• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    OVECKA_MJ: Dragon ma pravdu. Na nataceni pod vodou potrebujes svetlo idealne s uhlem 120°. Zrovna resim svetlo ke GoPro na potapecskej skutr a znamej mi dal tip na tenhle web http://www.podvodnipouzdra.cz/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OVECKA_MJ: na ramena, puso :) pogoogli si to, je toho plnej web a levny a supr veci maj na Ali
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    DRAGON: a světlo se přidělává na tyčku nebooo ho držim v puse střídavě se šnorclhem? :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OVECKA_MJ: jeste jedna vec, jestli chces tocit pod vodou, kup si svetlo, rozptyleny, ty zaznamy budou o 1000% lepsi, voda ubira teplotu a dynamiku, vsechno je modry..
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    OVECKA_MJ: Mam Yi a na denni toceni to staci. V noci uz to dost sumi. Za ty prachy nic lepsiho neni. Vodotesnych futralu jsou 3 zadele na ebayi i aliexpressu.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    přemýšlím o nějaké kameře na kolo, a zatím jsem našel tohle:

    Bicycle Motorcycle Mount Action 1080P HD Camera Video Dash Cam Recorder Outdoor | eBay
    https://www.ebay.com/itm/253022268572

    Mini Sports Camera Camcorder 1080P DV Bike Action DVR Recorder W Magnetic Mount | eBay
    https://www.ebay.com/itm/152745651972

    u té první se mi líbí, že má větší kapacitu baterky, a zároveň i světlo.. druhá zas prý umí nahrávat během nabíjení, takže tam by mě kapacita baterky nemusela trápit vůbec.. máte s některou nějaké zkušenosti?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OVECKA_MJ: na vsechno se dela obal v cine
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    OVECKA_MJ: Ja mam sjcam a je to v poho
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    KOLLER: xiaomi je Yi
    KOLLER
    KOLLER --- ---
    Ja bych se v tomhle pripade asi podival na nejakou Xiaomi..pomer cena/vykon mi prijde fajn a co jsem videl videa z toho, bylo to docela fajn..
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Už jsem trochu googlil, chci nějakou malou kameru na helmu a do vody... Nechci gopro, chci nějakou čínskou alternativu.
    SJCam, Yi? Má smysl něco konkrétního než "podívej se na parametry"? Nějaký tipy? (Např vidim, že pro Yi se nedělá vodotěsnej obal?) ...

    Díky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: jinak ty se potapis, na to funguje nejlip co nejdelsi monopod, klidne nekolik metru, tim eliminujes veskery otresy, mam to pod vodou ozkouseny a parada
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: no sem zvedavej. mne kombinace gimbal + sw stabi bohate staci
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Nekdo musi byt prvni. Nicmene s tou baterkou mas pravdu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: nejaka mikro kamera ma mechanickou stabilizaci? o tom nevim, ja mel za to ze takovej level miniaturizace jeste neumime.
    navic bych to asi nechtel, dyt uz ted to skoro nic nevydrzi na baterku, si vem ze by to jeste mechanicky aretovalo cocku...
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Presne, realny testy budou asi nejlepsi :) ja jdu urcite do gp6, anzto jsem gp5 vynechal doufajic, ze udelaji mechanickou stabilizaci, ale to se asi jen tak nestane.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: no jo, novej procesor...to znamena ten starej ale modifikovanej na vetsi prutok dat. Technologicky je to stejny, tdp bude mit urcite vyssi.
    ale tak uvidime, treba panove dokazali fyzikalni zazrak a ja budu upgradovat :)
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Chapu. Je to asi o uhlu pohledu. Je tam novy procesor, takze ja bych naopak cekal, ze se bude zahrivat min prinejmensim pri stejnem nastaveni jako hero5.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: protoze zaznamenava 2x vice dat za vterinu. Viz prechod z gopro 3 na gopro 4, podobna masina, vyssi bitrate, strasne se prehrivala.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Jo a “prej” ma lepsi stabilizaci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam