• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    WERT
    WERT --- ---
    PEETIK: S nahledem to z plny baterky vydrzi tak max pul hodiny, co jsem zkousel :/
    PIP
    PIP --- ---
    PEETIK: ted jsem si tu aplikaci take aktualizoval a je to bomba - moznost prehrat si natocena videa v iPhonu / iPadu, funguje to skvele
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Automaticky sem mi upgradnula appka na androidu a chtěl sem zkusit tu funkci galerie apod, chtělo to po mě novej update firmware, tak sem tak učinil. JEště uvidím jak to bude fachat, ale po prvních pár minutách zkoušek je to už super. Můžu nahrávat a kokat na mobil co natáčím, to je super, pak se můžu mrknout na fotky a videa, mazat. Takže pokud baterka s Wifi vydrží tak hodinu a půl bez live streamu, tak podle mě baterka s live streamem vydrží zase míň... uvidíme. Pak doufám, že se vyřeší co se tu psalo níže s tou chybou v novém firmwaru.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: to tak, urcite to bude nejakej levnej smejd ze statu. a bez zaruky!
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: brzo te namazu tekutym pudrem!!!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT:slovy laika asi ok, ja se focenim zivil prubexne celej zivot a uz me kompozice a rusivy elementy v obraze syvou, je to velkej rozdil.


    WERT: nic to nema spolecnyho, jenom to dava jasne najevo, jaky meles sracky aniz vis background, jako ostatne vetsinu casu
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: Tak kdyz to gopro pouzivas chvili tak uz vis co to zabira a co funguje... Takze na to cumet ani nemusis. Navic je to tak siroky ze to zabira proste vsechno...
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: Omg ty ses jak nestovice...

    Co ma spolecnyho cena a vydrz baterky s tim ze sis koupil poutko, teleskop a baterky za 11.000,- ???
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: to mi teda neprijde, protoze napriklad pod vodou si ani neskrtnes, navic to ma dost dlouhou latenci, takze na nejakej dokument ani omylem. Jasne, na jizde na kole to nepotrebujes, o tom asi zadna. Ale to lcdcko neni na kolo :)
    Jinak si to spocitej a napis kolik ti to vyjde, ty amiku ;)

    Gopro3Black + LCD touch + 3x baterka + bike mount + helm mount + rubber na potapeni + teleskop. Porad hluboko pod 10 tisic? :)
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: lcd mam uz dva roky taky z US :)
    Ale beztak to moc nepouzivam, jen na potapeni:) a i tam je mozna lepsi na to necumet a jen vedet co to zabira.

    Ted s prichodem appky to lcd prakticky neni potreba vubec. Kompozici muzes vyladit perfektne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: ok, no, tak si koupil dobre, co ja s tim? :)
    stejne ti nezeru ze mas black 3 hero s lcd a mountama origo za pulku ceny, co sem za to dal ja tady, to je nesmysl, sem koukal pri nakupu, kolik to stoji v ameru a zas TAKOVEJ rozdil to nebyl
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    WERT: a to tu rikas az tedka jo :) kdyz sem se tu na to ptal, tak kazdej rikal, ze z Amikova radsi ne, nebude zaruka, bude to vadny, blabla, tak sem si to tu radsi koupil za tezky eura :)

    no ale jelikoz zatim funguje ok, tak radsi ten novej firmware neistalovat ne ?
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: Ano, vcetne prislusenstvi, hero3 black... Co jsem si tak jednou psal s lidma z us gopro. Myslim ze zaruku mam taky... Jenom jsem jim napsal mail ze mi neco chybi a oni mi poslali tri dily ktery jsem potreboval zadara. A bylo to tu za 3-4 dny...

    Takze toho bych se nebal...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    no jo, v us, tak to jo, ja ji koupil v alze se zarukou
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: vcetne prislusenstvi vole, prodava se za 11
    WERT
    WERT --- ---
    SUPERWEB: Na krame v CR ted stoji 8250 bez dph... Velkoobchodni cena bude jeste niz...

    V US dle aktual kurzu stoji 7700, kupoval jsem ho v prosinci v US za 7600.

    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    WERT: ty umis sehnat blacka za 7500? i kdyby slo o sedej dovoz bez zaruky byla by to slusna cena
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: tys koupil gopro dvakrat draz nez se prodava??? gratuluju !!! :)))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: jop, sere me to nejvic, je to brutal zabugovany. na pristroj za patact....
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: updatnul jsem a funguje to, konecne to ma funkce ktery bych cekal ze to bude mit:)))

    Ale je to krapet buggy, jednou sem musel kameru vypnout zapnout aby se to opetovne chytlo, a kdyz klikam v nastaveni tak me to samovolne... Vyskakuje stejne jako bych kliknul na exit... Krapet demence.

    Jinak super, skoda ze wifi nefunguje i pod vodou...
    Ale vydrz baterie kdyz se to vyuziva s iphone App je naprosto tragicka :/
    WERT
    WERT --- ---
    koupil sme si tu minutku v ikea...
    funguje to dobre, cena 99,-

    VONDRUS
    VONDRUS --- ---
    NAILER: U mne uspesne probeh. A zatim v pohode
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam