• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZEGA: 6900 + 900 za rucnik (pokud chces) za rok.....parada. a snad muzes chodit do dvou provozoven. je to smesna castka za to, kdyz tam muzes chodit kdykoli. cvicitelky meli odjakziva vyborny, jen byva hodne plno. a hliadni maji taky, ale cenu netusim...
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ANICHQA: worldclass ma ted nejaky akce na rocni clenstvi a rozhodne to stoji za to!!
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    ANICHQA: tak ted jsem si dohledala, ze hlidani maji pouze na tom cernaku, to je pro me hrozne daleko, jinak ta cena samozrejme jde.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    CORIOLANUS: A hlidaji tam dobre? Ja nejbliz mam asi Smichac.
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    ANICHQA: ja chodim zrovna do holmesu.. kdyz to clenstvi vyuzivas casto, tak to zase takova palka neni.. navic na cernaku je i bazen, kam chodim s ditetem, takze neutracim za plavani.. pri prumerne navseve 3x tydne posilka + 2x tydne do bazenu me to vychazi na 1200,- mesicne, coz je 60,- za vstup, coz mi prijde na prahu docela laciny.. ale samozrejme ti to nevnucuju, jen nabizim opacny pohled :) strasne moc zalezi na tom, jak casto tam clovek jde, no..
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    Nejaky kontakt na sportovni zarizeni s hlidanim nemate? Prosim, ne Holmes place, na ten nemam.
    EM303
    EM303 --- ---
    MAYNKA: suprový fotky!!
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    když se sem dávají kontakty na mateřská centra a herny, tak mě zaujalo tohle. ale já bych brala spíš břišní nebo latinu než flamenko.

    Novinky | Taneční škola Flamenkeria
    http://www.flamenkeria.cz/index.php?pid=18&news_id=33
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NIENNA: no to je nádhera. to je na jednom hřišti takových milion věcí? to je sen :o)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    VERONIKA22: Přímo nad OC je super hřiště (teda spíš několik různých hracích míst pro děti venku) - http://www.prazska-hriste.cz/parky-a-hriste/sacre-coeur.html
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL: ale je to spise dal od vlaku nu:-(
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    VERONIKA22: jj v ocsmichov je v 1.patre u h&m takove odpocivadlo pro matky s detmi. a hezke hriste je nedaleko tramvaji na ujezde;-)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HEST: co to je za debil....www? potřebovala bych do OC smíchov zajít tuto neděli. může mi někdo poradit zda je tam herna pro děti a zda tam někde může sedět rodič? pohlídat děti nepotřebuju ale potřebuju místo kde si budou chvíli hrát než pojedeme domů.
    popřípadě nejsou někde u smíchovského vlak. nádraží nějaké houpačky/prolejzačky?

    předem díky každému!
    HEST
    HEST --- ---
    TACHIBANA_UKYO: tam jsme pečení vaření
    HEST
    HEST --- ---
    RACHEL: www.mimisek.cz

    jsem netušila, že vOC smíchov také něco je-) tím líp
    HEST
    HEST --- ---
    CORIOLANUS: my taky nemáme kolem sebe moc dětí, 2.5 a necelý 1.5 -)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    CORIOLANUS: jeee, to je skoda. mohla ses pripojovat k nam. ale ja nastupuju zitra do prace a na materskou jde tatinek, ten se schazet s mamcama nebude:)))
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    SEVERINE: Na houpacim koni už, pokud vím, jako herna nefunguje. Od té doby, co ji přesunuli, funguje už jen pro kroužky.

    Herna/hlídací koutek je v OC Smíchov, 1. Patro vedle WC. Možno nechat dítko samotné nebo tam být s ním.
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    holky, moc prosim, nemohli bychom se k vam s honzinem nekdy pripojit.. zaciname v praze zoufale pocitovat nedostatek deti kolem dvou let (a pricetnych maminek techto deti).. prijedeme prakticky kamkoliv, kam jezdi mhd :)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    HEST: prosím, kde u Anděla je ta herna? potřebovala bych najít něco v téhle lokalitě, díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam