• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KODEXX: promyslím to, leží mi tu poslední dobou celkem nevyužitý - přešel jsem na Dragon Egg
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: Tak pak maximálně.. Safarik@IFAK.cz Ale netuším jak bude reagovat..
    VACA
    VACA --- ---
    SWIST: sákra, já nemam fejsbůk...

    jinak díky za odpověď. No musim přiznat, že jiný věci než za tisíce nemam co bych tam odsud chtěl dostat. Trochu uvažuju o tem TAD gear litespeed batohu. A ten tam teda přinde na nějakej 7,5k.. takže tak :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: Já ho úplně neznám, komunikoval jsem s ním jen ohledně toho kurzu první pomoci pro nyx (ke kterému bych se tedy taky měl vrátit :D )... Ale sleduju jeho videa a projekt lékárnička pro dospělé. Přijde mi v pohodě, nejsem si jistý jestli bych objednávl věci za tisíce, ale asi bych úplně neměl problém mu nevěřit. Je na FB https://www.facebook.com/jan.safarik.94?fref=ts
    VACA
    VACA --- ---
    SWIST: To je zajimava nabidka! premyslim ze bych toho mozna vyuzil. Ty/vy ho nejak znate? Ja se priznam ze ho vubec neznam... (snad bych se nemel stydet, ted:)

    Existuje na toho cloveka nejaky kontakt? Rad bych se ho zeptal do kdy je uzaverka, resp do jakeho terminu mu ty veci musi prijit na jeho adresu.. Zkratka kolik mam casu na rozmysleni objednavky.

    Diiik
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    VLADDRACUL, DALSI:

    Svedske karimatky/nositka jsou k dispozici ve vetsim mnozstvi, zajemci prosim do [ Advanced lifesaving ]
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    nechce se tu nahodou nekdo zbavit sveho taktickeho messengra? :) ideal na 13-15" notesa..
    SWIST
    SWIST --- ---
    Mohlo by někoho zajímat.. Šafařík je v USA a nabízí možnost si objednat některé věci na něj a pak to pošle do ČR.. https://www.youtube.com/watch?v=A0HQKzQa6pU
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    VLADDRACUL: zdar, jeste neobjednal, protoze resim, jak na ebayi realizovat platbu v jine vysi, nez kolik je uvedeno v systemu, ale jinak ma prodejce 4 ks a zajemcu je v tuto chvili asi 8. resime v [ Advanced lifesaving ]

    takze v tuhle chvili uz asi nemuzu slouzit. ale klidne az se objevi dalsi vezmu jeste jednu.
    EDAK
    EDAK --- ---
    Nekolikrat se tu resila edc taska pres rameno s civilnim vzhledem. Zrovna jsem si na poste vyzvedl http://www.hudy.cz/batohy_mestske_skolni/deuter-operate-i,28514-dresscode-turquoise.html A na testovani jsem mel 300 metru z posty do kanclu. ale musim rict ze pro me to byla trefa do cernyho. sikovnej bederak co neprekazi pohodlnej popruh, dost ruznejch prihradek a tak. zkusim dat pozdeji nejakou dukladnejsi recenzi.
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    LORD_WANG: Jdu do ni, poked jsi jeste neobjednal
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    REDSNAKE: aha mno tak to to vo něco málo zjednodušuje... dámsi to do auta a BAAL: mi vole zavolej - číslo máš v počtě a nekde si to předáme...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    WOJTYLA:
    BAAL: Uvědomujete si, že jste oba dva pražáci, žejo..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BAAL: kámo já sem s chozením na poštu strašlivě marnej... já ti to nechci slíbit páč prostě vim že tam nedojdu... jedině to mužu hodit do koše s poštou až pujde nekdo z fiormy na poštu, ale i tak to neni jistý... je mi to fakt líto, neni to poza, ale bolestivý zjištění za leta pozorování...
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    381007: Koukám, že na ty 38mičky tu kromě mě čeká docela slušná fronta lidí. Dej vědět až budou. Já osobně čekám na černou ;-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: jo
    381007
    381007 --- ---
    BAAL: popruh v šířce 40mm (tresp. 38mm) máme na cestě ze států, ale nevíme kdy dorazí. Jsme schopni ušít opasek z dvou cordur, mezi kterýma je všitá plastová vložka (vzorky sendvičů se třemi sílami plastových vložek jsem posílal Wojtylovi na okouknutí, protože řeší to samé, co Ty ;)

    WOJTYLA: takže těch 38mm?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: jo vole taky... došly mi ty vzroky... myslim že ten prostřední bude uplně ok... a taky bych prosil nákou běžnou šíři...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Pobavilo. ;)

    Na apokalypsu buď připraven! | Kácíme modly | 2016 | 10 | Instantní strach | Čilichili
    http://cilichili.cz/2016/10-instantni-strach/kacime-modly/na-apokalypsu-bud-pripraven/

    Jak by to dopadlo, můžete vidět v hezkém kanadském dokumentu Aftermath (Dohra), který mapuje, co by se stalo, kdybychom nechali veškerou technologii bez dozoru. Dozvíte se v něm například, že by během deseti minut vypadla elektřina, za dva dny by vybouchly rafinerie a za dalších pět až deset dnů by se přidaly jaderné elektrárny. Bez údržby a s nefunkčními řídicími systémy by se z reaktorů vypařila chladicí kapalina, nahromaděné teplo by způsobilo explozi a vychrlilo do vzduchu oblaka radioaktivního materiálu.
    ...
    Hezký příklad přinesl loni v létě televizní kanál History, který v rámci pořadu Alone (Sám) vyslal deset lidí do divočiny. Každého zvlášť, pouze s batohem na zádech a ruční kamerou. Jedinou podmínkou bylo vydržet v přírodě co nejdéle, přičemž výhrou pro vítěze bylo půl milionu dolarů. Přestože byl každý z deseti soutěžících zkušený zálesák a chlupy obrostlý mačo, odpadat začali už po dvou dnech. Důvody byly různé – někdo dostal strach z divokých zvířat, další ztratil při brodění nářadí, zbytek drsných mužů udolala zima, hlad a deprese ze samoty. Nejdéle vydržel čtyřicetiletý Alan Kay. Domů se vrátil o třicet kilo lehčí a značně sešlý, protože přes veškerou zkušenost a loveckou zručnost se jeho dieta skládala především z mořských řas, mušlí a slimáků. Vydržel 56 dní.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG: hrmpf, dopravne se pocita za kus. jdu to s nim ukecat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam