• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TEEAKStrašilky
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    tak tedy po třech týdnech hurá, jsem doma .. strašidla se zatím stihly obě posunout o jeden instar kupředu, takže jsou neuvěřitelně obrovitánský a nějak si na ně nemůžu zvyknout :-)
    MARKEL
    MARKEL --- ---
    Ahoj, hledám chovatele z Brna!
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    jedu teď na měsíc na tábory do divočiny a mimo internet, tak doufám, že to tady neumře dokud se nevrátím :-)

    ps: moje potvorky

    IMG_1246.JPG (1427627 B)
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    TEEAK:

    PSG4 - Sipyloidea sipylus lita taky. Navic pri ohrozeni smrdi
    KUBOU
    KUBOU --- ---
    TEEAK: toho bych v terárku ani nenašel, musel bych mu dát světýlko:))
    KUBOU
    KUBOU --- ---
    TEEAK: tak tohle je fešák))
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    a ještě jedna "odrbaná" - trychopeplus lacinatus

    TEEAK
    TEEAK --- ---
    samec extatosomy - lítá

    TEEAK
    TEEAK --- ---
    okurka ;-) - Diapheromera femorata

    TEEAK
    TEEAK --- ---
    nějakou kytičku by to chtělo, třeba tu prostřední :-)

    TEEAK
    TEEAK --- ---
    a ještě zelená psg9

    TEEAK
    TEEAK --- ---
    a jedna růžovka - Marmessoidea rosea
    phasmatodea.com - Marmessoidea rosea
    http://www.phasmatodea.com/web/guest/marmessoidea-rosea

    TEEAK
    TEEAK --- ---
    školní autobus - Achrioptera fallax

    SUMI
    SUMI --- ---
    TEEAK: já jsem asi myslel, že ty vajíčka jsou hovínka :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    XIFF: to bych asi nezvládla dát je někomu sežrat :-/ dobře jsi udelala :-) kudlanky se mi líbí vzhledově, ale právě tohle krmení by mi dělalo velký starosti
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SUMI: jak to že se ti množí tak rychle? někde jsem četla, že inkubační doba vajíček je i několik měsíců ..
    XIFF
    XIFF --- ---
    KUBOU,TEEAK,SUMI: ja se teda taky nepovazuju za nejakého zkuseneho chovatele, zacla jsem stím teprve nedavno a uplnou náhodou.. kamarád mi daroval 7 pakobylek rohatých at je zkrmím kudlankám.. když jsem se na ne podivala nemohla jsem jim to udelat i kdyz vypadaj jen jako vetve :) takze tu u nás zustaly, ted jsou vsechny uz dospelý a jen čekáme na vajíčka.. při hrozbě přemnožení je můžem pak kdykoli zkrmit, hladovejch kudlanek tu mame dost.. :) no ale nejak nás to chytlo a pořídili jsme si ještě ty Peruphasmy.. ani jeden druh mi zatím neprijde nijak extra naročnej na chov.. jen se nesmí zapomínat sbírat ostružiní a ptačí zob.. ale je fakt ze si občas radi zobnou i nečeho jinýho, třeba tem dabelskejm davame ptačí zob jak radil pan google ale i jim tam dáváme vetvičku ostružiní a to si daj taky moc radi.. zaloha jídla v mrazaku je dobrej napad ale ne vsechny rostliny jsou po rozmrazení ok a hned zvadnou... co se týče tech zavařovaček, tak jsem taky pro víc prostoru i kdyz, co jsem videla u kudlanek v jak malym prostoru se dokazou svléknout předpokladam že strašilky na tom budou podobně.. kazdopadne je mam taky radsi v něčem větším..
    SUMI
    SUMI --- ---
    Jo ještě jedna věc. Sry za spam! Tu australskou jsem ani neměl v terárku. Měl jsem v pokoji vázu s vodou do které jsem dával celé větvičky a ona si na tom spokojeně žila, když to sežrala nebo to uvadlo, tak se to prostě vyměnilo.
    SUMI
    SUMI --- ---
    TEEAK: můžou jíst i ibišek, malinovníky atp. Dost se mi osvědčilo si na zimu a pro jistotu dávat pár "větví" do mrazáku..Na přemnožení fakt pozor, nestačil jsem se divit, když jsem ráno měl šest strašilek místo jedný a pak se množí fakt rychle..:D
    SUMI
    SUMI --- ---
    TEEAK: Tu jsem měl :) pak jsem měl ještě Vietnamské, ale ty se mi šíleně přemnožily
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam