• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HYBNERKADOGTREKKING aneb když nemůžů,dotáhne mne pes ,.-)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    LAETATIO: co to je za akci? pošli link
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    a na Šlapky se někdo chystáte? Tam zatím hodně váhám, tak by mě třeba přetáhlo, že vás někoho potkám :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    LAETATIO: bohužel nejedem
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    Uvidíme se s někým příští týden na Toulovci?
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    kdo půjde?
    KYNOLOGICKÝ KLUB LYSÁ NAD LABEM
    http://www.zkolysa.cz/
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    PETRA_CHATEAU: tak sme přežily! sem na lolinku náležitě pyšná, jelikož měla nejkratší nožičky ze všech. většina závodníků byli běžci s velkými tahavými psy (husky a jiný saňaři) a i přes to sme nebyly poslední. šla sem s dvouma kamarádkama, taky s prackama, a společně sme obsadily 12.-14. místo z 20 závodníků v naší kategorii, což považuju za úspěch. s holkama sme měly 3 cíle- neztratit se, dojít a nebýt poslední, takže splněno.
    DESTINYX
    DESTINYX --- ---
    Dneska mi pes zcela jasne naznacil, co si o dnesnim 25 km vybehu mysli.. ale byl to spis bojkot meho foceni, nema rad, kdyz se moc crcame :-)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    PETRA_CHATEAU: amicek je takovy vcelku submisivni pejsek, takze rozhodne moc netaha, ale tehdy byl uplne nadseny a dal.do.toho vsechno:), jinak za gratulaci dekuju:)))
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MIKEYLA: jee gratuluju. no jo amir to má v krvi
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    loni jsem si oba pejsky zapřáhla v zimě na chalupě jen do sedáku a vyšlápli semnou sjezdovku jak prd, jsme na půl běželi:)), to by jste měli vidět, jak se v Amirkovi (kříženec huskyho) probudila tahací vášeň a Miunka jako kříženec ESP šla tak trošku v závěsu Amirka:))
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    PETRA_CHATEAU: tenhle ten, dostala jsem na něj tip od profi canicrossařů (Ciprových), organizují běhací tréninky se psy pro amatéry a začátečníky:), absolvovala jsem s nimi bohužel jen jeden běh (4 km ve Hvězdě s Miunkou, která dostala pochvalu za závěrečný tah na branku:))), jsme doběhly druhý:)) a bylo to boží:). Bohužel jsem tréninky musela ukončit hned na samém počátku, neb jsem zjistila, že čekáme prcka:)) a já si říkala, proč mi po tom běhu bylo tak šoufl:D, chudák, dostal hroznou čočku, neb jsem běhala jako o život..., probudily se ve mě moje běhací vzpomínky v dob mládí:)), kdy jsem ještě běhala pravidelně a řekla bych v celku dobře:)). Ale miminko je radost, tak hold běhy půjdou stranou. Kšíry chci pořídit na tahání pro partnerovo rodiče (jsou vášniví běžkaři, tak to chtějí s pejskama zkusit, případně časem na tahání sáněk s mimčem (pod mým jištěním a dohledem samozřejmě) a když už mají tahat, chci aby tahali zdravě a aby se jim tahalo dobře:))


    Postroj Free Motion - Postroje nylonové
    http://www.obojky.cz/postroje-nylonove-postroje-pro-psy/postroj-free-motion/
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    PETRA_CHATEAU: aha:) pardon, jsem slepa..
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    PETRA_CHATEAU: můžu se zeptat na nějakej odkaz na ten dogtrekk? Marně nějakej hledáme..
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MIKEYLA: lolinka má nějakej noname postroj, ale ona moc netahá. a sedák mi šila kamarádka. no každopádně asi zakoupim postroj zero dc, jelikož je krásnější .) pro sebe sem pořídila eště camel bag na 2l vody, je to mnohem lepší než tahat z batohu každou chvíli lahev

    jaký budeš kupovat?
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    :), dobre vy:), ja ted budu porizovat poradny ksiry.., uff 1500 za jedny, ale vyplati se, jsou to nejbezpecnejsi a nejlepsi ksiry ba tahani aktualne k dostani u nas:))
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    dneska sme trénovali na dogtrek, co bude na konci měsíce - 33.5 km/ 5 hod. 24 min. sme mrtvý!
    no a hlavně to chce pořádnej motor, že jo .))
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    tady je moje mini tažná síla
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    chytáte se někdo v říjnu do ladova kraje? http://www.wshc.estranky.cz/
    rozhodla sem se, že to s lolinkou zkusim, sice mi nepomáhá, ale baví mě to. na zkoušku sme si dyl tréninkovou trasu, cca 36 km, kralupy- okoř- praha, lola šlapala krásně, nevadilo jí jít celou dobu "v zápřahu". pro začátek mám dva cíle- nezabloudit a nebýt poslední
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    MALAMUT: no, já mám naštěstí mikropsy a makrozadek, takže až sebou já seknu, tak se mnou psi ani nehnou :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam