• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL: no to nepotřebuju.... zatim jsem to nandal do 5.11.:-)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: tak nemyslim ze na vozeni v kufru auta potrebujes nejake parady, ne?

    jinak teda jako alternavitu asi bagliky od miltecu... malo penez, zadna extra kvalita, ale lepsi jak cina...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    BRUKEV: Za IIIA mekky platy do warrior raptoru jsem platil tusim devet litru. Helmu mel ted xarmour za 7bdph jestli se dobre pamatuju....

    A nosin to c podstate ve skrini. Jeste bych si rad poridil tvrdy IV platy a pak to cely okopirocal pro zenu, pak uz budem asi dost nebezpecny:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Takze prosim o radu na levnej bagl s hodne kapsickama a oddelenima.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: tak bagl je uplne napicu pac hje strasne malej. Nedrzej tounu pasky od spon.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    BRUKEV: a případně bych kouknul na enduro vesty na motorku
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    STENNY: dík za nasměrování. Už se dívám i na ty proti nožům.

    STENNY
    STENNY --- ---
    BRUKEV: Asi bych se na tvém místě nejdřív rozhodl, jestli chceš neprůstřelku (a co má zastavit - nůž, střely, jaký kalibr... od toho se pak bude odvíjet, jestli měkkou balistiku, plate carrier nebo obojí) nebo riot gear. Riot gear se dá občas sehnat ve výprodejích v armáčích, já mám takhle chrániče kolen a holení, které mě stály asi 300 korun a fungují celkem dobře. Ale pohybu to trochu překáží, není to na sprinty - spíš na štítovou hradbu.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    WOJTYLA: já ti ani nevím. Kdybych šel na pejntból, ať můžu plavně padat na zem :)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    BRUKEV: nejakou basic PETRIS vestu sezenes za par tisic... sice teda s proslou zivotnosti, ale funkcni... co se tyka riot vybavy, nikdy jsem se nezajimal, tak netusim...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: na co riot výbavu? chystáš se metat šutry na policjty?.-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Hele, nudím se v práci a zjevně mi hrabe.

    Jsem si řekl, že bych si mohl (ehm, na co vlastně, jo aha, pro jistotu) pořídit nějakou neprůstřelnou vestu jednoduchou, nebo nějakou riot výbavu (páteřák, chrániče rukou, opět něco komorního, skrytého).

    Máte někdo něco takového? Kolik to tak stojí? Nosíte, je ve skříni?

    Nebo si mám jít ven dát tři kolečka okolo baráku na čerstvém vzduchu, at nevymýšlím pi*oviny?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PHRE0: myslim toho výrobce... :-)
    PHRE0
    PHRE0 --- ---
    WOJTYLA:
    otázka zní kolik si přihodit aby se jim dovoz vyplatil
    UF PRO®
    http://ufpro.si/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LOL tak tohle je pro mě ukázka toho jak nekterá firma přestaně zvládat sama sebe... gear maj peknej, ale nic, ale opravdu nic nedává menší smysl než ty ceny... kalhoty 4k, bunda 7k..:-DD

    Vaše bezpečí je naše hlavní priorita - X-Armor
    http://gear.x-armor.cz/cs/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak došel mi mrdka bágl do auta z Aliexpressu a na první podívání to vypadá jako velmi dobře ušitý s peknejma zipama.... dám report...

    Men Travel Bags Tactical Military Backpack Molle Camouflage Bag Outdoor Sports Camping Hiking Waterproof Nylon backpack-in Hiking&Climbing Backpacks from Luggage & Bags on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...utdoor-Sports-Camping-Hiking-Waterproof-Nylon-backpack/32384183279.html
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: existuji i svitilny kombinovane, mam jednu z ciny, ktera ma asi i 1mm vetsi prumer tela a defaultne k ni prisla 18650ka, ovsem vymezena v tele plastovym valeckem. kdyz se vynda 18650ka i valecek, vejde se tam take defaultne dodany adapter na 3xAAA.
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: Díky, za rozsáhlou reakci. Určitě si do toho nechám kecat, zkušenosti s tím moc nemám.. Měl jsme starou Petzl čelovku a když po X letech dosloužila tak jsem si koupil novou (Petzl Tikka 2) a s ní jsme spokojený, i když ta cena taky byla docela na hraně.. Ale začínám se dostávat do situací kdy se hodí mít druhou, výkonou baterku do ruky.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Akorát nevim proč ji teď v čechách nemají dostupnou t25c2, mají jen starší t20... A přitom já ji normálně koupil tady.... Když sem pořizoval, vyšla mi jako nejvýkonější co se ještě pohodlně vleze do kapsy jeansů jako edc. Asi by se to chtelo zeptat dodavatele třea sou jen dočasně vyprodaný, bo ze slovenska by se poslat dala koukám.. Ale maj ji tam za 2,5k :( to já za ni dal 2,1k


    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: tak nejak jsem se domníval že myslí na dlouhou zbran... na pistoli dávat cokoliv delšího než je násuvná baterka je blázinec... a to nemluvě o tom jak to tu baterku spálí ty splodiny... to i na mý Streamlight TLR2 je totál spalenej lak seshora po 100 ranách...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam