• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: driv jsem byla klidne cely den, ale co je vetsi, tak holt spi doma, nemam to spani v golfkach rada, natoz v tom vedru... na dece mezi lidma by neusnula, uz si zvykla na spani = klid... v nouzi ji necham v kocarku, ale snazim se tomu vyhybat... takze chodime na chvili dopo a pak odpo-navecer
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: My vetsinou chodime az se vyspi, to je tak nejdriv v pul 4 .. A kdyz jdeme někdy někam na dyl, tak vetsinou po o vyrazíme a usne v golfacich
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    ZRK: tak já chodím tak jako tak na poledne domů. V těhle hicech bych s dítětem přes poledne venku nebyla ani u vody.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: vetsinou usne v kocarku cestou domu, ale tak ja v tehle vedrech nejsem venku cely den ale jen par hodin
    ZRK
    ZRK --- ---
    Kdyz uz tu takhle probiha debata, tak se pripojim s dotazem... Jak to delate s detma co jsou zvykle po obede spat? Chodite k vode az odpoledne nebo proste tenhle zvyk jde stranou, jste u vody od rana a dite tam nejak "odpadne"? Rada bych nekam k vode zajela kdyz jsou takova vedra a uz jsem zdrava konecne. Ale tahat se s detma dopravou v tom nejvetsim vedru se mi nechce a rano se zas obavam jak to dopadne kdyz Max nebude spat pripadne:)
    KRKA
    KRKA --- ---
    PETATA: No tak paráda, určitě se přidáme příště :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak priste uz tam snad budeme moct jit s vama :)
    jak jste to nakonec meli s tim jidlem a pitim, donesli jste si nejaky vlastni - vyhodili vam to ?
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    PETGRIDUS: V central parku moc stínu není... To už fakt raději do prokopáku..

    KRISTY
    KRISTY --- ---
    a je tam super karibskej bar s piskem, Aperolem a cernochama na konci:-) to uz ale neni v tom detskym koutku
    PETATA
    PETATA --- ---
    VERONIKA22: bylo tam hafo zaparkovaných kočárků se spícíma dětma, spali na dece.... no problem, holky si tam obě taky zdřímly


    KRKA: tak samozřejmě jsme tam nebyly sami, ale místo ve stínu jsme našly (spíš se lidi hodně roztahují, deky, kočárky a lidi si tam berou stany pro děti? to jsme nepochopily, proti slunci to není, vedro v tom bude ještě větší a žádné dítě jsem v tom neviděla :) )

    takže doufám, že se příště Krka s Kryštůfkem a Habrenka s Bětulí přidáte a samozřejmě i další
    a mají výborný Aperol :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22: tak asi zkusím panskou zahradu
    Dětská hřiště - Hřiště - Praha 5-Panská zahrada II
    http://www.detska-hriste.ds-soft.info/hriste-praha-5-panska-zahrada-ii
    vypadá to na hodně lesa a snad tam nějak vydržíme
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: To je jedno ...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: no jo ale ve 13hod většina populace spí a tak nemůžou být ve žl.lázních :oD
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: Ja tipovala, ze tam budou samozřejmě matky s detma .. Kdyz jsou ty vedra
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: odhaduju, že je rozdíl pracovní den a víkend?
    KRKA
    KRKA --- ---
    KRISTY: No tak to čumim :) ja myslela, ze to prave bude megaprecpany ...
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    KRKA: praveze uplne v klidu, jako malo lidi tam nebylo, ale dalo se tam v pohode hnout i najit misto ve stinu ve 13.hod....
    KRKA
    KRKA --- ---
    KRISTY: A bylo tam hodně narvano?
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    Musim teda rict, ze ty Zluty Lazne jsou pro deti vazne dobry. Maj tam samostatnou veelkou sekci pro deti, kde jsou asi 4 bazenky, piskoviste, travicka, stin! - v rovine! - klouzacky, houpacky, bar, atd atd....proste nadhera. Takze jak pro nelezce, tak pro lezce, chodce a event. bezce bajecny.
    Ve srovnani s tou Petynkou, kde jsme byli v nedeli, je to nebe a dudy - na Petynce malo stino a kdyz tak akorat ve svahu, miliony lidi, minimum zazemi pro deti, jedno preplneny brouzdaliste....
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    PETGRIDUS: koukávala jsem na to z tubusu metra a přišlo mi to holé bez jediného stromečku :o/. ťapkat se mi nechce ráda bych straší dcerku k něčemu "uvázala"
    No uvidim když tak výlet na zličín v tomto počasí vzdám :o/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam