• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    GOZER1: Kde si ji prosimte koupil za 1600,-? To uz byla jeta?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GOZER1: to je mozny, ze bude horsi vsechno, ale zas ja ted momentalne nemam volnych 10 litru... a u ty za 3500 mi sice nevadi maly framerate (mam to ciste na potapeni), ale nema LCD :/
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    DRAGON: IMHO všechno bude horší než GoPro, takže bych zůstal u toho cos už kupoval... Jinak jsem teď na test za krásných 1600 koupil Xiaomi Yi, tak jsem zvědav jak to bude snímat z drona.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, poradil by mi prosim nekdo outdoor hd kameru, ktera je vhodna pro potapeni? Nechci momentalne davat 10k za gopro 4ku a rad bych testnul nejakou jinou znacku, gopra uz sem mel dve a klidne zkusim i konkurenci.

    pozadavky:
    underwater housing (aspon to 40 metru)
    at vydrzi neco na baterku (aspon hodinu nataceni plus minus)
    na zadni strane display
    at ma ultrawide ohnisko
    kvalitni vyrobek

    dik moc
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    kde se da stahnout manual na stary GoPro ? mam prvni nebo snad druhou verzi. Official stranka mi nic nevyhazuje, jen nabidku jazyku. Ani nevim jak to mam zadat do vyhledavace. GoPro 1 ? ted so vselijaky silver , black, naked atd. je vtom bordel.
    Dikes
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Mate nekdo Gopro 4 a Windows 10? Nejak mi to nerozpoznava kameru kdyz ji pripojim pres kabel a k reseni jsem se nedogooglil.
    BABBA
    BABBA --- ---
    NEY
    NEY --- ---
    Cau, mam takovej dotaz.. vubec se v GoPro nevyznam a jeste jsem je nedrzel v ruce.. jen vzdycky cekuju vsechny mozny videa...ale premyslim, ze bych poridil.. mam takovej dotaz - jeste ohledne jedne akce, je realny GoPro napojit na nejakej prijmac nebo neco takovyho a jet prenos primo live na net? Diky
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: ted mi Facebook predhodil tohle. Ne, ze bych ji doporucoval, ale vypada slusne a ma stabilizaci.

    2" Ultra-HD LCD 4K 25FPS 1080P 60FPS Wifi Cam FPV Video Output 16MP Action Camera 170°Wide-Angle Lens with Diving 30-meter Waterproof Case
    http://www.tomtop.com/...mera5&utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=TT-Facebook-Camera-CL
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    prave jsem prodal gopro black ed sice jsem neco natocil ale editovani videji je tezka pruda kdyz clovek neni nadsenec. a pro zvytek staci kamera v telefonu. pisu to jako varovani pro ty co si chteji neco podobnyho koupit ale nemaji kameraman/edit postizeni
    VANIS
    VANIS --- ---
    DRAGON: o nicem nevim ale mozny to je:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VANIS: vzdyt to ma pres dva roky starej snimac. To od ty doby neni nic lepsiho?
    VANIS
    VANIS --- ---
    DRAGON: do 10k bych vzal gopro 4 silver
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, co byste ze soucasnyho trhu koupili do 5k a do 10k za outdoor kameru? dekuju
    TALKON
    TALKON --- ---
    VAMPY: Ahoj, s ovladanim programu take nejsem jednicka a video jsem take chtel zpracovat, sice mi to chvilku trvalo, nez jsem se v nem orientoval, ale myslim to das. pouzil jsem Pinnacle Studio
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Ahoj potřebuji poradit. Jsem totální začátečník, pořídila jsem si kamerku sjcam M10 (ještě jsem s tim nenatočila ani prd, neb včera jsem si to přinesla domů:-D). Natáčí v MOV a já jsem totální analfabet v oblasti editace, stříhání, úprav videa. Poradíte mi nějaký prográmek, který by byl intuitivní aby s tím dokázal zacházet i uplnej debil se kterým bych mohla začít? mám Win7, starý ne příliš rychlý počítač s průměrnou výbavou (průměrnou před 7mi lety).
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WE_RUN: Tak na takovýhle pěkný akce se něco dražšího vyplatí. Bral bych GoPro 4 Silver.
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    WIN_KLO: paragliding a na kominy
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WE_RUN: Ze vzduchu? Jako dronem? Z balónu? Drakem?
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    ahoj, potřebuju poradit ohledně kamery na točení videí ze vzduchu. Začínám se v těch všech značkách ztrácet :/ vůbec netuším, kolik mám zainvestovat, tak aby to nebylo přehnaný.....máte prosím někdo nějakej tip?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Když točim v přítmí, tak se to snažim srazit co nejníž, takže volbu 24 nebo 25 fps oceňuji. Navíc když točím 25fps na narrow, vypadá to prostě víc filmově.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam