• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    TORUVIEL: věřím! njn... příště!.)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    EUCHENIE: My jsme byli, bylo to moc pěkný, akorát jsme tam museli většinu času honit neposedné dítko :-))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tam jsem chtěla, leč mám doma marudka.(
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    opět sobotní divadlo v crossu

    Program - Cross Club
    http://www.crossclub.cz/cs/program/2524-divadlo-pro-deti-noty-na-buben/
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    ZRK: my tam byli předevčírem a taky spokojenost. Výhodný je to zvlášť pro lidi s více dětma, protože se platí za rodinu (a ne za dítě). Příště vezmu horší oblečení, aby mohl Přemek na písek, přitahoval ho jako magnet:oD
    ZRK
    ZRK --- ---
    Lefík byl super. Nejvíc oceňuju zabezpečené cesty. Maxe to tam sice bavilo a nezdrhal, ale kdyby chtěl, měl by smůlu :)
    Dál je fajn členitost, bavily se tam jak větší děti, tak prťata kolem roku.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Dnes se cca od tří budeme slejzat v Lefíkovi. Přidejte se! ;)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ZRK: Já bych to tam taky dala, třeba kolem té Flory toho já třeba moc neznám a teď přes zimu to občas jinak nejde, když dítě už "nemůže" (a matka následně z něj :-)).
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Kdyby se nekdo chystal do vegtralu, tak detskej koutek jeste neni, zatim jedou zkusebni provoz ( www.vegtral.cz)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZRK: taky jsem pro
    HABRENKA: podle posledních informací stále zavřeno, ale zda to stále platí, netuším
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: za mne klidne muzes.. je dobre vedet, ze se clovek muze nekde na chvili zastavit a vyvencit ;-), netusi nekdo nahodou, jak je na tom treba Palladium?
    ZRK
    ZRK --- ---
    BLANCHE1, TRISSIE: Nevím, zda mám dávat na nástěnku i dětské koutky z nákupních center... mám?

    Zbytek přidán ;)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak u divokych matek to bylo vpravde divoky, akorat se jim vcera rozbily 2 jidelni zidlicky tak nam dala takovy sedak do kteryho paradne zapadl, pak dam fotku, byl bozi :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    NIENNA: diky, ty jsou v pohode :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SUCUBIS: :-D Moje dítě zase jí jako opravdová dáma... :-)) Jestli si to dobře pamatuju, tak tam jsou takové ty dřevěné židličky, co se používaly, když jsem byla dítě já - dřevěné,rozkládací na stoleček a židličku...a nebo podobnou, jako je dřevěná v ikee (jako dva druhy). Ale zase tak jsem to nestudovala..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    NIENNA: T. nastesti umi sedet v pohode, jen aby nam nevypadl ven, krmit v korarku - no ten by dopadl, moje dite je cune :D a jj, myslim Divoke matky
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SUCUBIS: Pořád mluvíme o Divokých matkách v Karlíně? Židličky mají pro uplně sedicí děti...(já jsem tam L.krmila v kočárku, zatím umí perfektně šikmý sed,aktuálně testuje už na obou půlkách a zkouší bez držení,ale prostě to ještě není 100%). Mají mikrovlnku (ale v době mé návštěvy nás k ní nechtěli pouštět, že tam je konkurenční oslava narozenin). O talířcích nic nevím - nezajímalo mě to...
    Užijte si to tam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam