• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RESCAPE: napriklad podle youtube recenzi, projed si to, kdyz srovnavaji zabery vyfocene ve stejnou chvili ve stejnou dobu. Ja vim ze sme to tu resili, ale az doposud sem nemel moznost to porovnat a ted koukam ze ten Sony Exmor CMOS snimac spatnej uplne nebude, podle webu je i novejsi nez ten co je v GoPro 3HD
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    DRAGON: Podle jakých recenzí?
    Co jsem viděl tak GoPro vždycky vycházelo obrazově nejlíp než všechny ostatní kamery.. už jsme to tu řešili několikrát. Pokud máš nějaký srovnání kde Isaw válcuje Gopro tak nahoď samotnýho by mě to zajímalo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: psal sem si s US gopro, pokud mas zaruku, je vsechno parada, ale ja si nekupuju kameru na jeden rok, ze jo (kdyz mluvis o US) ale na dyl... a jakmile ti u GOPRO skonci zaruka, tak je veskera oprava arogantne resena vymenou (samozrejme s cenou za novou kameru ve 100% vysi, at je kamera rozbita jakkoliv)... zmrdi proste.
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: nevim, ja sem si kupoval gopro v US a kdyz stim neco bylo tak sem jim napsal ze jsem v evrope, a za 4 dny jsem mel dil zadara ve schrance, takze se servisem bych asi nesouhlasil :/

    pokud samo nejednas s nejakym preprodejcem…. popripadne v terenu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    cau, muzu poprosit o nazor Isaw Exfreme vs GoPro HD3 Black? Rozbil se mi housing ana gopro a nikde ho tu nemaj a nabizej mi tu Isawa a prej ze ma mnohem lepsi snimac. Podle recenzi to tak vypada. Nemuzu najit v cem he horsi. I obrazova kvalita vychazi lip u Isawa. A navic gopro ma jedno velky minus a to je servis.

    Nazory? diky
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Tak obal na gopro opravdu těsní a nepustí žádný svinstvo :-)

    čtyřkolka - bahno
    http://www.youtube.com/watch?v=KA6H2K5SJWA
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    Teleskopický držák velký (monopod) - MagiCam.cz - internetový obchod s kamerami Aee MagiCam
    http://www.magicam.cz/eshop/175-teleskopicky-drzak-velky-monopod.html
    Teleskopický držák střední (monopod) - MagiCam.cz - internetový obchod s kamerami Aee MagiCam
    http://www.magicam.cz/eshop/174-aee-teleskopicky-drzak-stredni-monopod.html
    Pokud netrvas na znacce. Nase teleskopy maji tu vyhodu, ze se daji s magicamkou/goprem spojit primo bez stativove redukce, coz je ponekud stabilnejsi
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    MILTRON: dik, dival jsem se na alzu a nejaky eshopy kde jsem moc veci skladem nevidel.
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    ahoj, chtel bych si koupit tyc a novej drzak [urvali se mi pacicky u staryho] na GoPro Hero, nevite nejakej kamenej shop v praze kde by tohle mohli mit? Diky
    TOM
    TOM --- ---
    SYPFX, TURBO, TURBO, ARMADILLO:
    za podobnou cenu, menší rozměry a imho mnohem stabilnější záběry:
    Stubilizer - the video stabilizer for the action sport junky by Stuart Smith — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/projects/1496576492/stubilizer-gopro-compatible-active-camera-stabiliz
    WERT
    WERT --- ---
    PEKK: tak trovna tech lepicich placatejch mam teda doma slusnou zasobu… to netreba kupovat, mozna by to slo nalepit i na nejakej hranatej ram, kde by to odvedlo asi i lepsi praci nez objimka na trubku.
    TURBO: jak rikam, na xc dobry :)
    PEKK
    PEKK --- ---
    TURBO: zrovna ty lepící jsem už zkoušel a drží to jako čert...myslím, že za 4 dolary je to dobrej kšeft:)
    RI-009 DV Mounting Holder Bracket Set for GoPro Hero 2 / Hero 3 / 3+ / HD 2 + More - Black + Red - Free Shipping - DealExtreme
    http://dx.com/...-holder-bracket-set-for-gopro-hero-2-hero-3-hd-2-more-black-red-192959#.Uwz1vvl5PkI
    TURBO
    TURBO --- ---
    PEKK: jsem zvědav na lepící držáky, tam jedině by mohl bejt zakopanej pes, ale snad ne :)

    WERT: jo, je fakt, že ten hruďák se neskutečně klepe, ale zas čim níž kamera tim lepší dojem z rychlosti (viz to moje video, který bylo lepší než ten trail v reálu ;)).
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    PEKK: super, sem zvedavej, taky uz s delsi dobu rozhoupavam k naky vetsi objednavce z dx, by bylo pak dobry hodit nakej seznam na nastenku
    PEKK
    PEKK --- ---
    Osobně jsem si koupil na DX ty lepící držáky na helmu a na prkno/lyže/auto/cokoli, pak oranžovou houbu proti potopení, držák na řidítka (v terénu se to dost klepe), monopod...v pohodě funguje a gorillu tripod...zatím nezkoušel, ale vypadá dobře...všechno budu testovat příštích 14 dní na sněhu, tak pak hodim info, jak co dopadlo...
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    WERT: jj u těch lyží to vypadá lehce akčnějc když sou tam sem tam vidět ruce s hůlkama

    btw: vrazil jsem to dle tvejch instrukcí na VIMEO s původním zvukem a no problem, fašounský YT ať se de bodnout
    WERT
    WERT --- ---
    dycky to bude klidnejsi z hlavy… chest je dobrej nekde kde chces videt to co delaj ruce
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    WERT: tak ten Gorillí pod vypadá o něco líp, a ten švenk se po pravdě může hodit. U nás sem ho našel kolem 650, budu muset tu Čínu ještě víc prolustrovat...

    Řikám si, že ten chest využiju i na sněhu. No zvážim to.
    WERT
    WERT --- ---
    JIRKA_AKA_HOUBA: na XC az AM (treba mega) je to dobry, vypada to akcnejs…
    na skakani a dh je to blbost, uz se to moc klepe, takze leda zas jen na prostrihy

    JIRKA_AKA_HOUBA: no a nevyjde lip uz ten original? :)))
    kdyz ho koupis vyhodne? Na vetev je to beztak voser…

    jako tripod na gopro mam tohle: http://joby.com/gorillapod/video/
    vejde s eto do kapsy u sortek, jde to obmotat i kolem vetve, lze to pokroutit tak jak potrebujes, pridelas to i na kovovou vec ty koncovi kulicky sou magneticky.

    A kdyz chces udelat zaber se svenkem ma to na svou malou velikost vcelku fajn brzdivej pohyb, takze kdyz to hezky drzis, mas vcelku hezkej zaber. Na polni podminky
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    WERT: btw: co ty kozy, není to zbytečný? Jako záběr je to pěknej, ale jak jsem koukal tak to má tendenci se dost klepat ve chvíli kdy člověk vjede do nějakýho bordelu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam