• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    PETATA: Fakt to tam bylo krásné.... příjemná společnost... :-) Jen ta cesta tam se inspirovala u Odysseia...:-D
    PETATA
    PETATA --- ---
    XMARGE: Mě se tam také moc líbí. Není to dlouho, co jsme tam zašly s Niennou. Přišly jsme brzy, takže jsem chytily stolek přímo u koutku, ale když jsme kolem 16 h odcházely, bylo tam slušně narváno. Min víkend jsem šla kolem a malovali v dětském koutku, je to tam opravdu čisté a příjemné. Ta otvírací doba je opravdu nic moc. Přitom by se určitě "uživili", kdyby měli každý den dlouhý, případně i víkend...
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Tak jsem dneska byla v ta kavárně na Vyšehradě a musím pochválit. Dětský koutek čistý (je vidět, že se tam o to fakt staraj), uklizený, ceny velmi nízké, občerstvení chutné (i káva moc dobrá, i když pěna na latté vzhledově nic moc:o))). Sice je to samoobsluha, maj blbou otvíračku, ale já tam určitě zajdu ráda zase někdy příště:o)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Já to vidim na tu třetí, tak tam na vás počkáme ;)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Ja to zkusim vysmudlat, ale obavam se, ze to dam fakt nejdriv na ctvtou;) cislo jsem poslala, tak uvidite holky:)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZRK: da:) ale imho se jeste stavi :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    EDNA_JEDNA: Ale jo, mohla bych se zastavit! ;) Asi číslo na Ednu mi tu někdo nedá? Než se zase připojí...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    a zrovna jsem se chtela zeptat jestli by nekdo nechtel dneska nekam zajit, ale v 5 musim byt uz doma
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    + samozrejme kdokoliv by sechtel pridat;)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Zitra odpo jedu na Letnou mezi treti a patou, tak bych pak asi zalezla do sveta na chvilec. Zrku, nechtela by ses stavit pro tu vlozku do nositka?
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    poradíte prosím kavárnu s dobrým dětským koutkem poblíž Hájů? Ideálně blízko metra, ať to pak nemáme na Hůrku moc daleko a komplikovaně:o)
    PETATA
    PETATA --- ---
    Ja jsem stravila patek po doktorech :(
    Tak snad uz to konecne nekdy vyjde
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: Četla jsem, tak se pulírujte, ať se s tou tvojí princeznou můžem sejít příští týden ;)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: ja tam chtela, ale dobre, ze jsem nepsala, vecer nas obe prepadla zla vec... snad bude rychla a nekdy se tam sejdeme...
    ZRK
    ZRK --- ---
    No tak jsme se nějak nedomluvili...snad příště :)
    Ona si nakonec stejně Maxe vyzvedla tchýně, tak leda že bych do kroužků jela sama :)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ZRK: na Kroužcích se platí za dítě od roku 30 kč, časově neomezené.
    ZRK
    ZRK --- ---
    PETATA: Nemůžu jim na webu najít ceník...kolik tam stojí vstup pro 14m dítě? Za dospělého se platí?
    Já můžu jedině odpoledne...
    PETATA
    PETATA --- ---
    ZRK: Ja bych sla do tech Krouzku... Nejak dopo? Jste pro?
    ZRK
    ZRK --- ---
    PETATA: Kam a v kolik tak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam