• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    kdyby si nekdo chtel ve ct rano pucit vstup do zoo a vecer zas vratit.. mam jeste 3 vstupy, konci mi v sobo, jdem v patek zas :) pha petriny, za odvoz+dovoz :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    HABRENKA: My bychom asi taky mohly....
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Ahoj, nemátě někdo dítě ve věku 1-2 r a nebydlíte někdo v okolí Bulovky nebo parku na Korábě, případně tam nejezdíte?
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    HABRENKA: To se můžu připojit (kolem 15h).
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak v mezicase... co tak v pondeli po obede stromovka? vyrazime dve s ratolestmi, ma byt pekne, tak treba uz by to bylo i na decentni piknik...
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: tak on ten nazev "s kocarkem Prahou" prave nabizi prezentaci, ci informace o mistech, kam proste chodit s kocarkem, kde je to baby friendly a podobne. Jeste me lakalo to misto... Zlute lazne, ktere mam hrozne rada, i kdyz s ditetem jeste nevyzkouseno. Zatim jen vzpominky na valeni u vody a velke party :)

    Tak uvidis, treba se pri ankete o terminu rozhoupe vic lidi a kdyztak si udelame jarni piknik :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: no, ja si pamatuju, jak jsem loni byla neuveritelne nas*ana, jak se za akci schovava jen bordel a komercni prezentace, fakt to nebyl muj salek kavy... tlacenice, sileny hluk, prodejni stanky... cekala bych treba info o mistech, kam s ruzne velkymi detmi, co na to MHD, barierovost a pod... a ne ze si mam koupit praci prasek, dudlik, postylku a zazracne jine zalezitosti... ale treba to bude letos jinak ;-)
    bazarek zatim nic, moc lidi se neozvalo, mohla bych vyhlasit aspon kdy se komu cca hodi, co :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    PETATA: premyslela jsem ze bych se tam letos koukla, listek zdarma uz mam ...
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: to zni tak lakave :)

    Btw. jak to vypada s bazarkem? Mate nejake mozne terminy?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: ja byla a uz nikdy vice... masova akce, priserny hluk, moc lidi...
    PETATA
    PETATA --- ---
    Byl jste někdo minulý rok ve Žlutých lázních?

    S KOČÁRKEM PRAHOU
    http://www.skocarkemprahou.cz/

    Stojí to za to?
    MADE
    MADE --- ---
    Kdybyste něvěděli co se zítřejším odpolednem, tak vás zvu na Ladronku na benefiční běh s doprovodným programem pro děti... snad bude hezky..

    Zde více info: http://www.siriri.org/2013/04/08/beh-praha-bozoum/
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    SPIRALOID: ted uz stranky maj.] http://we-like-it-fresh.wix.com/cafepointa
    za chvili tam jdem
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Jsme právě na Slovensku v Žilině.... a jsem unešena-včera jsme byli v čajovně Dobrá mysel´. Moc příjemná atmosféra...posezení i venku...ale hlavně - dětský kouteček...(mini, ale Lence stačil). Nejsem moc čajová...a ani moc na čajovny, ale tady se mi líbilo velmi... navíc jsem si v nabídce vybrala i já.. .:-)
    www.facebook.com/dobramysel
    Kočárek je potřeba vynést do schodů, ale pak lze ponechat u baru.... :-) Obsluha milá, ale je jasné, že se tam střídají...
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    KYRYS: tvl!chudák pan majitel..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    KYRYS: takove skody :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    KYRYS: Děkujem za info. To mě mrzí tedy...

    BTW kdyby se někdo nudil v okolí Dejvic, budeme s Maxem cca od tří na hřišti v ulici Generála píky. Máme to za rohem a jsme tam teď víceméně denně, dál už se moc nedobelhám :)
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    Jen pro info, Dětský svět na Letné dneska vyhořel, kdyby tam chtěl někdo o víkendu jít..
    Dětský svět v zemědělském muzeu v Praze zachvátily plameny – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/krimi/300143-detsky-svet-v-zemedelskem-muzeu-v-praze-zachvatily-plameny.html
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    EDNA_JEDNA: Kruci, dneska nemůžem...ale jinak bych se moc ráda připojila... :-(
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Jedu s Eldou na bazar do Jahody na Cernak, kdyby nekdo neco, piste klidne sem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam