• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOSEFDRUHYDvouveličinový vesmír, co mu vytknout
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    rovnice (15) je podle Vás stejná jako (24)

    uz zase jste se predavkoval? neni stejna, vzdyt to vidi na prvni pohled kazdy. ale obe rovnice jsou platne, jsou spravne.

    & ted se podivejte sem, somnambule : http://www.wolframalpha.com/input/?i=D%5Bc%2Fa*ArcSinh%5Ba*t%2Fc%5D%2Ct%5D

    to je maler, co? lubob ma zase pravdu & josef je zase za blbecka :-))
    krutej svet.
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    t´( na raketě) - roste, je to časový interval, který se blíží nekonečné velikosti


    jo aha, tak on cas na rakete roste. dokonce do nekonecne velikosti. tyyy jo, to jsou mi veci. nekonecny cas. vecnost. uz jen svatej petr chybi :-))

    prosim vas, mam tu takovy problem. doted jsem si myslel ze 1+1=2, ale kdyz k tomu 'priklonim' vasi nematematickou dobrou pomucku, tak zjistim, ze je to spatne. pomoooc .

    :-))


    LUBOB
    LUBOB --- ---
    dostanete natrvalo "ban".
    jezisikriste! co ted budu delat? :-)

    he he, vy jste komik.
    hele, vite co? ja vam to najdu. ale samozrejme nejdriv musite vratit zpet vsechny vase prispevky, ktere jste smazal (vzdycky kdyz uz ta ostuda byla hodne velika).
    mate na to 12 hodin. ani o vterinu dele. tak sebou kouknete mrsknout.


    boze muj, to je blbecek :-))
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---

    LUBOB: jo, přiznám se, že tyhle bludy LUBOB: jsem opravdu přeskočil...( jdu to napravit )
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    LUBOB: citace :" kde se tam vzalo to nekonecno?" Ptáte se už podruhé, ač před nemnoha minutami jsem na to odpověděl. Pak : ikdyž jsem svou otázku zde
    JOSEFDRUHY: položil později, tak jste neráčil vůůůůbec odpovědět a reagovat, mě jste osočil, že "odvádím pozornost", no, nemyslíte, že je to nekortektní ??? Ne, nemyslíte, grázl to tak nemyslí...

    cvitace druhá :"nechcete, doufam, tvrdit, ze muj matematicky vzorecek je spatne z toho duvodu, ze nevyhovuje vasemu matematickemu nesmyslu, ee, pardon, nematematicke pomucce :-))"
    Reakce : ne nechci to tvrdit a také jsem to už slušně řekl, že i ta "pomůcka" n a p o m á h á příklonu k tomu že to máte špatně. Ja jako supermatematiukovi ( čili poloblbovi ) to znova zopakuji odsud
    JOSEFDRUHY:
    Tedy, že Vaše verze t'(na rakete)=t(doma) * √(1-v^2/c^2) trpí ukázkou, že : při véé se blíží céé bude „nekonečno = 1 x 0“
    a hloupému napovím :
    t´( na raketě) - roste, je to časový interval, který se blíží nekonečné velikosti ;
    t(doma) - je časový interval jakožto etalon = jednotka hodnocení tempa plynutí času ;
    a odmocnina je rovna "nule" když dosadíte za vééé = cééé, čili když véé se blíží céé.

    Vím, že blb by na to dlouho a dlouho nepřišel, a tak jsem Vám ušetřil čas.
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    LUBOB:
    - No, Lubobe, kdyby mě někdo ukázal námitku, tj. vaši rovnici (15)
    kde je vlastnim casem na pohybujicim se telese „τ“ a casem v inercialni soustave „t“, a o kousek níž rovnici (24) , potažmo námitku-ukázku, o řádek níž, že v rovnici (24) je pod odmocninou +…, tak to by mě osobně klidným nenechalo a hledal bych zda jsem udělal či neudělal chybu. Ovšem Vy ??? ha-ha, Vy, ha-ha-ha, neomylný nadutec, který se ke kritice chová nééé prověřováním, ale neuvěřitelnou pýchou a posměchem těch druhých, viz slova zde LUBOB a jinde taky… jste úúúúžasný „nadBůh“.

    Pro diváky jde o dokument : http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/h/h_104.doc

    citace druhá :"no & kdyz neumite matiku, tak zakonite musi byt taky nekdo, kdo ji umi. "
    Reakce : úúúžasná pácha... Vy máte ale štěstí, že "zákonitě" jste potkal mě, aby Vy pak podle této filozofie, mohl být tím - zákonitě - kdo matematiku umí. Úúúúžasné jakou máte kliku..| rovnice (15) je podle Vás stejná jako (24) |, ha-ha v jedné je pod odmocninou mínus v druhé plus ...no to je báječné že jste práááávě Vy potkal mě jinak by jste nebyl tím nadvědcem supermatematikem.

    Jinak zásadní poznámka : pokud nenajdete do 24 hodin někde kdekoliv, že jsem o sobě já řekl, že jsem vědec, anebo že jsem se do této role a postoje pasoval neoddiskutovatelně a transparentním výrokem, dostanete natrvalo "ban". ( Už nyní vím, že nenejdete, a ...a proto jste grázl !!!!...; ostatě grázl se nemůže přebarvit do hodiny...ani do hodiny si vyměnit geny. )
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: na tohle vam neskocim. chcete odvest pozornost od te sve blbosti jinam. (jen nevim proc k dalsi blbosti:-))

    kde se tam vzalo to nekonecno?
    nechcete, doufam, tvrdit, ze muj matematicky vzorecek je spatne z toho duvodu, ze nevyhovuje vasemu matematickemu nesmyslu, ee, pardon, nematematicke pomucce :-))
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    LUBOB: já vím.., Vy ze své povahy namyšlenosti a nadutosti by jste už dáááávno !!! odešel "do lepších" kruhů....tedy né fyzikálních ale "sobě rovných *****",..
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    LUBOB: Vy jste LUBOBe tohle JOSEFDRUHY: opravdu viděl a ? a četl ? ...já silně pochybuji. !!
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    LUBOB: co takhle se lépe ( a hlavně mozkem, nikoliv prd*lí ) se podívat sem : JOSEFDRUHY, případně na celý smysl návrhu konvencí.

    Dám testovací otázku : víte co je v mé "konvenci" tvv ??? ..., a co xHV ??? Víte ho****.
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    O to tu jde už 4 měsíce, o tento spor. Já pro rozřešení sporu udělal dost snahy, dost práce, já se snažil hledat pravdu, já se snažil zdůvodňovat „proč“ to ve své verzi tak předkládám, já se snažil zjistit kde je zakopaný pes, já vyhledal na internetu autory LT

    no vidite. uplne zbytecne. kdybyste jen pozore cetl, co pisu ja, tak jste to mel vyresene hned.
    mate to znova, pekne cele, krok za krokem, tady
    [ LUBOB @ Dvouveličinový vesmír, co mu vytknout ]

    neni zac :-)
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    LUBOB: citace :" jo? & odkud se vam tam, vy matematiku, vzalo to nekonecno?"

    REAKCE : jóó bodejť by jste to věděl/nevěděl , odkud jsem to vzal, Vy, supermatematiku, když jste nečetl "mé zahajovací konvence", nečetl, ale které jste pouze pohrdavě okem přelééétl, ale...ale néé mozkem !!!, pouze přehlédl smradlavým charakterem nadutce jste je přehlédl ...ale nezamyslel jste se nad nimi....
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    v němž jsem našel závady

    to myslite ten skvost, kde jste naflakal 6 chyb do peti radku?
    jo, to bylo dobry, tak dobre jsem se jeste nezasmal.

    nevim, proc se tim tak trapite. proste neumite matiku. to je toho. takovych lidi jsou miliony (Pravda, nikdo z nich si nehraje na vedce, & delaji radsi to, co umeji).
    no & kdyz neumite matiku, tak zakonite musi byt taky nekdo, kdo ji umi. v tomhle pripade jsem to ja. & vy se z toho muzte po ... :-)
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: Tedy, že Vaše verze t'(na rakete)=t(doma) * √(1-v^2/c^2) trpí ukázkou, že : při véé se blíží céé bude „nekonečno = 1 x 0“


    trpi ukazkou, jo? & odkud se vam tam, vy matematiku, vzalo to nekonecno?
    nechte me hadat. vy jste si ho tam proste jen tak napsal, & pak to cele prohlasil za chybu.

    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    LUBOB:
    Verze LUBOBa :
    t'(na rakete)=t(doma) * √(1-v^2/c^2)
    LUBOB:

    Verze JN, moje :
    t'(na rakete)=t(doma) /√(1-v^2/c^2)
    -.-.-.-

    O to tu jde už 4 měsíce, o tento spor. Já pro rozřešení sporu udělal dost snahy, dost práce, já se snažil hledat pravdu, já se snažil zdůvodňovat „proč“ to ve své verzi tak předkládám, já se snažil zjistit kde je zakopaný pes, já vyhledal na internetu autory LT, viz web-dokument http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/i/i_232.doc
    Ale Vy ?, LUBOBe, (?!?!?) Vy nabubřelý supermatematický „nadBůh“, Vám stačil jeden „povánoční“ pamfletík http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/h/h_104.doc …( v němž jsem našel závady, ke kterém jste se zachoval s nadutostí a opovržení-hodnotí a už neprověřoval námitky a neopravil své chyby ), Vy jste nehledal nic o LT, a nic k podpoře své verze, Vy jste svou Pravdu „pouze“ navěky „prohlásil“.

    Takže tu je spor nejen o tu fyzikální pravdu „o LT“, ale i spor o chování a postoj – Váš a můj.

    Dokonce jste přezíravým výsměšným-posměšným způsobem ha-ha přelítl očima mou poznámku
    O použití „pomůcky“ „nula x nekonečno = 1“
    Tedy, že Vaše verze t'(na rakete)=t(doma) * √(1-v^2/c^2) trpí ukázkou, že : při véé se blíží céé bude „nekonečno = 1 x 0“
    Při použité stejné pomůcky v mém případě, mé verzi : t'(na rakete)=t(doma) /√(1-v^2/c^2)
    kdy véé se blíží céé bude „nekonečno = 1 / 0“ ,což pasuje na pravý matematický aparát s limitami.

    LUBOBe, flusněte si ještě….a zhluboka … ( namísto korektního pátrání po pravdě )... rád dávám do archívu „své“ grázly ...
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: to musi byt peklo. ja na vasem miste bych z nyxu odesel & uz bych se tu neukazal. aby vedeli, hyeny jedny, ze pro me nejsou dost dobri.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    JOSEFDRUHY: no a prave proto nejste o nic lepsi nez oni
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    _BENNY: BENNE, říkáte "chovanim nejste o nic lepsi nez ti, kterym oponujete.", nemíte pravdu BENNE, pokud vymažeš z mých projevů "slovíííčka", kterými nenadávám, pouze se jimi bráním proti nekorektnostem a jízlivému urážení, a kterými nenadávám opravdově, ale označuji charaklter jiných ( který bude stejný ikdybych ta slovíčka nepoužíval ) tedy "co, čím je" oponent, pak jsem rozhodně slušnějí než oni svým chováním jsem. Zadruhé :myslím nevíte co je to kauzalita : moje chování "slovíčkářské" by nebylo-neexistovalo, kdyby nebylo jejich smradlavé povahy "ubližovat" jako první, já jen oplácím, někdy více, někdy méně...

    ..oni budou hajzlama s nutkáním ubližovat a ponižovat ikdyž já nebudu oplácet !!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ikdyž nikdy neřeknu jedno jediné "slovíííčko"

    a v tom to je, v tom je ten rozdíl mezi mnou a mými vynucenými "slovíčky" a jejich charakterem. !
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: ne. pouzil jste pomucku "nula krat nekonecno je jedna" na muj vzorecek pro dilataci casu, & dostal jste nesmysl, ze "nekonečno = 1 . 0" (ani jednoduchou rovnici o par clenech neupravite spravne).

    ja osobne se drzim matematiky opravdove, rigorozni & platne. veci typu a+1=a me nedostanou nikam.
    nemam potrebu se obelhavat. kdyz necemu nerozumim, tak to necham tak jak to je & nezjednodusuju si to ad absurdum, abych to pobral. to taky nikam nevede.
    zkratka chovam se jako vedec & ne jako sarlatan :-)
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: ano, presne tuhle krasnou vec jste vymyslel.
    ze 1=0
    ale zaroven ze nula krat nekonecno je jedna
    ze kdyz prehazujete brambor z ruky do ruky nekonecnou frekvenci, tak brambor prekroci rychlost svetla, & to je princip vesmiru.

    spoustu dalsich krasnych veci.

    rikejme to klidne princip horkeho bramboru. horky brambor je to co mate misto hlavy, & diky tomu z ni leze to, co z ni leze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam