• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    Lefík doplněn. Docela mě to taky zlákalo, hned, jak to půjde, zajdu. Už jsem o tom uvažovala i dříve, celkem často chodíme okolo:)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ANICHQA: tvoje dítě už chodí venku? znamená to: ať tam klidně chodí bosa, jen ne v zabahněnejch botách :) .. ono ji to sundavání (snad, jako ty moje) přejde ,-)
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    SEVERINE: muzete mi nekdo vysvetlit, co to znamena, ze se v tom lefikovi chodi v backurkach, moje dite si vytrvale vsechno z nohou sundava vcetne ponozek...
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ECLECTICA: je tam i kouteček pro kojence .. ale od roka je zábava jistá - aspoň teda pro děti, co maj raděj pohyb než sezení nad knihou + zvlášť když je venku nevlídno - písek, dvě herny na patrech, houpačky (jo tramplolína a ta hala s odrážedlama pro ně není, ale to je to jediný)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Chodíte někdo do toho Lefíku? Jak malé děti z toho můžou mít užitek?
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ZRK: tak to tam dej s nějakým NE, špatný, nebo něčím podobným před tím ,-) - podle mě i tohle je užitečný info, ať tam někdo zbytečně nechodí znova ..
    ZRK
    ZRK --- ---
    RACHEL: Tak děkujem za upozornění;)
    Jen teď nevím...mám to taky dávat na nástěnku? Nebo tam prostě budem dávat jen ty dobrý?
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    tak jsem včera googlila nějakou restauraci/kavárnu s dětským koutkem v centru, abych mohla jít s kamarádkou na kafe.

    varování - Café Therapy ve Školské ulici na Praze 1 sice dětský koutek má, ale ten má svá nejlepší léta dávno za sebou! na netu se uvádí: hezky vybavený, skluzavka... tak to tam rozhodně není.
    Restaurace vstřícné k maminkám (Portál hlavního města Prahy)
    http://www.praha.eu/jnp/cz/home/zivot_v_praze/praha_bezbarierova/maminky/maminkam_pratelske_restaurace.html

    teď tam jsou dva malé stolečky, u každého jedna židle a počmárané omalovánky - a asi tři pastelky, co píšou a nejsou zlomené. toť vše. jo a jeden oslintanej malej plyšák. takže malýho to bavilo pět minut. jsou tam asi tři jídelní stoličky, když byste chtěli prcka nakrmit.tím to končí. jo a sice je tato část nekuřácká, ale do kuřácké byly otevřené široké dveře, takže to tam taky smrdělo :(
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ZRK: já mám bohužel omezené vycházky na neschopence právě na tuhle dobu, no... ale už potřebuju někam vypadnout taky, tak třeba jindy, na Letnou jedem zas v pondělí, tuším...
    ZRK
    ZRK --- ---
    RENFRI: To jsme akorát na plavču, jinak bych vás ráda viděla zas...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    někdo něco zítra odpoledne 15.00-17.00 ?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EVIANAIVE: nbo sloníkov butovice, herna pro prcky docela velká, jídlo pití pro matky.) vstup kilo něco mám dojem
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    nemáte někdo krom venčení i zájem o hlídání?.)
    [ MOC PĚKNÝ HLÍDÁNÍ ]
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    LACHAUER: odpovím si sám, pro případné další zájemce:

    Šporkovský palác - jeden malý výtah na celou budovu, takže při lidnatých akcích stále v permanenci a přivolatelný jen s velkým štěstím.

    Kafkův dům - větší výtah, ale zato stojí jen v mezipatrech. půl patra nutno dojít po schodech.

    Takže obě místa s kočárkem zvládnutelná, ale úplná pohoda to není.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    WERCA23: verci, tehle vikend sme nemohly, ale az bude zase oskllivo a nuda, tak se rady pridame.
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Nebo pokud by někdo chtěl venčit děti zítra či pozítří...
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Ahoj, mám doma nudící se dítě...nechce někdo něco podniknout? Navrhuju nějakou krytou hernu nebo nějakej prostor kde ho můžu vypustit lezouna....
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    EVIANAIVE: Mně se líbí divoký matky (karlín), na jiném místě s dětským koutkem (místností v tomto případě) jsem zatím nebyla...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Netušite, jestli se da na designblok jit bez problemu s kocarkem? Jmenovite do Sporkovskeho palace a Kafkova domu? diky
    HEST
    HEST --- ---
    VERONIKA22: jo to máš pravdu, ten web je k pozvracení,ale ta hernička fajn, živé je především ty tábory.. které jsou tedy mimo mé finanční možnosti...bymě zajímalo, kdo jim na to jezdí..ale asi jezdí..mívají stále plno..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam