• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    Hriste u Ladronky mi moc sikovne neprijde,prolejzacky jsovu spis pro vetsi deti a byva tam narvano.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANNAWA: no urcite jsem tam nebyla nikdy dopoledne, spis odpoledne a navecer .. :) a nedivim se, je to tam hezky, tak je jasny, ze tam bude spousta lidi z okoli chodit
    ZRK
    ZRK --- ---
    KRKA: No nedivila bych se. Takový pěkný hřiště, tam bude chtít chodit určitě každý :)
    Ale jak říkám, já na Ladronce nikdy nebyla...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ZRK: WC na hřišti považuju za velký plus.


    KRKA: možná taky záleží na tom, jaká by to byla denní doba, i když odpoledne obecně jsou blbý.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: rekla bych, ze to bude narvany... to je hned tam vedle ty restaurace? Pokazdy kdyz jsem byla na Ladronce, tak tam bylo brutal lidi .. ne teda na tom hristi, to jsem nevidela .. chtelo by tam nekoho z okoli vyslat na pruzkum :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jinak tu před časem v návrzích proběhla Ladronka. Já tam ještě nikdy nebyla, tak nevím, jak to tam bývá s návštěvností...ale tohle hřiště se mi moc líbí a píší tam, že je v místě i voda a WC, což není od věci zrovna :D
    Dětská hřiště - Hřiště - Praha 6-Ladronka I.
    http://www.detska-hriste.ds-soft.info/hriste-praha-6-ladronka-i
    ZRK
    ZRK --- ---
    ANNAWA: Tak to asi je dost na sluníčku. Stromy tam moc nejsou, jen okolo vzadu. Já tam s Maxem byla ještě coby pupkatá vždy jen chvíli a pak se přesunula vedle na to malé neoplocené pod stromy.

    Ještě se mi teda HODNĚ líbilo hřiště na Parukářce. Ale jak jsem tam byla v době konání toho pivobraní, tak bylo taky děsně natřískaný. Bejvá asi taky pořád, co? Kdyby ne, tam bych si výlet taky udělala, tam by to za to stálo. Jsem nevlezla ani dovnitř, jen "slintala" zpoza plotu :)
    KRKA
    KRKA --- ---
    hlavne na Letne to bude brutalne narvany.. stejne jako v Riegracich podle me
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ZRK: Já jsem na tom hřišti ve Stromovce byla naposledy před mnoha lety, takže už to taky nemusí platit. Ale to na Letné je taky fajn, to je pravda, jen se mi dřív zdálo dost na sluníčku, ale to se můžu plést.
    ZRK
    ZRK --- ---
    ANNAWA: Tam nahoru se imho určo smí. Tam okolo stromů ani neprojdeš skoro, když chceš na to hřiště. O Stromovce nevím, ale Letná je prý už dávno otevřená. Tam je teda mimochodem taky parádní oplocené hřiště. Ale to je teda opravdu vždy narvané. To nahoře ve Stromo mi nepřišlo. Ale letos jsem teda nešla ještě ani okolo, tak nevím.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ANNAWA: aha, to je pravda, u nás se ted taky nesmí do lesa za barákem.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RACHEL: ve stromovce je nahoře hřiště Kaštánek, pokud vím, ale bývá docela narvané
    a nevím jak je to teď obecně se stromovkou, byl tam zákaz vstupu kvůli podmáčené půdě a rizikupádu stromů, ačkoli tohle je dost nahoře, skoro u letné, tam to asi nebylo tak hrozné
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    a co nějaké oplocené hřiště ve Stromovce? je tam vůbec něco takového? ale tam je to s parkováním stejně na prd, co?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BLANCHE1: je tam zóna placeného stání nebo ne?
    z mojí zkušenosti, kde je na hranici trojky a desítky zóna placeného stání, tak se zaparkovat moc nedá.
    KRKA
    KRKA --- ---
    TRISSIE: Kdyz si to tak vezmu tak je fakt, ze čím menší tim možna lepší ;)) na děti je dobře vidět a člověk nemusí porad běhat
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    BLANCHE1: konecne neco i na nasi strane :) dobrej napad, jen ja bych mohla az ctvrtek nebo patek pristi tyden...
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ZRK: Jj, oplocený to je, ale plocha je fakt velká. Malý místa mají tu výhodu, že jsou děti pořád na dohled, tady samo taky, ale člověk už se víc naběhá, částečně i do kopce. I když i tady si děti hrají spíš kolem těch pískovišť, prolejzaček atd.
    Ten bazén zatím nefungoval, okouknu to případně po víkendu, zda "už".
    Teď mají myslím do září otevřeno od 10 do 20hod.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    mně náhodou pidihřiště vyhovovalo právě tím, že bylo maličké, protože aspoň bylo na děti vidět odevšad a všude byly nyxí mámy, tak jsem se nemusela bát, že se mi Pavel ztratí, ublíží si nebo ho odvede někdo cizí.

    Čímž tedy ještě děkuju všem, kdo ho zachraňovaly v jeho sebevražedných misích, zatímco já jsem se mohla v klidu věnovat dvojčatům!
    ZRK
    ZRK --- ---
    BLANCHE1: to se mi líbí. Hlavně to brouzdaliště teda :)
    Jen mi z toho není nějak patrné, zda je to celé oplocené? Já kvůli Maxovi, ten je schopnej beze mě jít i na světa kraj a ještě mi zamává... :D
    A stačilo mi tady to pidihřiště včera, když vás tu bylo tolik. Nějak jsem se nedokázala zatím 100% koncentrovat a zvádat komunikovat a zároveň se plnohodnotně starat o obě děti.
    KRKA
    KRKA --- ---
    BLANCHE1: To vypadá dobře! Hlasuju pro :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam