• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ANNAWA: Já se zatím chytla na čtyři hodiny z těch šesti, ale musím taky říct, že žádná sláva teda.. Nevíš náhodou konkrétněji, které že hodiny to zrušili?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Mimochodem, nakonec jsem na Slevomatu požádala o vrácení peněz za voucher na plavání, protože v Hrošíkovi už dvě hodiny zrušili. Náhradní mi nebyli schopní dát a navíc voucher zasahoval až do července, kdy už neplavou. Takže sami uznali, že nic moc a nabídli mi, ať to chci po Slevomatu zpět, což oni obratem vyřídili.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    my nakonec nikam dneska nemusíme, ale až bude v Praze normální doprava, tak už konečně musím dorazit na nějaký ten nyxí minisraz v MC :-)
    na piknik ve stromovce to asi dlouho nevypadá :-(
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    Trissie uz jsem psala ale tak kdyby tam nekdo chtel zajit, tak tam budem (na Budejovicke)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nechystá se někdo zítra do Človíčkova na Praze 4?
    Potřebovala bych (klidně za úplatu, pozvu na kafe nebo tak) mezi 12 a 12:30 pohlídat Pavla, aby odtud nezdrhnul, zatímco já budu něco vyřizovat v okolí.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    ANNAWA: Plavky jsem vždy kupovala v Tescu. Měli celkem pěkné (i výběr motivů) za dobrou cenu. Dvakrát jsem je chytla dokonce ve slevě za polovic.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nekdo dneska do Kuliskova v Kotve ?
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    SUCUBIS: Díky za tip, taky jsem to vzala.
    Tak třeba někdy na viděnou ve vlnách s ANNAWA :-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    ANNAWA: jo a byl to ten prvni vlevo, takovy "vyberovy"
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PETATA: a no jo, to vím, jezdíme do servisu vedle :-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    ANNAWA: na te hlavni do Prahy, je tam vedle pneuservis a pumpa
    Second hand, velkoobchod second hand, Můjsekáč
    http://www.mujsekac.cz/cz/prodejny-velkoobchodu
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Jde mi tedy o plavky pro dítě, které ještě nosí plenky.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PETATA: a kde je v Radotíně tenhle sekáč?
    PETATA
    PETATA --- ---
    ANNAWA: jasne, tam je to vzdy o nahode, ale par jich tam meli, tak az pojedes kolem, muzes se tam stavit
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PETATA:
    TORUVIEL:
    sekáč by byl super, ale je to náhoda, Lidl bych mohla zkusit, díky za tip.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANNAWA: spuntik ma i happy nappy, ty jsem koupila betuli ja, jinak koukam brana k detem ma nejaky "normalni"...
    PETATA
    PETATA --- ---
    ANNAWA: vceraj jsem koupila v Radotine v sekaci i s tou plenkou uvnitr
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ANNAWA: V Lidlu teď měli plavky pro děti (před týdnem nebo dvěma?), možná tam ještě budou mít nějaké zbytky ( u nás mají).
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Každopádně, naposledy jsem byla s B plavat před víc než rokem, takže už nemá plavky - nevíte, kdy by se daly v Praze v kamenném obchodě koupit?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: hehe to jsem si vzpomněla, jak takhle Tonda spával v tuto dobu, tak jsem hledala cvičení v jinou, v okamžiku, kdy jsem to zaplatila, časy spaní změnil a bylo vymalováno:-D
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ANNAWA: Tak to sem přehlídla, škoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam