• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    TETA_JELENA: Ne, nic nemam.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    TETA_JELENA: ne. a zadna vyzva, zadny pin.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    a vy uz ji vsichni mate? myslim SK? ja totiz jeste ne....
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    TREZKA: ve zprávách zase říkali že na sociálce mají spoustu práce s amnestii a proto nestíhájí vyplácet rodičak.
    a teď si vyber co je pravda....
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    SWATKA: na fb koluje toto
    Maminky, kopíruji z jiné skupinky (nevím zda to pravda je nebo ne):
    DŮLEŽITÉ
    předávám dál co jsem se dozvěděla pro ty co mají S karty a čekají na rodičák :-( Maminky toto jsem zkopírovala z jiné skupiny:holky kdo máte už ty podělaný S karty a máte daný převod na svůj účet,tak čtěte,mám to od kamarádky co dělá na socce nebo úřadu práce,tam kde se to vyplácí:
    no hele je to prej tak ze tenhle mesic to z nakyho nevysvetlitelnyho duvodu neprijde na mase ucty a musime jit do sporitelny a zadat tam jednorazovy prikaz z skarty na svoji kartu.jinak to prej nejde a pristi mesic to prej uz prijde normalne rovnou.jenze vtipny je ze to ted vime jenom my dve protoze to nikomu nedali vedet.tak jesli vis vo nekom kdo ma stejnej problem tak jim to rekni protoze od nikoho jinyhp se to nedovi.prej je to chyba sporitelny
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZRK: ja budu chodit klido i sama, vzhledem k tomu, ze jsem s malym sama, je pro me kazda chvilka pro sebe vzacna! :))
    ZRK
    ZRK --- ---
    SPIRALOID: To chápu.
    EUCHENIE: Ono si tam asi každé dítě vystačí samo, je to tam super...ale mě to samotnou moc nebaví. Ráda kecací společnost. Ikdyž naposled jsem tam byla s Maxem sama přes dvě hodiny a dalo se ;)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    SPIRALOID: chm, vcera jsme byli, ale urco zas brzo zajdem, teous si vystacil upe sam, lxs :)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: zítra je sobota a víkendy se smažíme trávit co nejvíc rodině. muž hodně pracuje a přes týden malého skoro nevidí...
    ZRK
    ZRK --- ---
    SPIRALOID: Jdem tam zítra hromadně, jakoby oslavit narozeniny Matýska od WERCA23, se přidej, rády se konečně seznámíme ;)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    nechce se někomu dnes na letnou do dětského světa?
    ZRK
    ZRK --- ---
    TREZKA: Ale je ;)
    Kontakt - Čokoláda e-shop - Rodinná čokoládovna a kavárna v samotném srdci staré Prahy
    http://www.choco-cafe.cz/kontakt_p1.html
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    TREZKA: jen tam neni nikde zminka o dětskym koutku :(
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ZRK:jj ted na to čučim :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    TREZKA: Co to Choco café z nástěnky? ;)
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    hoj tak já informuji že mě rodičák přišel včera...skartu nemam..normál na učet...takže si jdu koupit bundu..má bejt zima...:D
    btv nevíte nejaké kavárně/herně kde bych mohla na P1 vypustit 9měsíčnáka?mimo kotvy..
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SWATKA: Ještě ne, ale chodí mi to tak kolem 12tého až. Skartu nemam. Praha 15.
    ZRK
    ZRK --- ---
    RENFRI: Jsem psala SKORO, neb právě pár lidí už tu mateřskou na účtě má. Ale vycházím z informace podané úřadem ad [ YOCCI @ Mateřský cit ]
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    TRISSIE: Dobre, tak pro puntickare - vsichni o kom to vim, ono to nejak meni tu premisu, ze je to celorepublikove?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RENFRI: není pravda - mě znáš a já rodičák ještě nedostala :-)
    první měsíc, co by mi to mělo přijít přes SKartu. Tak možná je zádrhel tam, ale nemám sílu ani naštěstí nutnost to teď řešit.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ZRK: Celorepublikove urcite ne, vsichni, co znam v Stc. kraji rodicak maji.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nemám peníze na účtě, skartu mám. Včera se v Mateřském citu psalo o tom, že snad je to nějaké skoro celorepublikové pozdržení kvůli přechodu na jiný systém vyplácení nebo co. Absolutně tomu nerozumím, novým systémem už jsem brala tu blbou sockartu, tak nevím, co si to na nás zase vymýšlí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam