• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    ENT
    ENT --- ---
    Mate nekdo zkusenost s dodanim pres ddp? Cinani se tim ohani, kdyz nemaji eu sklad, ze clo a dane jsou vyreseny. Ja jim to moc neverim, nechci se dockat toho, ze mi celnici zasilku zabavi a bez platby nevydaj.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    EVILMIND: Mně na těchhle boxech pravidelně odchází zip - ale je fakt, že je zpravidla mívám hodně narvané
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    REDSNAKE: souhlas, taky jsem teď pár věcí objednával a většinou tak do 10 dnů přišli
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    EVILMIND: Action zkusim to je dobrej tip.

    Já bych právě radši něco co mi vydrží pár let, než to za rok vyhodit a koupit něco nového i když to je za pár korun, nemám rád tuhle spotřební ekonomiku.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    dlouho jsem z aliexpressu neobjednával, ale poslední dobou jsem potřeboval nějaký drobnosti jako skla na telefony atd a musím říct, že mě velice překvapila rychlost s jakou bylo doručováno, imho to nepřesáhlo dva týdny od objednání. Potvrzeno na více objednávkách.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    STEVIE: podobný prodávají občas v obchodech Action i u nás, hodně lacino, myslim skoro přesně to, co je v tom linku, jsem tam koupil tak za 150. Původně proto, abych do něj dal všechny elektronické drobnosti když jsem se balil do nemocnice, ale používám už pár let na cestování obecně, a celkem na tom není co zničit asi.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    STEVIE: já mám několik podobných pouzder na přenášení externích pevných 2,5 disků s kabely a cajk. Za těch pár dolarů to plní účel. M8m je už několik let.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    STEVIE: Ne, to ne - tohle je pro mně spotřebka za pár korun, nečekám, že to vydrží déle než půl roku, a prostě vždycky akorát najdu nejlevnější kus odpovídajících rozměrů...
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    ANARCHY: díky. a mas s ním osobní zkušenost?

    Zajímalo by mě ověřený kousky :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    STEVIE: Je tam toho hromada - hledej "EVA case"

    viz. třeba:
    https://www.aliexpress.com/item/1005006243986309.html
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Nemá někdo tip na něco takovýho z Ali Temu whatever?

    PEVNÝ OBAL NA DOPLŇKY TRAVEL FORCLAZ - Decathlon
    https://www.decathlon.cz/p/pevny-obal-na-doplnky-travel/_/R-p-309879
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Zjistil jsem, že pokud košík rozkliknu přes aplikaci, zahlásí to že "nabidka vypršela" přihodí to poštovný za $1,99 a pak to projde. Celkem sviňárna.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    PISTA1: to je zvláštní, akorát dnes jsem objednával asi za 16 USD a platba proběhla v pohodě...
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Nemůžu na alíku zaplatit $17, kliknutí na zaplatit hodí tuhle hlášku. $6 prošlo bez problémů. Neřešil to někdo?

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    tak mam asi novy osobni rekord - 6 dnu
    myslel jsem si, ze to meli v EU skladu, ale podle trackingu to slo z Fenggangu a normalne skrz celni rizeni
    13.1. - 04:36 - shipment info received
    19.1. - 12:35 - doruceno do schranky
    poslano pres bezny ali standard
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    TOM: ja treba musim radit podle poctu orderu v anonymnim okne, na mym uctu to radi spatne
    TOM
    TOM --- ---
    QWWERTY: řazení výsledků na Ali nefunguje už roky
    jako třeba dát si rozmezí ceny od do, zaškrtnout free shipping a seřadit od nejdražšího... no chance
    MVEK
    MVEK --- ---
    PRAASHEK, QWWERTY: No já jen, že mě tu někdo přesvědčoval, že zobrazování výhodných cen pro nové zákazníky i po přihlášení (a v detailu ne) je feature, a ne bug. Samozřejmě, že to tak může být, ale právě kvůli všem těmto přepínáním bych na to nesázel.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    GILHAD: Mě teď obě mají trasování, jak cestujou kdesi po světě ...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    CUKI: ja to udelal tenhle tyden, protoze od 1300,- byla ta max. sleva (270,-) .. takze jsem objednavku rozdelil na 2x1300 a s tim se 2 kusy toho stejnyho zbozi od stejnyho prodejce dostal kazdy do jine objednavky
    bez problemu - prodleva mezi objednavkama byla 2 minuty, kazdy item uz ma vlastni tracking number a jsou poslany
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam