• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    MILTRON
    MILTRON --- ---
    IRUX25: A co si tripod adapter koupit treba v datartu, nebo kdekoliv jinde v obchode? :)
    DATART | Držák pro kameru GOPRO Tripod Mount (držák na stojan / stativ) http://www.datart.cz/...oogle&utm_medium=cpc&utm_campaign=5-CPC-PLA&gclid=CN2w_PD-troCFWTHtAodyWwAiQ
    Hlavne nerikej prosim argument, ze na Ebay to je o 50,- CZK levnejsi :)
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    ITISME: no misto ty tycky by to stacilo. ale tripod adapter to jeste nenahradi..
    ITISME
    ITISME --- ---
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    ahoj, odlitam na mesic do mexika a potreboval bych zapujcit tripod adapter a idealne i teleskopickou tycku. nema nekdo? nestiham to koupit pres ebay. dik
    SISCO
    SISCO --- ---
    MERTLAS: No však to tak je ne? I do PHANTOMa jde koupit BTU unit. Pak lze celeho phantoma konfigurovat treba jen pres IPHONa.. Nevim teda ale jak upload firmware, ale vsechny kalibrace apod jdou pres mobil...
    Vision to pocitam ma take vse v mobilu
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TURBO: jasny... kdyz uz bych byl donucen wokna instalovat, tak bych si tam hodil parallels. Ale nchci si wokna vubec instalovat :) ale kdyz uz vyvinuli aplikaci na ios, a na vsech prezentacich maj Mac a tak, tak si rikam, ze by se mohli pochlapit a s visionem vydat mutaci pro Mac :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    MERTLAS: Wine, Crossover ...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    phantoma zatim nemam, ale uz vim, co by me trohcu stvalo... ze ten kalibracni program nefunguje na Apple pocitacich... nechci instalovat wokna :P doufam, ze to nejak poresej, nez si ho koupim :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    SISCO: vždyť to autor sám zmiňuje přímo ve videu (viz info/poznámka v 0:37)
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    RESCAPE: cena udajne do 1000usd - coz me kdyz sectu klasickej phantom do kteryho musis napumponvat gimbal, fpv, iOSD atd, +go3black a pak je tam zmet kabelu a rizika zkratu tak tahle paradne kompaktni masina ready k okamzitemu letu = bomba..
    SISCO
    SISCO --- ---
    RESCAPE: jojo cena 1200dolaru, uz to jde objednat bude to presne mezi rijnem a prosincem :).
    Ten test se mi zda ze gopro neni dobre odstabilizovana,, asi ji nema na gimbalu protoze se hrozne trese..
    TURBO
    TURBO --- ---
    SYPFX: mě se to nezdá, že je tam takovej brutální rozdíl v bílý (Vison super, Hero přepal jako prase), že by Vison měla oproti Hero až tak super a eventuálně větší čip? Že byl/nebyl zapnutel ProTune v Hero se můžem domnívat asi jenom podle absence přeostřenýho záběru Hero ... týpek na YT nepíše vůbec nic o nastavení kamery, takže je tenhle test ...k ničemu? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAILER: jesus, asi te prijedu natocit! :-)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SYPFX: uz vime cenu ?
    NAILER
    NAILER --- ---
    DRAGON: myslíš jako třeba lítající bordel do kamery? helmet scény na kole nějak neumim, zkoušel jsem to párkrát a děsně se to klepe, není to pořádně jak přidělat a navíc to pak vypadá ještě víc jak placka než takhle :-)
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    velice zajimavy test VISION kamery srovnani s go3.
    Bohuze domnivam se ze go3 byl v protune mode bez korekce takze to vypada ze go3 b je horsi.
    Dale si myslim ze hodne prace odvede gimbal na vision stativu. Kamera je tak mnohem stabilnejsi a obraz ostrejsi.
    Kazdopadne ale vyraz vision kamery velmi dobry a ja osobne kdybych nemel gopro tak bych do toho visiona sel. Hlavne kvuli tomu kompaktnimu usporadani.


    DJI Phantom 2 Vision VS. GoPro HERO3 Black - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9GWFfBEbkZg#t=89
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAILER: no tim sem myslel treba kameru priste bliz jezdci, niz k zemi, visco, at je to akcnejsi, stridany treba nejakejma on helmet scenama, pokud mas moznost, proste vic zajimavy to udelat. samozrejme jde o to, jak moc se vam s tim chce srat, no ;)
    NAILER
    NAILER --- ---
    DRAGON: jaký úhly a umístění máš na mysli? zkus to nějak rozvést, nastřílej nějaký nápady. neměl jsem to čím a za co pořádně uchytit (ztraitl jsem přenosnej stativ, tak jsem to dával na stojáka na pařezy :-))

    jo a mimochodem zjišťuju, že funkce hledáčku v gopro app je k nezaplacení, ale dosah remote (jak v app, tak na dálkáči) je fakt chabej. 20 metrů v lese max, na přímou viditelnost třeba 30-50?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jediny co, tak treba nejaky vic akcni zabery by to chtelo, uhly, umisteni a tak..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAILER: je to pekny nahodou ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam