• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    ZRK
    ZRK --- ---
    TREZKA: Ale je ;)
    Kontakt - Čokoláda e-shop - Rodinná čokoládovna a kavárna v samotném srdci staré Prahy
    http://www.choco-cafe.cz/kontakt_p1.html
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    TREZKA: jen tam neni nikde zminka o dětskym koutku :(
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ZRK:jj ted na to čučim :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    TREZKA: Co to Choco café z nástěnky? ;)
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    hoj tak já informuji že mě rodičák přišel včera...skartu nemam..normál na učet...takže si jdu koupit bundu..má bejt zima...:D
    btv nevíte nejaké kavárně/herně kde bych mohla na P1 vypustit 9měsíčnáka?mimo kotvy..
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SWATKA: Ještě ne, ale chodí mi to tak kolem 12tého až. Skartu nemam. Praha 15.
    ZRK
    ZRK --- ---
    RENFRI: Jsem psala SKORO, neb právě pár lidí už tu mateřskou na účtě má. Ale vycházím z informace podané úřadem ad [ YOCCI @ Mateřský cit ]
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    TRISSIE: Dobre, tak pro puntickare - vsichni o kom to vim, ono to nejak meni tu premisu, ze je to celorepublikove?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RENFRI: není pravda - mě znáš a já rodičák ještě nedostala :-)
    první měsíc, co by mi to mělo přijít přes SKartu. Tak možná je zádrhel tam, ale nemám sílu ani naštěstí nutnost to teď řešit.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ZRK: Celorepublikove urcite ne, vsichni, co znam v Stc. kraji rodicak maji.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nemám peníze na účtě, skartu mám. Včera se v Mateřském citu psalo o tom, že snad je to nějaké skoro celorepublikové pozdržení kvůli přechodu na jiný systém vyplácení nebo co. Absolutně tomu nerozumím, novým systémem už jsem brala tu blbou sockartu, tak nevím, co si to na nás zase vymýšlí...
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SWATKA: myslíš rodičovský příspěvek? ne ještě ne, obvykle ho tak 7. mám, nějak jim to trvá.
    a skartu taky ještě ne. nepřišlo mi oznámení.
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Tak co, ukaze se nekdo dneska?:) myslim, ze bude dost vtipny si sednout na kafe a pozorovat me jak se snazim zvladnout 2 deti s ortezou na noze:)))
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZRK: Hm, tak možná dobře, že jsme nešly, Baru má dneska očkování.
    GIZD
    GIZD --- ---
    ZRK: ..... doufej:)).... proto v zimě nechodím po dětských centrech..... je to tam sám bacil......
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak jsem tam nakonec vydržela s Maxem doteď. Akorát jsme dorazili dom. Dalo se to i takhle solo. Ale teda doufám, že si odtamtud něco nenesem, vrhla se tam na nás holčička milovnice se zeleným soplem u nosu a chrmlem... Ne všichni dbají na to, aby někoho nedej bože nenakazili :/
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: my taky nedorazíme.Tob je asi nachlazen. z nosu se mu spustila slušná rýma.raději ji nebudeme šířit.
    MONTEBONTEA
    MONTEBONTEA --- ---
    ZRK: no Honzík mi ještě spinká a nevypadá, že by přestal, takže my to asi dneska vzdáme :-/ než proběhne svačina, navlečení do miliardy vrstev, to bychom dorazili až tak v pět (z Hloubáku) a to je na nás už pozdě
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak nevim... Prijde nekdo? Max tu zatim spi, samotnou me to tu nebavi a nebude asi moc ani az se vzbudi. To pujdu snad radeji dom...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Tak ja dneska taky ne, ale budu tam stopro zitra od 14:00 s moji Eliskou z Chuinym Teouskem, tak komu to nevychazi dnes, ale sel by treba zitra, rada vas uvidim:)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Tak já nedorazím, zapomněla jsem že musím na úřad. Užijte si to .-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam