• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    MAXMANUS: přesně,to mě taky napadlo až v práci..:) ale zítra ráno to lifruju ven na sluníčko
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    PETEKKA: Když se tedka dívám z kanclu ven, mohl jsem je alepson přes den hodit už na balkon :-/

    Taky si tam připadám jak v botanický zahradě, za chvíli si budu muset pořídit mačetu abych se dostal krze tu mojí garsonku :-)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    MAXMANUS: už aby to bylo vid... já už mám z parapetu prales, z keříčkových rajčat jsou už přerostlé obludy, vypadají jako normální tyčkovitá rajčata:)
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    PETEKKA: no o vikendu ma byt jeste zima, takze tak za tyden, uvidim podle pocasi.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    MAXMANUS: a kdy to plánuješ dávat ven?
    TAMTAONA
    TAMTAONA --- ---
    Ahoj, nevíte, kde bych v Praze sehnala sazenice ,,balkonových" jahod? (Mam za to, že se ta odrůda jmenuje Temptation). Ptala jsem se už na několika místech a zatím bez úspěchu. Díky :)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Bratislava:

    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    eee * chilli :-)
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    už se nemůžu dočkat až to půjde všechno na balkon :-)

    cherry rajčátka:

    mix rajčátek, třešňových papriček a chilly:

    chilly:



    SCHEJBITCH
    SCHEJBITCH --- ---
    Pořídil jsem ten vertikální pro salát a bylinky a spokojenost... :) Třeba se někomu bude líbit...
    Zdravá zahrada. Látkové truhlíky
    http://www.zdrava-zahrada.cz/Category/80-ltkov-truhlky.aspx
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    Vertikální kapsy na pěstování pro balkon a terasu / Zboží prodejce raddu | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/vertikalni-kapsy-na-pestovani-pro-balkon-a-terasu-3770270?
    FRUTAA1
    FRUTAA1 --- ---
    DOCTOR23: mám vyhlídlý jeden sad v kyšicích, tak se taky zeptám ;-)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FRUTAA1: v unhošti od jednoho starého pána,jezdil tam jenom párkrát za sezonu posekat trávu,mám 400m2 i s chatičkou za 500kč měsíčně...a stačilo se jenom zeptat..;)
    FRUTAA1
    FRUTAA1 --- ---
    DOCTOR23: já chci taky zahrádku! kdes ji pronajmul? zdá se, že teda budu u kámošky v Kačici, ale svý je svý. nejraději bych tedy sad, nevíš o nějakém?
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    zahrádka na 2 metrech
    http://preskoc.cz/zui
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    DOCTOR23: jojo je to pohoda :)) ja si jedu hlavne rajcata , nejaky druhy chilli feferonek a podobny co senedaj jen tak zvejkat :)) letos zkusim melouny , okurky tam budu davat , dyne takypohoda .. bylinky .. rukola,bazalka a podobny je jich mraky na rozepisovani tady :)

    akorat jamam teda jinej problem .. misto mam super , zem zivna jako blazen .. akorat tam chodej zlodeji .. minulej rok to tam porad kosili ,me nic a kdyz jsem si sel pri prvnim sneu v rijnu pro papriky.. zustali tam jenom ty co palej ..
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    TESSS: to zalezi na oblasti a lokalite. je mraky mistnich organizaci. a kdyz maji nejaky zahradky volny, stanes se clenem a normalne ti ji pronajmou. ja to budu resit letos taky takhle
    TESSS
    TESSS --- ---
    nemate nekdo zkusenosti se Zahradkarskym svazem? Zajimalo by me, jaka je sance si u nich pronajmout zahradku
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    LUKASZ: taky zdravim,mám to samý co ty,balkon,ten jedu už 3 roky a letos jsem si pronajmul 400m zahrádku,tak začnu pěstovat ve "velkým"..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam