• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    PEETIK: zatim Vegas v12, ale jeste jsem nezkusil nic jinyho... mam ted v tom neco rozdelnyho, tak mozna na dalsi strihani zkusim nejakou alternativu.
    TURBO
    TURBO --- ---
    PEETIK: Premiere Elements, na střih to stačí (daj se dělat i nějaký jednoduchý korekce, ale to nepoužívám, už třeba jen proto, že v ořezaný Elements verzi se nedaj mj. kopírovat efekty z jedný stopy na druhou atd.), mě to jede vpodstatě "bez cukání" i ve FullHD a to nemám myslim nijak našláplej komp - Core2 Quad (čtyřjádro) na 2.5GHz, 4GB ramky a disk mám nějakej celkem obyč A/V Green od Westernu, stačí mi (disk2disk zvládne 50MByte/s), grafika levnější mid-end Radeon 7770.

    Ta Premiera je jednoduchá na ovládání, sice je to občas takový kopyto, ale docela to jde. Zkoušel jsem ledascos (mj. i Vegas a Pinnacle Studio, i nějaký opensource) kvůli svýmu letitýmu odporu vůči Premiere, ale ta nakonec jede docela dobře.
    SISCO
    SISCO --- ---
    PEETIK: Paradoxne Adobe Premiere CC je i na pomalejsim stroji rychlejsi nez Adobe Premiere CS6. Maji asi 30denni trial zdarma. Takze lze docela pracovat v tomto rezim.. Alespon si to odzkouset.
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Co používáte za soft na stříh? Používal sem Sony Vegas 11. Ale wrz verzi, která mi dost často podá a musím pořád reinstalovat. Mám starší stroj, takže o Premiere ani nepřemejlším. Máte někdo nějakou stabilní verzi? Nebo radu co používat jinýho? (Platit za soft teda ale teď neuvažuju) :D
    SISCO
    SISCO --- ---
    RESCAPE: Gimbal dorazi dneska (podle tracking uz ho dorucujou). Foukal vitr takze jsem nechtel produkovat kejvajici se videa..
    Ale poprve jsem tocil 2.7k/25fps!!! a to je jina liga!!... Doporucuju.. Obraz jak britva. Jen bohuze bez gimbalu/antivibracni podlozky je tam pri 25fps jello takze luxusni vysledek se ztrati v teto neprijemnosti..
    Kousek ale muzu hodit... je to fakt moc pekny.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SISCO: nahod video :)
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    SISCO: fuj hnus ble...... :)))
    SISCO
    SISCO --- ---
    DJI Phantom (zatim hola verze :?) + gopro 3 black

    vice fotek zde

    PRASAD
    PRASAD --- ---
    mozna uz tu bylo
    Sunrise FPV - West Palm Beach - DJI Phantom - GoPro Hero3 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=BsMgoZFWp3w


    lidi zijou v raji
    SISCO
    SISCO --- ---
    PRASAD: nejvic oslavovanej levnej je tarrot. Ja mam jeste levnejsi cinu v patek ma dorazit tak dam vědět :). Vsadim se ze dorazi az v sobotu.
    SISCO
    SISCO --- ---
    PRASAD: ahoj mas taky phantoma?
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    Podle me je dulezity co tocis nez cim. Pac idiot muze mit treba super stroj a vzdy to bude na hovno.

    Pls poradi me tutaj nekdo s tim gimbem??? Na phantoma?
    Dekuji predem? Nechci za to davat 14 litru.
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    ja bych taky 3plus neresil
    nejdulezitejsi podle me je kvalita vystupu a ta se s prechodem z 3 na 3plus nemneni nebo jo?
    Ale mohl by konecne prijit nejaka super kamera ktera prevalcuje gopro a cena pujde dolu.
    Kdyz yz jsem u kritiky go3 tak
    Porad je to velka kysna u ty gorpo se me zda strasne nedomysleny to uchyceni. Kdyz chces resit nejakej jinej uhel tak na vsechn musi bejt monstrozni specialni udelator. Take se me nelibi to ovladani 2 tlacikta a sileny menu v dnesni dobe silenej oldschool. Nastesti to jde setovat pres mobil wifi - ale to zas strasne zere baterku.
    Ale obraz je z toho jako brus to se musi nechat.
    WERT
    WERT --- ---
    ... ted bude asi kazdej mesic nova kamera... tzn. uz nema smysl kupovat vubec nic
    BABBA
    BABBA --- ---
    GoPro HERO3+: Black Edition and Fall 2013 Product Overview - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fdmoq1yFaqY
    RADAK
    RADAK --- ---
    TURBO: nerpemejslel jsem nad tim. jen jsem to chtel zkusit
    TURBO
    TURBO --- ---
    RADAK: stabilizace přece bere bitmapu jako celek a hejbe s ní, jak by to mohlo odstranit jello efekt? Na odstranění jello efektu potřebuješ hejbat s jednotlivejma pixelama. Nebo?

    WERT: díky za tutoriál, nikdy mě nenapadlo to řešit (asi to bude tim, že mám CS5 ;)) :)
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    Ahoj lidi co myslite totok?

    Amazon.com: Jmt 3k Carbon Fiber 2 Axis Camera Anti-vibration Mount PTZ with Metal Servos for Rc DJI Phantom Quadcopter Gopro(un-assembly): Toys & Games
    http://www.amazon.com/...p/B00D3FO1CC/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1380672668&sr=8-5&keywords=gimble+gopro
    WERT
    WERT --- ---
    SYPFX: http://youtu.be/YchZnL5h52Q

    Ale asi to muzes vyresit pomoci provazku:)
    Asi to pak funguje jako kyvadlo a stabilizuje se to samo...

    DIY GoPro Wire Mount to eliminate Rolling Shutter or Jello Vision - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=kcWcE7zFfLc
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    WERT: jak to myslis eliminace rolling shutter - to je nejaky efekt v adobe premiere nebo v after efektech? Zkusim to..

    dik za tipy
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    RADAK:
    MERTLAS:
    take jsem to zkousel s Warpem a osklive to rozvlni. Reseni je Gimbal. Mam objednanej prijde v patek tak jsem zvedavej. Gimbal vyjde na 2tis kc.

    Tohle je natoceny na 1080/50 coz se me zdalo jako nejlepsi.
    V ten den dost foukalo a protoze jsem jezdil nad vodou tak jsem letal GPS mode v tomhle rezimu autopilot jednotka se snazi srovnat stroj do stabilni polohy a to zpusobuje ty vibrace.

    Nektery ty zabery jsou v pohode a nektery se silene vlnej.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SYPFX: prave ze jello efekt odstranit moc nejde :/ co jsem tak nejak vyzjistil (ale nevim jestli jsem to pochopil spravne, protoze co se RC modelu tyce tak jsem nula), tak to dost ovlivnuje kvalita a vyvazenost vrtulek a taky kvalita motorku, ktere prenasi to klepani do tela ty koptery a ta nasledne do tela kamery. Nejvic to potlacuje prave ten zenmuse drzak... (aspon z tech vsech, co jsem na YT videl), kterej ma ty gumovy hajzly a zaroven nejakou tu stabilizaci... vschno je samozrejme otazka penez... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam