• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ANNAWA: Já se zatím chytla na čtyři hodiny z těch šesti, ale musím taky říct, že žádná sláva teda.. Nevíš náhodou konkrétněji, které že hodiny to zrušili?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    TRISSIE: ale tam nahore je parkoviste primo pred vchodem a tim padem neni ani treba tlacit kocar ;), to tak infor do budoucna...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    já s těma dvěma kočárama můžu jenom někam, kde zaparkuju přímo před vchodem :-( čímž padá i ta ZOO, ale jinak je to určitě dobrej nápad tam vyrazit na minisraz, my byly loni v létě s ID KRKA, kluci to sice prospali, ale my měly dobrou rozcvičku při tlačení kočáru do kopce :-)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    HABRENKA: třeba letná je odedneška otevřená. jsou tam 2 hřiště, možnost koupení nápojů i toalety....
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    pro sraz jsem, i ten bazarek by se asi vice lidem hodil, ale za mne zoo urcite ne, zoo sice bude potrebovat penize, ale ty se tam pohrnou vic nez na lidi zasazene povodnemi a hlavne tam je to masakr s kocarkem i za nirmalnich okolnosti, natoz ted - autem se tam nema jezdit, pres stromovku to zatim nejde a mhd ten bus je priserne preplneny i normalne a ted s kocarkem je to naprosta sebevrazda a par tydnu jeste bude :(
    co takovy petrin treba, az prestanou padat stromy? nekde v te nizsi casti, je tam trava i hriste..
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    a co fakt hromadne ta Zoo? Ode dneska uz je horni cast otevrena, ted nejvic potrebuji, aby jim chodili lidi...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TRISSIE: Taky by se mi nějaký sraz líbil... :-)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ANNAWA: No dneska urcite ne! :-))
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RENFRI: tedy já ne hned dnes, to tu mám co dělat, ale někdy v nejbližší době :-)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ANNAWA: Ja uz ted celkem taky, zvlast kdyz to bude na "nasi" strane reky ;-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRISSIE: já bych taky na nějaký minisraz dorazila.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Mimochodem, nakonec jsem na Slevomatu požádala o vrácení peněz za voucher na plavání, protože v Hrošíkovi už dvě hodiny zrušili. Náhradní mi nebyli schopní dát a navíc voucher zasahoval až do července, kdy už neplavou. Takže sami uznali, že nic moc a nabídli mi, ať to chci po Slevomatu zpět, což oni obratem vyřídili.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    my nakonec nikam dneska nemusíme, ale až bude v Praze normální doprava, tak už konečně musím dorazit na nějaký ten nyxí minisraz v MC :-)
    na piknik ve stromovce to asi dlouho nevypadá :-(
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    Trissie uz jsem psala ale tak kdyby tam nekdo chtel zajit, tak tam budem (na Budejovicke)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nechystá se někdo zítra do Človíčkova na Praze 4?
    Potřebovala bych (klidně za úplatu, pozvu na kafe nebo tak) mezi 12 a 12:30 pohlídat Pavla, aby odtud nezdrhnul, zatímco já budu něco vyřizovat v okolí.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    ANNAWA: Plavky jsem vždy kupovala v Tescu. Měli celkem pěkné (i výběr motivů) za dobrou cenu. Dvakrát jsem je chytla dokonce ve slevě za polovic.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nekdo dneska do Kuliskova v Kotve ?
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    SUCUBIS: Díky za tip, taky jsem to vzala.
    Tak třeba někdy na viděnou ve vlnách s ANNAWA :-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    ANNAWA: jo a byl to ten prvni vlevo, takovy "vyberovy"
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PETATA: a no jo, to vím, jezdíme do servisu vedle :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam