• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    FINSON
    FINSON --- ---
    Ciwe přemýšlel jsem nad Loake, ale jak to tady čtu, pořídím si fakt ty Lowy :-)
    381007
    381007 --- ---
    STENNY: Zatím mám LOWA rok a půl a nosím je opravdu EDC, ostatní boty jsem vyházel. Takže bláto a déšť zjara a na podzim, v létě vedra, v zimě sníh, led a sůl, město, les, hory,... Zatím nikde nepovolila ani nitka, podrážky nejsou sešlapané, akorát jsou zasrané :). Tkaničky se mi u nich po půl roce začaly "chlupatit", tak jsem místo nich natáhl paracord a od té doby maximální spokojenost ;). A podotýkám, že jsem prase, které u bot absolutně zanedbává údržbu :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Když už se znova probírají Lowy :) má někdo zkušennosti s těmahle botama na chození po horách?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    STENNY: OT. Už bych si měl od WoT dát pokoj, jsem ted asi deset vteřin přemýšlel, co znamená u Loweho ta GTX verze.

    Ale to je info asi spíš jen pro Wojtu :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    STENNY: jedny mám cca 2.5 roku, denní nošení, žádný závady, dokonce původní tkaničky. Nebejt toho, že jsou už špinavý jak prase, páč s nima vymetám kdejakej kurz a střelnice, tak je pořád nosim i na běžný nošení typu práce.
    Druhý (ty čistý ;) ) mám zatím cca půl roku, taky bez problémů.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Když už se znova probírají Lowy - jak dlouho vám průměrně pár vydrží? Zejména non-GTX verze. Málokteré boty u mě bez ohledu na značku přežijí tři roky, většinou podrážka praskne v místě ohybu nebo ji prostě prošlapu.
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Tak to rád vidím :-) Díky.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: nene jsou ohebný...
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: No mně jde o ty nízký taktický - že ty jsi fanda, to zrovna vím ;-) Ale ty tvoje mi právě přijdou neohebný už od pohledu...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: cive to je otázka, esli máme zkušenost s LOWAMA, pul tohodle klubu je má a miluje je:-) stav se u mě a vyzkoušej si je,..:-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    NELLI: Non-GTX mám vybrány od začátku, na Újezd jsem koukal, no... jako je to blízko Prahy :-) Díky, udělám si někdy výlet.
    NELLI
    NELLI --- ---
    FINSON: gtx jsou tvrdší, non-gtx jsou "měkčí". Vyzkoušet v Praze nejlépe rovnou u zdroje (rozuměj, u výhradního zástupce pro ČR), tj. ProSport, maj tam snad všechny modely ve všech velikostech.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Vážení, pořád mi vrtají hlavou ty Lowy. Máte někdo zkušenost přímo s Lowama nebo "taktickou" obuví tohohle typu obecně? Jde mi o tuhost / tvrdost podrážky. Chápu, že taktický boty budou asi stavěný festovně, ale potřebuju prostě, aby tlumily a snadno se ohýbaly v nártu, to je pro mě deal breaker. Tušíte někdo, kde v Praze by je mohli mít na krámě k vyzkoušení?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    PRAASHEK: JJ, když potřebuješ, dá se v tom i přechodně bydlet.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOSEF_K: jo tak to je ale spíš úložna, nežli brašna přes rameno :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOSEF_K: a kterou brašnu máš? tu molle nebo tu druhou? já mám tu druhou v digi camo verzi a je tuhá jak prase :) a popruh je dost úzký. jinak ale všechno ostatní je čupr, ale nosím ji jenom občas
    STEVE
    STEVE --- ---
    Jinak pro ty, co sháněli batohy, Mil-tec začal kopírovat Direct Action a cena je dle mého názoru docela cajk :

    Batoh Mil-Tec MISSION PACK LASER CUT Small 20l, Urban Grey | alfatactical.cz
    http://www.alfatactical.cz/mil-tec-batoh-mil-tec-mission-pack-laser-cut-small-urban-grey.html
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    No ja bych akorat nejaky levny sunt ocenil, tahal bych v tom z auta skladaci gongy na strelnici:)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAWERICK: hele tyhle kopie jsou imho zaarmo drahy, koupil sem si jeden takovej atoh ze si to dam do auta abych nemel volne veci jako naradi, termo prikrivku atp. proste jenom organizer nenosenej a asi podruhe kdzy sem chtel vyndat nejaky blbosti se me sekl zip a kdyz sem to zkusil trochu zbarat tak se vytrhl celej ze svu, takze to slo cely do kose
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam