• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    VACA
    VACA --- ---
    STEPNI_VLK: pekny to je, i me to zajujalo. Nicmene ta cena fakt mooc, uvidime jak rychle cinan odpovi :) i kdyz nejsem priorativne na cinsky napodobeninovy, casto aususovy, tak zrovna tohle bych od nich asi dal na pokus jak to bude v praxi prakticky.. Ale ja bych si to na hodinky teda nedal.

    Jinak teda me trochu desi videt na takhle pohyblivy veci tolik sroubu, snad tam jsou aspon nejaky silonovy vlozky samojistici jinak to bude horor co se tyce povolovani a pripadny ztraty..
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Inu, každá sranda něco stojí..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEPNI_VLK: Je to moc pekny az na to ze naramek stoji 200$ a s hodnkama 600$
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Je libo tacticool náramek? ;) Na konci roku bude dostupný dokonce i ve verzi s hodinkami (quartz švýcarské výroby se safírovým sklíčkem)..



    The Leatherman Tread is crafted of high strength, corrosion resistant 17-4 stainless steel links that include two to three functional tools each, making a total of 25 usable features like box wrenches and screwdrivers available at a moment’s notice.

    http://www.leatherman.com/on/demandware.store/Sites-leatherman-Site/en_US/Blog-ShowPost/?p=705
    VACA
    VACA --- ---
    WICKING: a co se pokazilo? O opravnym miste nevim, ale maglite dneska mj. prodava ledkovy moduly jako upgrade ktery pasujou do jejich zarovkovejch baterek...

    Sice by jsi tim prisel o to pekny hrejivy svetlo ze zarovkovy, ale zase by jsi tim ziskal vetsi svitivost a spolehlivost...
    SPIRALCZ
    SPIRALCZ --- ---
    MultiTool s píšťalkou a křesadlem jsem čekal spíše od pánů z Gerberu
    NEW Leatherman Signal SURVIVAL / Bushcraft Multi-Tool - SHOT Show 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=-o9d2O-1Gqs
    WICKING
    WICKING --- ---
    Lidi neznate nejaky misto v Praze opravuji Mag-Lite?
    381007
    381007 --- ---
    ASACRA: nikdy jsem expres menu nejedl = nemůžu :(
    381007
    381007 --- ---
    TABORACEK: Potřebuje oficiální výrobní prostory schválené pro výrobu konzervované stravy, modernější baličku, kde balí v ochranné atmosféře, milony razítek a podpisů. Celkem investice za ČTYŘI MÍČE = nereálný. Objednat to jde v jakýmkoli množství, je možný si vymyslet i jiná jídla (nemá problém uvařit cokoli i na objednávku, ale je to hold v šedé zóně, protože s tím jednoduše "ven" jít nemůže, po započtení všech nákladů by ty jídla stály nesmysl...
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    381007: dokazes OFP porovnat s expresmenu?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    381007: Hele s tebou je to tezky, vzdycky prijdes s necim takovymhle jako ze mame super duper tadyto a pak hned dodas ze to vlastne neni k mani. Takze vyrid kamosovi at nesere a udela web a zacne to prodavat. Jaky potrebuje bumazky je mi sumak, me to treba vubec nezajima...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Nechci být zase za debila, takže opatrně:
    Tohle už se tu mihlo? :-)
    A Leatherman Bracelet Puts 25 Tools On Your Wrist 
    http://gizmodo.com/a-leatherman-bracelet-puts-25-tools-on-your-wrist-1681104701
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    STENNY: jj. na tom druhem obrazku tady je to i videt. ty dve konzervy vzadu.
    STENNY
    STENNY --- ---
    LORD_WANG: Za 250-300 super, jestli jsou v tom dvě hlavní jídla... do toho bych taky šel. Stejně MRE většinou rozbaluju předem a s sebou beru spíš komponenty, kvůli objemu.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WICKING: nemůžu slíbit, ale zkusím
    WICKING
    WICKING --- ---
    LORD_WANG: Mno, to kdyby se podarilo zjistit nejaky kontakt bylo by to super!
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WICKING: jo a frmre je koncipovano na víc porcí, možná celý den,tzn jsou v něm dvě různá hlavní jídla (taky myslím 250-300g) a spoustu dalších dobrot. já kupoval za 250-300. ale stojí to za to. jediné, co my chybělo, byla bílá vlajka ;)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WICKING: nevím,blbě. já koupil nějaká přes aukro a nějaká přes fb. někdo mi říkal o levném stálém zdroji, zkusím zjistit
    WICKING
    WICKING --- ---
    LORD_WANG: A FR MRE se shani kde? To chci ochutnat :)
    BTW: na MRE mam jeste rad, ze kdyz to rozbaluju, tak si pripadam jak o Vanocich, vzdycky to je takove prekvapko jestli tam budou zrovna patriot cookies nebo vanilkovej puding
    WICKING
    WICKING --- ---
    NAVARA: Bod. :) jsem tard
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam