• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKPath of Exile
    rozbalit záhlaví
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    EVILMIND: jj toje jeden z 1000 ten scarab co zrovna tohle dela je uplnej garbage.

    Ale ja hlavne resim fractured orby ktere jsou totalne bezcene diky te strategii :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WHITEANGEL: tak zrovna tohle totiz pri spusteni ligy tam vubec nebylo. To tam zanesli az dalsim patchem s tema exilama, takze jim dost mozna nedosly vsechny ty interakce.

    Harbingers jsou v pohode ne, co jsem videl lidi jak dropujou obrazovku plnou mirror shardu... :)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    EVILMIND: smutne je ye nikoho nenapadlo ze to bude takhle broken testing ma GGG bohuzel porad na bode mrazu.

    Stejne jak stema Fractured Base itemama kterej upne zazdil hrani Harbingers na celou ligu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHA1NDLER: jako to jsou vsechno variace na vice mene totez, uz predtim farmili ty T0 uniq dropy vlastne uplne stejne. Me dostalo jak to ma spocitany (diky tomu MTX ringu i presne), ze na jedne mape ma 800+ uniq monster. To je proste jako... nechapu.

    Osobne zkusim schvalne jestli bych to vubec byl schopnej prezit v T17, se svym novym charem, na nejake budget verzi bez tech drahejch scarabu - ten jeden stoji uz neuveritelnych 24 div!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHA1NDLER: tady mas spis best high investment taktiku na 10 mirroru za den... :)

    10 Mirrors in One Day - The Best Farm/Juice to Ever Exist in PoE - 3.24
    https://www.youtube.com/watch?v=DdrcDPxVKnU&t=3s
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ale snad to přejde, až se načtou shadery.

    Jinak poprvé jedu fourth vow+divine flesh+max chaos res a teda to je solidní tank. Tak tuhej nebyl snad ani explode totem PF v crucible
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: tak s vulcanem mám problém, že po spuštění hry to běží velmi dobře, ale postupně se to zhoršuje až do úplný nehratelnosti a hororových artefaktů, dokud hru nerestartuju.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: mam 1060 a i5 6600k :-)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    EVILMIND: nerad bych to zakrikl, ale vypada to na instantni masivni zlepseni! Diky moc za tenhle navod.
    A to si to pritom nacita shadery.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: gtx 1050 a ryzen 5 3600x. Jsem si plně vědom, že to je muzeální setup, ale na tu mojí dotu a poe mi to až do týhle ligy stačilo a na všechno ostatní mam switch :)

    Předpokládám ale, že případnej menší upgrade grafiky z druhý ruky dostačující na poe by nemusel vyjít nijak draho.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHOBOT: btw jinak muzes regulerne zkusit hrat pres cloud, sluzeb je spousta, ja pouzivam Geforce NOW, ktera je zadarmo kdyz ti nevadi mala fronta pri spusteni, a hodinovej limit na hru. Coz je uplne v pohode, sam tak hraju kdyz nejsem doma na svem PC. A kdyby se nejak v budoucnu menily naroky, tak regulerne premyslim o tom, ze bych si misto upgradu proste tohle i platil jako sluzbu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHOBOT: tady jsou nejaky tipy, kdyz se to řešilo po změnách, co udělali dvě ligy dozadu:

    Reddit - Dive into anything
    https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/15icji4/how_i_solved_my_performance_issues_on_an_old/
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    GORDHART: to myslim mám, ale zkontroluju
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    CHOBOT: Na tohle mi hodně pomohlo hodit hru na ssdčko.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: Tak to bude hodne stara vykopavka :-D
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: zkousim, ale nevzpomenu si :) Napisu vecer, az budu doma.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: A co mas teda za streva?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: odezvu mam v cajku, fakt zlobi performance. Mam sice grafiku starou sunku, ale oproti minuly lize jsem vylepsil procak a bezi to podstatne hur, tak me to docela stve.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: Ja mel na zacatku ligy sileny lagy, ale vyresil to swap na jinej server... Jinak mi to jede az prekvapive plynule tuhle ligu
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: zkousel, ale na vulcan mi to ani za pul hodiny hrani nestahlo vsechny textury a behal jsem nevykreslenou poustni krajinou :D Tak jsem to zas prehodil zpet.
    Ale mozna si s tim jeste pohraju. Zkusil jsem ted na nejaky random doporuceni z redditu vypnout vsync a zvednout fps treshold, ale obavam se, ze to zas bude nehratelny kvuli tearingu.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: Co mas za stroj? Ja mam cca 6 bo 7 let starou masinu a jede mi to v ramci mezi v pohode... Zkousel jsi zmenit DX za vulkan a opacne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam