• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    HABRENKA: Pro kolik lidi? Prijedte k nam, je to za Berounem, na zahradce je piskoviste i trampolina velika, gril tu je, posezeni taky a mate to zadarmo :-D
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    prosim... vim, ze se nedavno resilo, ale to nebylo "ono"...
    blizi se rok nasemu draceti a premyslim, jak a hlavne KDE to oslavit s kamarady, (=zadny rodinny obed!), nemate nekdo typ, Praha a okoli, vetsi detsky koutek, mozna uz i venku (=pulka dubna), kam by se mohlo sejit par kamaradu, cast z nich s detmi? bohuze nedisponujeme zahradou ani mistem, kde bychom hodili ven gril jako na krtinach, to bylo super, ale to asi neprojde... tak premyslim, kde se sejit, co nam neutrhne kapsu a batolata i vetsi deti to tam snesou (a pripadne podnik je...), neni treba zadna slava, kazdy si da neco k piti, deti zaradi, na stul nejakou oblozenou misu nebo rizecky, zadne drama... pripadny dik za typ... (doma neprichazi v uvahu a "rodinu" uvidime oddelene)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Dneska jsem dostala radu, kam s dítětem na Hloubětíně... Cukrárna - kavárna... s dětským koutkem...tak jsem hned pohledala na netu a budu tam muset zajít někdy... :-)

    Cukrárna HAVANA - BIKE CLUB easy way
    http://www.cukrarnahavana.cz/#!

    když kouknete do fotek exteriér-interiér, tak je tam ten dětský koutek vidět...čekala jsem něco maličkého...tohle mě příjemně překvapilo... :-)
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    EVIANAIVE: senovazne namesti - cafe sicily. dobryy je i zavolat a rezervnout si stolecek u mini detskeho kutku
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: Mi vypadla lokalita - BRNO Bystrc ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Na nástěnku přibylo od DUBNA otevřené venkovní hřiště Mraveniště ;)
    dětské hřiště MRAVENIŠTĚ | dětské hřiště, Mraveniště
    http://www.detske-hriste.eu/
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    EVIANAIVE: ešte napr adria na kútik na jungmanku, tam ale varia tak priemerne. a na vaclavaku pizza coloseum v dolnej časti, tuším budova koruna na prvom poschodí (dole je desigual)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    EVIANAIVE: my sme včera boli v bohemia bagel v masnej ul.syn bol v kútiku nadmieru spokojný a ja už som si dávno neužila tak pohodový obed.
    najlacnejšie to tam nieje ale burgre majú výborné!
    ZRK
    ZRK --- ---
    Zítra kolem třetí Lefík v Holešovicích ;)
    TEMASU
    TEMASU --- ---
    Ahoj, teď v sobotu budeme v Brně a hledám průvodce po městě. Něco vidět, někde posedět... Měl by někdo čas a chuť?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    zacina doba dovolenych a tak prosim o vase rady a zkusenoti s cestovanim. dekuji....

    [ Cestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli ]
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    zatím človíčkov
    ..nejen pro svobodné matky: Na návštěvě: Človíčkov
    http://matkohlas.blogspot.cz/2013/03/na-navsteve-clovickov.html
    HEST
    HEST --- ---
    PETATA: Já jsem chodila na Strollering loňský rok od ledna cca do léta, dokud ti moji ještě vydrželi v kočárku a super. JInak na ty závody doražte, loni jsem taky byla a byla to psina, letos tam budeme určitě taky.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tak jdem do toho človíčkova, kdyby se htěl někdo stavit. akorat mezi - 14 - 15 tam budu mít kámošku.) dorazíme okolo poledne. 774 123 404 kdyby něco. vstup je 59 pro dite
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    pls nějaká restaurace s koutkem u metra pankrác? koukám na budějárně je človíčkov ev, ale zas nevim, esi se tam čověk nají.. .)
    EUCHENIE: dodám i s fotkama, až budu mít chvíli klid.)
    PETATA
    PETATA --- ---
    Když už je tu řeč o strolleringu, chodíte někdo na ty lekce? Jak se vám to líbí?
    ZRK
    ZRK --- ---
    Srdečně vás všechny zvu sem: http://www.strollering.cz/zavody-kocarku/zavody-2013/
    Loni jsem byla a byla to sranda, doufám, že bude přát počasí a zahájíme si tak "venčecí sezonu" i my! ;)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Tak jsme včera vyzkoušeli restauraci Maják ve Stodůlkách ( dle nástěnky ) a můžu říct, že koutek velmi slušný tím co ta místnost nabízí, ale jinak jsem padala do mdlob z těch cen: černý čaj 45kč, zákusek od 70-90kč. Jinak dětské menu tam mají ,ač je to stejně asi pro děti vyššího věku. dětskou pizzu mé 2leté dítě stejně neukouše a jahodové knedlíky v oblibě nemá.

    P.S. hned vedle je soukromá školka mcmasinka.cz
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    RACHEL: zejtra jdem na colosea na Ovocňáku, vyfotim, dodám reference.)
    Pizza Coloseum
    http://www.pizzacoloseum.cz/cz//restaurace/palac_myslbek/aktualita/detske_coloseum
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    dnes jsem byla v babycafe v repich a prijde mi, ze tam maj min veci pro batolaky. ohradka pro mini, v tom par veci, pak kuchynka, jedno auto chodici s rozbitejma koleckama a balonky atd a schody.. minule mi tam toho prislo vic. takle covek stoji porad okolo schodu... pac to je nejvetsi zabava a jeste to neumi poradne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam