilo v termínu. Vždy připisuju, že jsem kontaktoval local post office a že balík nemají v registru.
    BOAR
    BOAR --- ---
    EXCITE: otevrel bych dispute, ze to nedorazilo. ono to mozna jeste dorazi, za par dni, ale to je jedno. proste psat porad dokola, ze to nedorazilo. dispute za 2 - 3 dny chyti nejakej clovek, a bude to resit
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GILHAD: Ja kdysi snad nejak prikladal mail z ceske posty, kde mi odepsali, ze tam nic nemaji. Ale to fakt hodne matna vzpominka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    EXCITE: Ja obcas zkusim trackovat. Na tom cinskem treba napovi komu to dali nebo pak zkusit treba cpost.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    EXCITE: ted nevim, ale vim, ze mi jich taky par "pry dorucili" a vydisputoval jsem to nejak, kdyz to fakt neprislo
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Ted jsem tam klikal na toho assistenta EVA ve výsledku mi dorazil email, kde je:
    The tracking information shows that it delivered to your address. Please track it in the logistics official website or contact shipping company servicer to get more information. If you did not received, please provide document to prove lost.
    Já ale vůnbec nevím,kdo je shipping company nebo logistic official website :)


    KOC256: Tohle je za 16USD
    GILHAD:I když tam maj tohle? 2020-12-17 11:29 GMT+2 Delivered
    Delivery successful
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    EXCITE: musis jeste 16 hodin pockat, jestli to nahodou nedoruci a pak otevrit dispute, ze to nedorazilo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No mě teď pěkně vyškolili.

    Došel mi příbor, kde chyběla malá lžička. Mě to hned nedošlo a sice mi hned dispute ALI uznal, ale prodejte to pak fuckoval a chtel fotku baleni PRED otevrenim, po otevreni, prevazeni atd. Coz uz jsem samozrejme nebyl schopen dodat. Oni meli "padne argumenty", ze mi to dodali spravne, takze jsem -2,5$.

    ALE!
    Mi se zbozi libilo a kdyby neprovedli toto, tak bych si tam nakoupil za mnohem vice penez. Takto JEBAT!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    EXCITE:
    screen možností.

    Myslím, že hned první otázka je zda zboží máš/nemáš
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Aliexpres. Podle logu mi měli zboží doručit, nedostal jsem nic, což se mi stalo úplně poprvé, za 16h vypší možnost potvrdit,že zboží přišlo.
    Mám rovnou otevřít dispute? Mě se tam ale nehodí,žádná z těch předvolených možností. já neregistruju žádný problémy.Zboží prostě nedorazilo,i když podle jejich logu je doručeno.
    Co s tím?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    RATTKIN: taky by mne zajímalo, já zas jedu hodně ebay.co.uk
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MATT: tu kulicku jsem ztratil jeste nez jsem to objednal...
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    KOC256: Ja sem se bal zeptat pred 22. hodinou :-)
    MATT
    MATT --- ---
    KOC256:
    TEC Accessories Orbiter Fidget Toy Demo
    https://www.youtube.com/watch?v=jp-eev2rnXI
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATT: Co to je?
    MATT
    MATT --- ---
    KOC256: me dneska prisla jedna vec z 11.11. a dalsi jeste cekam... btw: best picovina ever ;))

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KOC256: me visi objednavka, ktera z Liege dorazila do CR 4.12.
    pak mam takovy, ktery byly objednany zaroven, ale jedna prisla zacatkem prosince, druha ted v lednu
    ja si proste myslim, ze tam je nejaky randomizer, ktery treba podle aktualni kolektivni nalady v budove posty v danou vterinu rozhodne o zpozdeni danyho baliku :))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám na cestě objednávku z JLCPCB.com, po týdnu by už měla být v ČR, tak uvidím, kdy opravdu dorazí

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam