• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme


    Tipy pro rodiče s dětmi na různé společenské akce, divadélka, tipy co s dětmi aktuálně podniknout, zajímavé programy, výlety, tábory, ale i tipy na výhodné nákupy dětského zboží. Prostě vše co by se rodičům a dětem mohlo líbit a hodit.
    rozbalit záhlaví
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    VERONIKA22: určitě vystupuje,její "parták" je klaun Hopsalín.. je to ostravske duo,náš malý je z ní taky vedle,ale povídá se o ní,že je dost namyšlená,ale je to JPP. :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    N_I: dcerka miluje toto http://www.minidiskoteka.cz/ možná paní i vystupuje nevím
    PETATA
    PETATA --- ---
    N_I: Ty si moc nedokazu predstavit co by dětem předváděly
    Ale ještě mě napadla Heidi Janků :)
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    QASHQAI: jojo i nase zatim mala rok a ctvrt Matylda ma rada MIchala a Frantiska a ja jsem Nesvatbu videla v jednom OC a opravdu udelal show, byl milej, myslim jako dobry...taky je mi nesympatickej, ale obcas me i zaujme s tema jeho lepenkama..:)
    krom toho jsem te videla na jizaku a hrozne ti to sluselo!! jinak vlasy a hezky nalicena!:)
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    KRKA: Přesně, já mám z Nesvadby husí kůži, ale holka se dívá na Kouzelnou školku a když tam zrovna není, tak je dost smutná a volá: Kde je Michal? Proč tam není dneska Michal? :))
    KRKA
    KRKA --- ---
    N_I: aha, ja mam zafixovany Ju a Hele = Labus :)
    N_I
    N_I --- ---
    ten je pouze mluvi...labus je starej...ten by asi vubec nevydrzel..:]
    KRKA
    KRKA --- ---
    N_I: to je fakt, chudak Labus nebo kdo je to dela :DD
    N_I
    N_I --- ---
    to taky neni spatnej napad,zkusim to... jen akci mame 25.8 a bojim se aby se neuvarili..:]
    KRKA
    KRKA --- ---
    N_I: aha tak to jo ..
    a co treba Ju a Hele? I kdyz nevim jak to s nima je teda
    N_I
    N_I --- ---
    ty ktery sem jmenoval nemaji cas/ konkretne nesvadba ma ten den uz akci a nestihl by prejet...

    jen pro zajimavost co jsme vydumali

    nalepkova a blanarovicova - poptana jeste / i presto ze z toho nejsem buhvi jak na vetvi...

    a zkousim nejakou mensi verzi kasparka...jen mensi ansabl...kratsi vystoupeni...
    KRKA
    KRKA --- ---
    N_I: a proc nechces toho Nesvadbu? Podle me je teda prisernej, ale vsechny deti co znam ho milujou
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    IBERIA: oprava Neni zoubek jako zoubek
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    PETATA: moje znama studuje cosi na damu pro deti a pozval si ji Ondrej Havelka na narozeninovou party sveho potomka. Hrala tam cosi jako neno zoubek jako zoubek a mela uspech pry u deti i Havelky. Nevim zda by utahla celou akci, ale mozna tip poptat nekoho ze studentu.
    PETATA
    PETATA --- ---
    tak pak uz jen nejake no name party/jedinci
    N_I
    N_I --- ---
    porad sem doufal ze treba o nekom pouze nevim....chjo...
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    ještě že už nežije strýček jedlička, ten byl asi nejhorší!
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    N_I: fuj, to je ale hnusná fotka :D
    je to tristní, co je pro ty děti v nabídce, fakt.
    N_I
    N_I --- ---
    takze koukam nikdo jinej jako nesvadba neni...:/
    majda alkoholicka?porad lepsi nez krejci nebo patrasova...nebo proboha ty maxici...



    Maxim Turbulenc mají k rocku daleko. Jaká poloha vám tedy sedí nejvíc?
    Jako muzikant se nejlíp cítím v muzikantské pozici, takže nebudu říkat, jestli to jsou Maxíci, rock nebo country. Muziku mám prostě rád a dělím ji jen na dvě části, na tu špatnou a na tu dobrou. A já osobně se snažím dělat tu dobrou, ať už je určená pro děti, rockery nebo babičky, jako byl projekt Čecho Decho.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    majda vypadá jako alkoholička, nepřijde vám taky? :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    Na karnevale jsme meli tuhle nadheru, ale zadna slava tedy
    Inka Rybářová - www.inkarybarova.cz - písničky a pořady pro děti
    http://www.inkarybarova.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam