• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    VACA
    VACA --- ---
    LORD_WANG: tohle by me taky zajimalo, jak to ve skutecnosti je. Zrovna ted pred par dny sem o tom slysel.
    Jako pokud je to nejaka vec slazena nebo s prichutema tak je to jasny, ale voda by mela bejt v pohode, jenomze argument na to znel, ze se na slunci neco uvolnuje z ty petky...

    No, ja jsem k tomuhle tvrzeni mirne skeptickej, protoze co system zakladni purifikace vody SODIS? ten je na petkach s vodou vystavenejch na slunci primo postavenej...

    http://www.sodis.ch/methode/anwendung/index_EN

    -a to temhle ja bych zas veril.. :)

    Mozna je fakt ze v aute za oknem dokaze bejt vetsi teplota nez jen tak venku na slunci... Na druhou stranu, v nekerejch teh cilovejch zemich petka nechana celej den na strese imho taky dostane slusnou davku horka, i od toho sluncem rozpalenyho plechu...

    potom uz zbejva otazka, ze to tam treba je, ale jen v takovy mire ze to furt je mala dan za to ty lidi udrzet pri zivote...
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    ASACRA: ja taky nerikam, ze musis.

    me osobne mi prijde, ze starsi jak mesic by ta voda uz nemusela bejt kosher, ale ja autorem te studie nejsem, nic o tom nevim a uvadim to jen jako informaci.
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    LORD_WANG: nemusis preci vozit 5let stejnej balik.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    DEMONOFANARCHY: s tema vodama bacha, celkem dostkrat jsem slysel, ze pit delsi dobu ulezelou vodu z petky, kor vozena na slunicku, neni moc dobry napad. just sayin.

    muj byvaly sef rikal, ze v kazdem aute musi byt baterka, lzice a kondomy. z toho mohu potvrdit, ze lzice v aute je uzitecna.

    jinak mimo uvedne veci mi prijde v aute velmi uzitecna deka a nejaka plastenka, klidne jednorazova, ale po ruce.
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    EDAK: Já krom povinny vybavy vozim toaletak, sekeru a pacidlo. Uz se hodilo vsechno :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    EDAK: forestera chválim :-]

    Vozim větší lékárničku, trvanlivý dětský jídlo (takový uklidňovací), náhradní oblečení pro potomky, záložní boty (trekový), GTX bundu (obojí protože do práce jezdim jinak nalehko), nějakou vodu, plechovku redbullu, nejmíň jednu krabici papírovejch kapesníků, v zimě záložní set fleecový čepice/rukavice/šála, tabulku čokolády, duct tape, pár větších igelitových pytlů, pracovní rukavice. Svítilnu nabíjenou z autozásuvky, malou baterku a multitool s logem Subaru ;-] , záložní kudlu, plastovej trychtýř, co mě tak z hlavy napadá. Z nářadí akorát neorigo klíč na kola (ten dodanej s autem tradičně na draka).

    Zbytek se tak nějak mění podle situace. Ovšem jezdim předevšim do práce a na kratší výlety s dětma v civilizaci, žádnej extrém.
    EDAK
    EDAK --- ---
    ASACRA: No chtel jsem se zeptat kde pak vozis normalni naklad, ale u transportera je to jasny :) ale i tak dik za dobrej zaklad.Mam podobnou ideu i kdyz asi v trochu zmensenem provedeni....preci jenom kdyz vozim v kufru psy tak se toho do forestera zas tolik nevejde.
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    DEMONOFANARCHY: jop, puvodne tam byl jen zapomenutej Zahy se ukazalo, ze je velice dobrej napad :D
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ASACRA: Ten balik vody je velmi dobrej zvyk, nedavno nas takto zachranil ID Launcher od zdechnutim dehydrataci, kdyz prijel s tim ze kazdej normlani clovek ma v kufru balik vody:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ASACRA: jojo já to znám mám Ford Galaxy a taky jsem mistr světa v převážení vzduchu:-D
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    WOJTYLA: nojo cim vetsi auto mas, tim vic kramu vozis. Kdyz mas Transportera... :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ASACRA: asi nejezdíš v Nissan Micra:-D
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    EDAK: u nas to tak dulezity neni, ale krom povineho vybaveni vozim jeste dost kramu: druhou nabusenejsi lekarnu, kufr s naradim, polni lopatku, maly krumpac, rekeru, 10lkanystr PHM, 2l motoroveho oleje, celtu, pracovni rukavice, kurty a gumycuky, balik petlahvi s vodou, celovku, jo a druhou autobaterii
    EDAK
    EDAK --- ---
    Resil nekdo z vas nejaky seznam veci co mit v aute? Na ruznejch americkejch forech se to dost resi, ale u nas to samozrejme malinko postrada smysl kdyz mas vetsinou par km do neblizsi vesnice...ale i tak me zajima co tak v aute treba vozite(krom ResQMe)
    EDAK
    EDAK --- ---
    WOJTYLA: Rad se pridam pokud se mi termin netrefi do dovoleny nebo nejakyho pruseru v praci...
    SWIST
    SWIST --- ---
    SWIST: Tak voděodolnost byla v pátek otestována, při nočním slejváku jsem šlápl do strouhy která byla hlubší než vypada, voda se valila přes celou botu a v pohodě. Respektive lehce vlhko bylo, ale rozhodně né mokro. Boty jsem ale už 2x natíral balzámem na kůži, tak nevím jak jsou na tom z výroby.
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    jestli shanite hodinky, ja nabizim tyto :
    Wenger GST Diver 78275 | Hodinky Wenger + dárek za 1300 Kč
    http://www.hodinkywenger.cz/wenger-gst-diver-78275/
    jako nove, prakticky nenosene, v zaruce
    cena dohodou
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    někdo je tu sháněl????

    SEIKO Pilot SNZG15J1 - nové - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/85138-seiko-pilot-snzg15j1-nov%C3%A9/
    AZIM
    AZIM --- ---
    LORD_WANG: UTP SFU ??? ...pro nas pomalejsi poprosim vysvetlit, UTP je sitovej kabel co je mi znamo a SFU je neco z internetoveho zargonu tusim a.k.a shut the fuck up ... je mi jasny ze jsem mimo proto se ptam, asi nebudu sam ...

    ad kalhoty za me nejlepsi fjallraven abisko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam