• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    DRAGON: zkus to, pry vymeni skoro vse
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dobre v prdeli, pri vymene zadnich dvirek mi naprasklo to podvodni pouzdro u H3.. a to sem to nijak nerval, prave aby to neprasklo. :) To mi tezko vymenej, co?

    ty vole, na to ze to ma bejt durable obal na outdoor kameru, to teda moc dlouho nevydrzelo
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: na to mam cinskou mladez, hochu :)
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: jj, zacnu ti ted prodavat drzaky za 11.000,- takze konecne budu v baliku...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    wert se vysral na placani designu a zacal distribuovat GoPRO? :D
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    MERTLAS: ma i svoje. ale nemel to takhle s baterkou a prilepeny na sklo. na gopro nataci veci z dugoutu a podobne.

    SUPERWEB: ma to kdokoli si rekne.
    PIZI
    PIZI --- ---
    SUPERWEB: Nenech se vytrolit. Podle mě tady píšeš umírněně a nemám dojem, že bys nějak extra tlačil svoje prodeje.
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    Proste jsem na nyxu, shodou okolnosti jsem spolumajitelem firmy, ktera dovazi a prodava magicam..tak se obcas k nedemu vyjadrim, snazim se vecne. Svou "zaujatost"nijak netajim.. ze budu magicam pomlouvat ode me fakt asi cekat nemuzes..
    WERT
    WERT --- ---
    SUPERWEB: magicam PR, na ty tvy prispevky najimas firmu? :)))
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    ok vysvteleni co te zabiji jsem se nedockal..nevadi.
    WERT
    WERT --- ---
    SUPERWEB: nezklamals :)
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    WERT: Nevim co te zabiji..byla tu diskuze o CT a gopro, tak jsem jen poznamenal ze maji i magicamku. Mimochodem jsou s ni pry spokojeni a casem asi dokoupi. Klidne i priznam ze zacatkem roku brala jeden kousek na zkousku Nova a ta se nakonec rozhodla pro gopro3, predevsim kvuli trochu mensim rozmerum. nalepky nelepim
    TURBO
    TURBO --- ---
    Řek jsem si, že zkusim to nový GoPro Studio, koukám, že se v tom už dá stříhat, tak proč ne. Dal jsem tomu šanci, přeci to nemůže bejt stejnej nepoužitelnej shit jako původní verze.
    Bohužel, a to přes to, že se nacházíme už nějakou dobu v 21. století, má v GoPro někdo utkvělou představu, že je před stříháním dobrý klipy nejdřív zkonvertovat. Probůh proč, když v každym normálním softu na stříhání se dá bez problému pracovat s AVC HD? Chápu, že chce třeba někdo stříhat v terénu na noťasu, ale tak to je jeho volba a nechápu, proč prostě první nutnej a nepřeskočitelnej krok je konverze.

    Stříhání mi uživatelskou nepohodlností asi tak Movie Maker od Microsoftu. A jakýkoliv, třeba i barevný, korekce? No, musim se přiznat, že jsem čekal, že by tam mohly bejt aspoň jednoduchý R/G/B křivky. Ne, taky neumíme.

    Milé děti, tim svůj report novýho GoPro studia končim. Je to identickej shit jako předchozí verze :) To už i ta pitomá Premiera Elements, jakkoli je to ořezaná verze na doma, je mnohonásobně lepší.

    Jediný plus co jsem tam našel jsou templates na střih, s tim se dá docela pracovat, dobrý pro někoho, kdo nemá moc nápad, jak vlastně tu sbírku záběrů střihnout, docela fajn vodítko. Ale i tak je celý GoPro studio se svym ovládáním a workflow ne nepodobný "drbání se levou rukou za pravym uchem".
    WERT
    WERT --- ---
    SUPERWEB: kazdej tvuj prispevek me zabiji :DDD

    hele a to je tvoje prace vsude po parcich a verejnejch mistech zavsivenej prostor umolousanejma samolepkama magicam???
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    MERTLAS: CT ma i magicamku :) ale to je nejaky oddeleni vzdelavacich poradu. Pred tim nez ji koupili si pry gopro pronajimali od nekoho
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tak to jsem taky zvedavej co z toho Starik vykouzli :) ale to se divim, ze by cska nemela lidy na to aby neco natocili a chteli to z goprocka :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    podle me to tam mela pujceny od radotinskejch ceska televize :-) tak ve ctvrtek uvidime, jestli z toho neco pouzili.
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    MERTLAS: V tomhle pripade bych to videl, ze jde o rozmisteni hracu v poli.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    no prave si myslim, ze pro trenery je z tohohle pohledu dobrej leda tak mooozna nadhoz... ale to staci par zaberu... ne tri zapasy :)

    Ja kdyz delal prave ty zabery ze softu a basu, tak jsem musel bejt zatracene blizko, aby to bylo k necemu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam