• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    VERONIKA22: Říkáš, že ve Stodůleckém Lidlu to bývá neprobrané?:o)) Tak že bych tam zítra fakt zašla...? Ráno v 7 tam totiž nebudu ani omylem:o)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MAIKKA: možná to dává smysl. v úplném centru se možná nacházejí bohatší lidi co nesledují letáky z lidla :oD
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    VERONIKA22: asi jak kde,mě tam segra kupovala pro staršího a měli je ještě týden po akci. Bylo to v centru,u Labutě)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VALENTINA: totálně ráno. šla jsem tam v 9hod a něčeho bylo ještě dost a něco už jsem nesehnala. ptala jsem se tedy prodavačky, že když je to od dnešního rána tak by mohli ještě něco donést ne? a ona pravila, že víc toho nemají.
    takže od té doby hlásím, že od lidla je to jen takový marketingový tah: leták s obrázkama jak kráva, ve skutečnosti od každé velikosti obuvy 2-3ks a hlavní záměr je takový: nesehnali jste co jste potřebovali? tak si aspoň nakupte jídlo.

    možná by se dalo říct. že to co berou matky na mateřské ( ta časová flexibilita )- oblečení do vel. 116? tak mizí okamžitě. větší velikost jistě v pohodě seženeš odpoledne či druhý den.

    a pak ještě existují Lidly kam pro dětské věci asi nikdo moc nechodí. manžel takhle sehnal obrovskou rozmanitost dětských botiček v lidlovi u stanice asi Hůrka či Jinonice. je to dost blízko u stodůlek.
    LENNI
    LENNI --- ---
    VALENTINA: behem dne uz to byva dost probrane, chce to jit spis rano ...
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    mmch, máte někdo zkušenost s těmi akcemi v Lidlu, jestli se tam z toho oblečení co bude v akci od zítřka dá něco sehnat i později během dne, nebo tam prostě matky naběhnou ráno v 7?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    BALAENA: když jsi tak zběhlá v těch hrách, nemáš nějaký tip i pro ty starší 6+? třeba i něco s tou angličtinou?
    TULENI
    TULENI --- ---
    HANUMA: ja je asi vezmu esli je este mas :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    VERONIKA22: Aha...promiň, to jsem nepostřehla...jsem myslela, že to nechceš unisex.... neutrální...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NIENNA: jde mi o vzor. koukni na to co jsem dávala níže. jsem takovej ten náročnej rodič co asi žere marketingový blbinky.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    VERONIKA22: a co tohle? Jen nevím, jestli rozměry OK... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90197455/#/50197462
    KRKA
    KRKA --- ---
    me se zase prave libej :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ááá velmi děkuji to jsem fakt neviděla. no stejně mě neuchvátily ty neutrální vzorky.
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    VERONIKA22: dalsi jsou v textil pro miminka. ty jsou levnejsi pac jsou do malych postilek. zalezi jaky rozmer chces
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak šíleně se mi líbí toto
    Dětské povlečení | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/detske-povleceni-2877416
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: koukám tedy znova a fakt jen: dětská ikea/povlečení na jednolůžko 449kč-499kč
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: ja vidim samy za 299 kc cca
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    VERONIKA22: v divadle spejbla a hurvinka v praze, dejvicka
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    VERONIKA22: ale pozor.Ikea má jiné rozměry povlečení,než ten klasický rozměr.Nevím teda jak do dětských postýlek,
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam