• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    TOM
    TOM --- ---
    SYPFX, TURBO, TURBO, ARMADILLO:
    za podobnou cenu, menší rozměry a imho mnohem stabilnější záběry:
    Stubilizer - the video stabilizer for the action sport junky by Stuart Smith — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/projects/1496576492/stubilizer-gopro-compatible-active-camera-stabiliz
    WERT
    WERT --- ---
    PEKK: tak trovna tech lepicich placatejch mam teda doma slusnou zasobu… to netreba kupovat, mozna by to slo nalepit i na nejakej hranatej ram, kde by to odvedlo asi i lepsi praci nez objimka na trubku.
    TURBO: jak rikam, na xc dobry :)
    PEKK
    PEKK --- ---
    TURBO: zrovna ty lepící jsem už zkoušel a drží to jako čert...myslím, že za 4 dolary je to dobrej kšeft:)
    RI-009 DV Mounting Holder Bracket Set for GoPro Hero 2 / Hero 3 / 3+ / HD 2 + More - Black + Red - Free Shipping - DealExtreme
    http://dx.com/...-holder-bracket-set-for-gopro-hero-2-hero-3-hd-2-more-black-red-192959#.Uwz1vvl5PkI
    TURBO
    TURBO --- ---
    PEKK: jsem zvědav na lepící držáky, tam jedině by mohl bejt zakopanej pes, ale snad ne :)

    WERT: jo, je fakt, že ten hruďák se neskutečně klepe, ale zas čim níž kamera tim lepší dojem z rychlosti (viz to moje video, který bylo lepší než ten trail v reálu ;)).
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    PEKK: super, sem zvedavej, taky uz s delsi dobu rozhoupavam k naky vetsi objednavce z dx, by bylo pak dobry hodit nakej seznam na nastenku
    PEKK
    PEKK --- ---
    Osobně jsem si koupil na DX ty lepící držáky na helmu a na prkno/lyže/auto/cokoli, pak oranžovou houbu proti potopení, držák na řidítka (v terénu se to dost klepe), monopod...v pohodě funguje a gorillu tripod...zatím nezkoušel, ale vypadá dobře...všechno budu testovat příštích 14 dní na sněhu, tak pak hodim info, jak co dopadlo...
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    WERT: jj u těch lyží to vypadá lehce akčnějc když sou tam sem tam vidět ruce s hůlkama

    btw: vrazil jsem to dle tvejch instrukcí na VIMEO s původním zvukem a no problem, fašounský YT ať se de bodnout
    WERT
    WERT --- ---
    dycky to bude klidnejsi z hlavy… chest je dobrej nekde kde chces videt to co delaj ruce
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    WERT: tak ten Gorillí pod vypadá o něco líp, a ten švenk se po pravdě může hodit. U nás sem ho našel kolem 650, budu muset tu Čínu ještě víc prolustrovat...

    Řikám si, že ten chest využiju i na sněhu. No zvážim to.
    WERT
    WERT --- ---
    JIRKA_AKA_HOUBA: na XC az AM (treba mega) je to dobry, vypada to akcnejs…
    na skakani a dh je to blbost, uz se to moc klepe, takze leda zas jen na prostrihy

    JIRKA_AKA_HOUBA: no a nevyjde lip uz ten original? :)))
    kdyz ho koupis vyhodne? Na vetev je to beztak voser…

    jako tripod na gopro mam tohle: http://joby.com/gorillapod/video/
    vejde s eto do kapsy u sortek, jde to obmotat i kolem vetve, lze to pokroutit tak jak potrebujes, pridelas to i na kovovou vec ty koncovi kulicky sou magneticky.

    A kdyz chces udelat zaber se svenkem ma to na svou malou velikost vcelku fajn brzdivej pohyb, takze kdyz to hezky drzis, mas vcelku hezkej zaber. Na polni podminky
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    WERT: btw: co ty kozy, není to zbytečný? Jako záběr je to pěknej, ale jak jsem koukal tak to má tendenci se dost klepat ve chvíli kdy člověk vjede do nějakýho bordelu.
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    WERT: o to mi přesně jde - prostřihy na přední vidli / tlumič / zadní kolo atp. na což asi bude lepší tohle http://dx.com/...niversal-motorcycle-mounting-bracket-for-gopro-hero-3-2-1-black-256803#.UwyU5_l5NIk

    + chci něco co půjde přidělat třeba na větev atp. a odpalovat to nadálku k tomu ten octopus
    WERT
    WERT --- ---
    JIRKA_AKA_HOUBA: na riditka je to absolutni blbost… zaber neni nikdy dobrej desne se to klepe. A na ram to je fajn jen na prostrih… kterej ti zabira treba predni vidli aby bylo videt jak funguje.

    Jinak na tvy jezdeni je to pouzitelny jen na hlavu, kozy a za sedlovku (bud to muze cumet dozadu a natacet toho kdo jede za tebou, nebo to muze tocit horni ramovou trubku a riditka pripadne nekoho pred tebou) ale to je fakt jen na nejakej prostrih.

    Jinak to nema smysl…
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    TURBO:
    MILTRON:

    ok dík, chci něco na rám / řidítka / atd. + ten octopus mi prijde takovej vcelku iniverzální
    TURBO
    TURBO --- ---
    JIRKA_AKA_HOUBA: kupoval jsem na DX chestmount a redukci stativ-GoPro - bez problému. Kupř. ten minitripod "octopuss" je fér, že je koukám rovnou s tou redukcí, kdežto ten Pannovo je jen adaptér stativ-GoPro a obojí stojí stejně :)
    WERT
    WERT --- ---
    OT_: njn ale proc? kdyz tohle natocim uplne stejne iPhonem s vymennejma objektivama za 120,- ?

    Proc sebou tahat velky objektivy, ramecky, a gopro??? :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    TURBO: teoreticky by to mohlo být využitelný pro coptery, je to lehčí než zrcadlo a udělá to lepší obraz než Gopro. U copterů jde o gramy :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    TURBO: eh, přehlídnl jsem makrovideo s kytičkama a včeličkou :) Jako zas až tak zlý to neni když se veme v potaz velikost čipu v Hero.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SARKUF: tak pak je to fakt super cena ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam