• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    EDAK
    EDAK --- ---
    ASACRA: No chtel jsem se zeptat kde pak vozis normalni naklad, ale u transportera je to jasny :) ale i tak dik za dobrej zaklad.Mam podobnou ideu i kdyz asi v trochu zmensenem provedeni....preci jenom kdyz vozim v kufru psy tak se toho do forestera zas tolik nevejde.
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    DEMONOFANARCHY: jop, puvodne tam byl jen zapomenutej Zahy se ukazalo, ze je velice dobrej napad :D
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ASACRA: Ten balik vody je velmi dobrej zvyk, nedavno nas takto zachranil ID Launcher od zdechnutim dehydrataci, kdyz prijel s tim ze kazdej normlani clovek ma v kufru balik vody:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ASACRA: jojo já to znám mám Ford Galaxy a taky jsem mistr světa v převážení vzduchu:-D
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    WOJTYLA: nojo cim vetsi auto mas, tim vic kramu vozis. Kdyz mas Transportera... :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ASACRA: asi nejezdíš v Nissan Micra:-D
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    EDAK: u nas to tak dulezity neni, ale krom povineho vybaveni vozim jeste dost kramu: druhou nabusenejsi lekarnu, kufr s naradim, polni lopatku, maly krumpac, rekeru, 10lkanystr PHM, 2l motoroveho oleje, celtu, pracovni rukavice, kurty a gumycuky, balik petlahvi s vodou, celovku, jo a druhou autobaterii
    EDAK
    EDAK --- ---
    Resil nekdo z vas nejaky seznam veci co mit v aute? Na ruznejch americkejch forech se to dost resi, ale u nas to samozrejme malinko postrada smysl kdyz mas vetsinou par km do neblizsi vesnice...ale i tak me zajima co tak v aute treba vozite(krom ResQMe)
    EDAK
    EDAK --- ---
    WOJTYLA: Rad se pridam pokud se mi termin netrefi do dovoleny nebo nejakyho pruseru v praci...
    SWIST
    SWIST --- ---
    SWIST: Tak voděodolnost byla v pátek otestována, při nočním slejváku jsem šlápl do strouhy která byla hlubší než vypada, voda se valila přes celou botu a v pohodě. Respektive lehce vlhko bylo, ale rozhodně né mokro. Boty jsem ale už 2x natíral balzámem na kůži, tak nevím jak jsou na tom z výroby.
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    jestli shanite hodinky, ja nabizim tyto :
    Wenger GST Diver 78275 | Hodinky Wenger + dárek za 1300 Kč
    http://www.hodinkywenger.cz/wenger-gst-diver-78275/
    jako nove, prakticky nenosene, v zaruce
    cena dohodou
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    někdo je tu sháněl????

    SEIKO Pilot SNZG15J1 - nové - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/85138-seiko-pilot-snzg15j1-nov%C3%A9/
    AZIM
    AZIM --- ---
    LORD_WANG: UTP SFU ??? ...pro nas pomalejsi poprosim vysvetlit, UTP je sitovej kabel co je mi znamo a SFU je neco z internetoveho zargonu tusim a.k.a shut the fuck up ... je mi jasny ze jsem mimo proto se ptam, asi nebudu sam ...

    ad kalhoty za me nejlepsi fjallraven abisko
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: vzdyt v pohode :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: hele vubec to nerozporuju každej at si chodi v čem chce... jen me to pobavilo, v dobrým jako:-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    WOJTYLA: ja mam dvoje... A na jednech ta kapsa povolila asi po trech mesicich... Tak jsem zvedavej na ty druhy :)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: pokud vim,tak ta utp na mobil je trochu jiná, ale to je asi detail.
    těch 6ks taky nebylo najednou,ale je to výsledné číslo.a nenosim jen je,ale většinou...
    Nicméně nemám vůbec nic proti utp,ale ptal ses,proč kupovat sfu. protože jsou levnější, ale pořád dobré. Nicméně pokud někdo chce jedny taktické kalhoty a nijak drasticky cenový rozdíl mu nevadí, taky bych mu z této dvojice doporučil utp.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: UTP maj kapsu taky a taky v ní tahám mobil... a koupit si jich 6 a nenosit nic jinýho... mno ... ok... jak je libo..:-) pak je cenovej rozdíl znát...
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: tvuj nazor. na pár lidech jsem je viděl a tisicinasobnej vzhled teda fakt jako ne. kvalitu neposoudim, pac je nemam.

    faktem je, ze mu SFU vcelku dost vyhovujou a mam jich dost na to, abych je mohl stridat dle potreby a stihat prat. taky dnes je cena nekde jinde, nez byla v dobe pred par lety, kdy jsem se zasobil SFU.

    maximalne mi vyhovuje mit vetsinu kalhot stejnych a SFU zejmena kvuli te zasobnikove kapsicce na stehne, kterou pouzivam na mobil.

    takze na SFU fakt nedam dopustit. a barva uplne v pohode, krome cernych, mam dvoje a jde do hajzlu rychle,

    nicmene ano, az budu potrebovat dalsi kalhoty, budu nad UTP velmi uvazovat, otazka znela, proc kupovat SFU a tam je vlive vyse uvedenych duvodu ta cena fakt celkem markantni.

    jen pro predstavu, 6x SFU * cca 750 = 4500

    6x UTP s dnesnimi cenami = 8400



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam