ZOMBO: Ideální DayZ SA pro Cranka: DayZ Mod bez bugů a cheaterů.
Po SA jsem toužil jenom proto, že mod byl nehratelný díky buď bugům v tomto případě retardovaného (jinak samozřejmě unikátního a velkolepého) enginu A2 a kvůli přílivu cheaterů, kteří prakticky zkazili celou hru.
Když bojovat s cheaterama umožnovaly externí nástroje (např. detekovat, že se někdo přesunul na mapě o nesmysl a zároveň při tom nezemřel), nechápu jak je možné, že to nejde když mají pod palcem zdrojáky serveru i klienta (do tý doby dean brečel, že nemá zdrojáky serveru a klienta).
Bugy. A2 má spoustu legračních bugů, který možná někdo bere občas jako featury, takový specifický feel a momenty totální retardace/glitchů/lagů. Vyšla A3 - novej engine, ale většina těchhle "bugů" tam zůstala. A zůstala i v DayZ SA. Ani jedno nepovažuju za novej engine.