• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Sraz bude tedy v pondeli, 29.10., v 9.30 v kavarne BabyCafe - http://www.babycafe4u.cz/ , tesime se na vas :-)

    Delam rezervaci pro 7 lidi s detmi, kdybyste se chtel nekdo pridat, tak posta, diky.
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    RENFRI: Dneska otestováno a fakt příjemný místo. Díky za tip!
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    XMARGE: no tak super, ja myslím, že je to stejně už jasný na pondělí :-)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    RENFRI: já můžu i v to pondělí dopoledne, jen koukám, že jsem to nezatrhla:o)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    KRKA: my jsme tam byli dnes dopoledne a bylo tam asi pět dětí.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANICHQA: tak kdyz budes na Praze 4 tak dej vedet :-)
    abych rekla pravdu, tak nejsem ten typ, co vylozene vyhledava dalsich X desitek deti kolem sebe :)) deti mam rada, ale abych se mackala v jedny hernicce a kolem me behalo a kricelo dalsich 30 deti, ja nemohla svy dite spustit z oci, aby ho nektere dite nesrazilo, to me moc nebavi.. ale treba to bude jiny, az bude zase o neco vetsi, kdo vi :-)
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    KRKA: teeeda! to aby si clovek otevrel nejakou takovou vlastni hernicku ;-))
    no zrovna jsem se tam chtela podivat, ale u me to moc nelaka...mozna zkusim jeste ty krouzky na vltave, potrebuju neco na P4 nebo P5.
    KRKA
    KRKA --- ---
    vcera jsem byla na Budejovicke, tak jsem nakoukla do toho Clovickova..
    no musim rict, ze si nedokazu predstavit tam s Krystofem jit, protoze tam bylo asi 30 deti, co strasne litaly sem a tam a predstava, ze mi ho tam udupou, no nevim :-)) a navic ta kavarna byla uplne narvana, mozna bych tam misto nasla, ale tohle me zrovna moc nelaka teda :(
    RENFRI
    RENFRI --- ---

    Mam cas na sraz v babycafe4you?

    42 hlasy od 10 respondentů

    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Tak pojdte nekdy tenhle nebo brzky pristi tyden, dokud jeste nepracuju a mam vychazky... Muzeme zitra odpoledne, pri trose dobre vule vlastne i dopoledne, to same asi ctvrtek, kdyztak si prehodim doktorku... Ale udelala bych rezervacku, byli jsme tam sice sami na otviracku, ale behem hodiny uz tam bylo dost deti...
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    RENFRI: informujte me.. taky dorazim ;-)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    XMARGE: Ja bych rekla, ze urcite. Tak se nekdy sejdem ;-)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    RENFRI: ty jo, jede mi tam autobus od baráku, to asi někdy vyrazím:oD Je tam dobrý vyžití i pro roční dítě, co chodí?
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    RENFRI: kdybych to nemela tak daleko ze svych Vinohrad, tak jsem tam taky ;-)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ANICHQA: Dneska jsme byli v tom http://www.babycafe4u.cz/ a musim fakt vychvalit, je to tam perfektni, deti do 3 let nic neplati, nad 3 roky 49,- za vstup, ale stoji to za to a nabidka kavarny je uzasna.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    VERONIKA22: já mám 2 děti, který se mnou od doby, co začaly lézt (teda v 10 měsících s přehledem .. starší s tím přestal někdy před 3 rokem), hrály v knihovně moc legrační hru (pro ně) - prostě se pokusily vystěhovat maximální množství knih z regálů v co nejkratším možným čase (za vlastního hurónského smíchu) - pokud jsem je zrovna nedržela vzpírající se v náručí .. takže je pro mě tahle představa, o který mluvíš, něco podobnýho stavu nirvány ... jinak jo, jsou knihovny (ta mariánským náměstí a u Anděla třeba), který maj vyloženě zařízenej dětskej koutek - a v něm si děti můžou dělat (skoro) co chtěj .. ale není ohrazenej, takže to v našem případě vždycky (po jistém čase) vedlo k výše zmíněné hře.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ECLECTICA: to je taky varianta vlastne :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KRKA: a to moje by se podívalo, hezky jednu po druhé by je vytahalo z regálů a hodilo na zem :D
    CHANA
    CHANA --- ---
    VERONIKA22: já jsem takhle s dcerou do knihovny chodila a bylo to moc fajn. U nás je dětské oddělení oddělené od oddělení pro dospělé, takže hlasité čtení nikomu nevadilo
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: mozna spis pro starsi dite ne? Uz vidim moje dite jak zboura celou knihovnu a pritom na knizku se ani nepodiva :DDD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam