• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    NAVARA: A nebo jeste lip si rovnou koupit original kterej bude levnejsi a daleko driv:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VACA: Můžeš poslat vzorek Pávkovi, ať to podle toho ušije pořádně :)
    VACA
    VACA --- ---
    Tak jsem se taky stal majitelem batohu "x-speciál" tactical a-la 5.11 r24...

    Uplně první dojmy: Vzhledem k ceně se opravdu zdá být překvapivě dobře ušitej.
    Zipy se zdaj bejt přijatelný. Nenašel jsem na nich teda žádný značení, ale přijde mi že choděj ladněji než na nejlevnějších mil-tec apod. co sem měl možnost vidět.
    O malinko hůř se mi pracuje se zipem hlavní kapsy, ale to je dáno tím že se mi dostává do cesty různý to lemování nebo šití vnitřních kapes. Sám o sobě ale chodí hladce, asi je to spíš tím že se vatoh jště "nezvláčněl" a někerý věci zůstali naohybaný z dlouhodobého skladování...

    Je tam teda mraky teh nezačištěnejch nití jak už bylo zmíněno, to ale neni žádnej problém...

    Taky je tam snad miliotisícpětsetsetšedesát kapses, kapsiček a podkapsiček.. :D asi tak o 150% víc než dokážu využít :D


    Co ale vidím jako potencionální slabinu jsou ty ramena.
    Ty jsou jak blátíčko, výplň hodně tenoučká, a ta vnitřní textilie hodně jemná.. Toho se bojím.
    Navíc už je výplň na několika místech jakoby zlomená, zase od toho jak to bylo skladovaný.. V teh místech toho přeložení "zlomení" je to fakt milimetr tloušťky...
    Moje obava je, že za čas nošení se to celý takhle vyšeptá a bude z toho v podstatě jen hadřík bez polstru.. Nebo se někde trhne ta tenoučká jemná vnitřní textilie a to bude konec jinak celkem propracovanýho batohu...

    Taky jsem měl možnost vidět tu pískovou maxi-tašku.
    MG! Ve skutečnosti je ještě větší než jak jsem si představoval ze všech dostupnejch fotek!
    Trochu mě mrzí že jsem ji taky nevzal. Výhodu vidim hlavně v její délce jak autobus.. :)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    Jen takový rychlý dotaz... netušíte někdo, jestli je někde v Pze nějaký obchůdek, kde by se daly koupit různé druhy pružin??? nic extra, klasické průmyslové, ale aby člověk nemusel dělat objednávku někde ve fabrice, kde se s ním kvůli 5 pružinám nebudou ani bavit ;)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    VACA:

    Real SciFi Body Armor! NIJ Rated Ballistic Protection
    http://www.youtube.com/watch?v=1MwW_iw1ooE

    VACA
    VACA --- ---
    HANZEL: wow ten Fallout má koukám čim dál lepší grafiku! A kde má zbytek tý energozbroje? :D
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    tohle potrebuju na kolo ;) :D

    Ronin Ballistic Helmet - Shotshow 2016
    http://www.youtube.com/watch?v=jHhxkvDoGEQ

    EDAK
    EDAK --- ---
    EMDEE: Na druhou stranu od toho je to vyrobce n zakazku, napis mu jestli kdyz si koupis neco vlastniho(treba klidne i od toho vibramu), tak by ti to tam mel bejt schopnej dat.
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    EDAK: no von vibram treba na namrzlý cestě taky neni žádná sláva. Byl sem na školení od LOWY a týpek říkal něco ve stylu toho, že co nemá vibram se bohužel neprodává, že sou lidi úplně zblblý reklamou..
    EMDEE
    EMDEE --- ---
    EDAK: hmm škoda, každopádně dík za info
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    REDSNAKE: Jojo, polstrovaný, samo o sobě to víceméně drží tvar, ohne se to jen trochu.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    OTAKAR: prosímtě, je to nějak polstrovaný?Zpevněný nebo něco?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    BAAL: Já mám tenhle a naprostá spokojenost. Zpracování dobrý.
    47 inch 120 cm 1.2m SWAT Dual Tactical Heavy Duty multi purpose messenger large capacity bag Carrying Case for Rifle Gun Black-in Hunting Backpack Bags from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...ical-Heavy-Duty-multi-purpose-messenger-large-capacity/32511348600.html
    EDAK
    EDAK --- ---
    EMDEE: v ramci moznosti urcite, to se musis sam podivat, on ti to ukaze v rolich, pripadne predrezany a sam si vyberes. Myslim ze mi sam ukazoval neco jako je ta prvni v poradi, neco sofistikovanejsiho asi necekej. A asi to uplne nebude vibram :)
    Výrobce gumových podešví Vibram - Asolo.cz
    http://www.asolo.cz/o-firme/vibram
    EMDEE
    EMDEE --- ---
    EDAK:
    SHADDIE:
    koukal jsem na web a celkem zajímavý, dá se v rámci "na míru" domluvit u jiná podrážka (hodně treková)?
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    EDAK: jinak je to kopie CRKT kdyby chtel nekdo kvalitu
    EDAK
    EDAK --- ---
    Nedavno mi dorazilo tohle, dneska jsem se konecne dostal ke spravnemu nouzovemu pouziti a drzi to, takze za me doporucuji. dalsi nezbytnost co clovek jako ja potrebuje na klice.
    Multifunction Amazing Magic Screwdriver Multi tool Set with Emergency Pocket Flashlight Portable Outdoor Multitool TS0127W-in Travel Kits from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...y-Pocket-Flashlight-Portable-Outdoor-Multitool-TS0127W/32442256647.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PAULMUADDIB: no já bohudík jo:-)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    WOJTYLA: Ten bohužel v práci nefasuju...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    WOJTYLA: Já měl na mysli něco plnotučnýho :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam