• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    WIXIN: DaVinci Resolve
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    Nemáte někdo doporučení na dobrý program na střihání videí? Nejlépe aby byl free. Díky!
    COSMY
    COSMY --- ---
    konecne vim jak lehce sundavat tu krytku aby to slo do supersuit housingu :D

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DOKKTOR: to je velky rozdil, to cumim!
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    DRAGON: když sem to porovnával na stole (kamera leží na místě, nepracuje stabilizátor), tak to bylo 1080/30 - 1:45 VS 4k/60 - po hodině došla karta a když sem to vzal do ruky, tak zhasla i kamera. jinak sem ted točil na 4k/30 a tam mi vydrží origo i neorigo cca 1:20
    COSMY
    COSMY --- ---
    7 za 9 datart nebo alza :)
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    DRAGON: na starou dvojku jsem kupoval z ali a v pohode. na sedmicku jsem si to nelajznul. cetl jsem ze to maj minimalne ze zacatku nejaky posefovany a neorigo tam nemusi fungovat. celej den na prkne mi vyjde na dve baterky kdyz tocim kazdou jizdu a vcas to vypinam.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PREMIUBOY666: mam originaly
    PREMIUBOY666
    PREMIUBOY666 --- ---
    DRAGON: a mas ty origo baterky? nebo nejakou levnejsi variantu?(pokud by makaly stejne, asi rad usetrim prachy, nez davat 700,- za novou orig)
    btw. kdyby nekdo prodaval nahr. baterku i treba s tou dualni nabijeckou, mel bych pripadne zajem...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DOKKTOR: poreferuj rozdil mezi 4k/60 a 1080/30, imho ten rozdil bude zanedbatelny :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    DRAGON: tak já to otestuju ;) mně stačí točit na 1080/30, ale zas potřebuju aby to jelo celý den vkuse
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DOKKTOR: nevim, ale tipuju, ze cim vyssi bandwidth datovej, tim vic to zere, protoze se to vic bude zahrivat a makat rychleji. Ale jen tipuju, ja to nikdy netestoval, stejne s tema vysledkama nic nenadelam a jedu to v 4K@60fps porad.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    DRAGON: nedaří se, fšechno drahé. vidím to na ten ebay z uk, kde sem to nejlevněj našel za 300,-
    to abych tech baterek přikoupil aspon 5. liší se ta výdrž podle rozlišení a fps co točím nebo to žere furt stejně?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DOKKTOR: vydrzi 35 minut. mam radsi tri.

    zagoogluj na "gopro prislusenstvi", vyhodi to par shopu, co tahaj veci z ali a podobne a maji skladem. Jen maj tu cenu vyssi o neco.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    máte nějaký tip na gopro příslušenství z evropy za čínské ceny? potřebuju frame na sedmičku. co sem se díval na ebay, tak pošta je dražší než samotný rámeček. nechcu za takovou prkotinu dávat 500+ od nás, když na ali to stojí 3 dolary, ale taky nechcu čekat měsíc, než to z ali dojde.
    kolik reálně času vydrží ta 1200mAh baterka v sedmičce?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MASTA: prijdes sem, napises ze je gopro sracka, nabidnes alternativu uplne jinej typ kamery, pak srovnas gopro s iphonem, ale ja neco neokecam? dobre, to je fer :)
    MASTA
    MASTA --- ---
    DRAGON: Já myslel, že se ta diskuze stočila ke kvalitě výstupu a sorry to fakt neokecáš :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MASTA: sorry, budto jenom trollis (jakej mas duvod? tohle je seriozni debata o outdoorovejch kamerkach) a nebo fakt nechapes, ze nektery veci nemuzes srovnavat... gopro vs mobil? da fuq, man?
    MASTA
    MASTA --- ---
    DRAGON: Zkusim se nad tim zamyslet
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MASTA: to fakt nevidis, jakyho ze sebe delas blba, kdyz michas vsemozny zarizeni dohromady? :) to je usmevny ;)
    MASTA
    MASTA --- ---
    B3DA: Skvely obrazky tomu rikaj uzivatele GoPro :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam