• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    RENFRI: i my, i my!.)
    SWATKA: ha! napodobne.))
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    EUCHENIE: Jasny, jen se vyspete! :-) Tesim se na vas :-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    RENFRI: my asi budeme mit zpozdeni, nekdy spime aj do 10:) ale myslim do 10 dorazime, dam budika!:) a taky to mame asi 15 min cesty jen, dva busy, 1 prestup
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    PETATA: To je fuk, klidně přijď i tak, jestli se ti chce ;-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    RENFRI: Já sem Vám to sem dávala jako tip na kavárnu s velkou hernou, někdo se tu ptal...

    Já teda nemám s kým jít, leda bych si nějaké dítě půjčila :) Ale za chvíli se k Vám snad už přidám, až se nám narodí ten náš vánoční dáreček :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    ANICHQA: Doplněno
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    RENFRI: Chystám se. Určitě jsem tam naposledy nebyla, myslím, že podobných podniků na tomhle okraji Prahy moc není... A děti nadšené, dokonce sem si u kávy otevřela Respekt, a to se mi za denního světla hned tak nepodaří :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    KEBAB: Ale v pondeli stejne dorazis, ne? Jsem rada, ze se libilo, ja to teda taky nasla tady, tak ani nevim, kdo to puvodne objevil :-))
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Sraz bude tedy v pondeli, 29.10., v 9.30 v kavarne BabyCafe - http://www.babycafe4u.cz/ , tesime se na vas :-)

    Delam rezervaci pro 7 lidi s detmi, kdybyste se chtel nekdo pridat, tak posta, diky.
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    RENFRI: Dneska otestováno a fakt příjemný místo. Díky za tip!
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    XMARGE: no tak super, ja myslím, že je to stejně už jasný na pondělí :-)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    RENFRI: já můžu i v to pondělí dopoledne, jen koukám, že jsem to nezatrhla:o)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    KRKA: my jsme tam byli dnes dopoledne a bylo tam asi pět dětí.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANICHQA: tak kdyz budes na Praze 4 tak dej vedet :-)
    abych rekla pravdu, tak nejsem ten typ, co vylozene vyhledava dalsich X desitek deti kolem sebe :)) deti mam rada, ale abych se mackala v jedny hernicce a kolem me behalo a kricelo dalsich 30 deti, ja nemohla svy dite spustit z oci, aby ho nektere dite nesrazilo, to me moc nebavi.. ale treba to bude jiny, az bude zase o neco vetsi, kdo vi :-)
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    KRKA: teeeda! to aby si clovek otevrel nejakou takovou vlastni hernicku ;-))
    no zrovna jsem se tam chtela podivat, ale u me to moc nelaka...mozna zkusim jeste ty krouzky na vltave, potrebuju neco na P4 nebo P5.
    KRKA
    KRKA --- ---
    vcera jsem byla na Budejovicke, tak jsem nakoukla do toho Clovickova..
    no musim rict, ze si nedokazu predstavit tam s Krystofem jit, protoze tam bylo asi 30 deti, co strasne litaly sem a tam a predstava, ze mi ho tam udupou, no nevim :-)) a navic ta kavarna byla uplne narvana, mozna bych tam misto nasla, ale tohle me zrovna moc nelaka teda :(
    RENFRI
    RENFRI --- ---

    Mam cas na sraz v babycafe4you?

    42 hlasy od 10 respondentů

    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Tak pojdte nekdy tenhle nebo brzky pristi tyden, dokud jeste nepracuju a mam vychazky... Muzeme zitra odpoledne, pri trose dobre vule vlastne i dopoledne, to same asi ctvrtek, kdyztak si prehodim doktorku... Ale udelala bych rezervacku, byli jsme tam sice sami na otviracku, ale behem hodiny uz tam bylo dost deti...
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    RENFRI: informujte me.. taky dorazim ;-)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    XMARGE: Ja bych rekla, ze urcite. Tak se nekdy sejdem ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam